Sklep internetowy z kosmetykami

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Sklep internetowy z kosmetykami

Postprzez Wiki11 » 23 mar 2021, o 12:52

Cześć. Szukam jakiegoś dobrego sklepu internetowego oferującego niedrogie kosmetyki. Chodzi mi przede wszystkim o dermokosmetyki. Polecicie jakieś sprawdzone oferty?
Wiki11
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 6 lis 2019, o 10:01

Re: Sklep internetowy z kosmetykami

Postprzez jadduus » 6 kwi 2021, o 10:26

Przez maseczkę mam zaczerwienioną twarz w okolicach nosa i brody szczególnie. Bardzo mi się ten problem powiększył w ostatnich kilku miesiącach. Pomogło mi coś takiego https://e-naturalne.pl/pl/p/Booster-ze- ... imaka/1259, booster na dzień głównie. Nakładam pod makijaż. Masa składników aktywnych, witamin i kwas hialuronowy. Pomijam nawet śluz ze ślimaka, bo to podobno niezłe odkrycie w medycynie estetycznej. Monitoruję praktycznie wszystkie blogi związane z urodą, kanały na YouTube to takie boostery coraz częściej występują w poleceniach. Dokładam się do pozytywnych opinii, bo mi pomaga realnie. Rozumiem Twój problem, aż za bardzo.
jadduus
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 18 gru 2018, o 12:10

Re: Sklep internetowy z kosmetykami

Postprzez Amelia1 » 9 kwi 2021, o 15:22

Polecam sprawdzić na Notino ;)
Amelia1
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 15:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Sklep internetowy z kosmetykami

Postprzez orszulka » 26 gru 2021, o 18:45

Ostatnio zrobiłam duże zakupy online w sklepie Eveline. Dotychczas kupowałam w drogerii stacjonarnie, ale zauważyłam, że w necie jest większy wybór,lepsze ceny, promocje... upolowałam m.in. paletkę cieni shocking nudes:)
orszulka
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 1 maja 2015, o 08:02
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Tarnowiak