Sklep sportowy internetowy.

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

Sklep sportowy internetowy.

Postprzez olapomir » 19 gru 2011, o 17:37

Gdzie zamawiacie akcesoria sportowe? Mam tu na myśli sklep sportowy sprawdzony i z pokaźnym asortymentem, dzięki.
olapomir
 

Re: Sklep sportowy internetowy.

Postprzez iwonka24l » 27 gru 2011, o 17:40

Może Sarafis, porządny sklep, towar najwyższej klasy dobrych marek i producentów, często można wyszukać ciekawe wyprzedaże.
iwonka24l
 

Re: Sklep sportowy internetowy.

Postprzez E-lejdis » 2 sty 2012, o 16:15

Internetowych sklepów sportowych jest naprawdę dużo,może napisz co konkretnie chciałabyś kupić i wtedy doradzimy ten najbardziej odpowiedni. W styczniu są wyprzedaże,więc nie trudno będzie kupić taniej.
E-lejdis
 

Re: Sklep sportowy internetowy.

Postprzez ania82 » 24 paź 2012, o 22:08

ja zaopatruje się w sklepie sportowym Asport- mają szeroka game produktów w rozsądnych cenach.... o rzetelności tego sklepu świadczy to że jako jeden z pierwszych sklepów który uzyskał europejski certyfikat Euro-Label.

Ostatnio edytowano 19 wrz 2013, o 11:09 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
ania82
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 17 wrz 2012, o 15:19

Re: Sklep sportowy internetowy.

Postprzez pozytywka01 » 31 paź 2012, o 19:03

Kupowałam niedawno kurtkę turystyczną z myślą o jesiennych wypadach na weekend za miasto i chodzeniu po mieście (taką: spam). Widziałam, że te kurtki są dostępne w wielu sklepach, możesz poszukać. Teraz można znaleźć coś w dobrych cenach.

Ostatnio edytowano 20 wrz 2013, o 14:54 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
pozytywka01
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 30 paź 2012, o 18:28

Re: Sklep sportowy internetowy.

Postprzez Oczarovana_pl » 2 lis 2012, o 13:15

Jeżeli już zamawiam taki sprzęt czy akcesoria,to tylko w sklepach internetowych. Tutaj jest zdecydowanie większy wybór oraz niższe ceny,stad też nie ma potrzeby szukać czegoś podobnego w sklepach stacjonarnych.
Oczarovana_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 26 lip 2012, o 15:57

Re: Sklep sportowy internetowy.

Postprzez Drakon » 12 gru 2012, o 15:28

Jeżeli chodzi o mnie, to ja kupiłam sobie kask
Obrazek
Jak wrażenia? Ogólnie z perspektywy ceny, do jakości jest całkiem ok.

Ostatnio edytowano 20 wrz 2013, o 14:53 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Proszę używać opcji img
Drakon
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 15:25

Re: Sklep sportowy internetowy.

Postprzez bajaderka » 15 gru 2012, o 01:51

kiedyś kupiłam sobie kije na jakiejś aukcji, ale były naprawdę słabe. wolę jednak sportowe sklepy stacjonarne, bo zwykle można liczyć na pomoc sprzedawców, którzy znają się na temacie.
Avatar użytkownika
bajaderka
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 20:47

Re: Sklep sportowy internetowy.

Postprzez Dorota67 » 13 lut 2013, o 17:51

bajaderka napisał(a):kiedyś kupiłam sobie kije na jakiejś aukcji, ale były naprawdę słabe. wolę jednak sportowe sklepy stacjonarne, bo zwykle można liczyć na pomoc sprzedawców, którzy znają się na temacie.

No jak sklep sportowy to tylko Sportek :swing albo można też się wycwanić i kupować sportowe ciuszki w sklepach niesportowych. Wtedy takiej marzy nienaliczaną. tzn marży jak marży, ale chodzi o to że nie liczą sobie tyle co w sportowym sklepie. Tam zawsze maja drożej. Naliczają za " niby jakość". A te same ciuszki można zaleść tu i tu..:)
Dorota67
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 12 lut 2013, o 17:29

Re: Sklep sportowy internetowy.

Postprzez Dorota67 » 13 lut 2013, o 17:56

Chociaż tak naprawdę czy wolicie, baki kupować przez internet? Ja i tak kupuję w sklepach. Czasem jak mam jakiś upatrzony sklep to przez neta. Poza tym zawsze (w większości) przeglądam ubrania on-line i szukam upatrzonego modelu w realu. I jeśli nie znajdę to wtedy posiłkuje się :woman: internetem.
Dorota67
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 12 lut 2013, o 17:29

Re: Sklep sportowy internetowy.

Postprzez BarbaraLas » 15 lut 2013, o 10:51

Dorota67 napisał(a):Chociaż tak naprawdę czy wolicie, baki kupować przez internet? Ja i tak kupuję w sklepach. Czasem jak mam jakiś upatrzony sklep to przez neta. Poza tym zawsze (w większości) przeglądam ubrania on-line i szukam upatrzonego modelu w realu. I jeśli nie znajdę to wtedy posiłkuje się :woman: internetem.

Posieliście nawet lubię kupować przez internet, jakichś większych problemów z tym nie ma. Ani mętalnie, ani żeby ciuszki dopasować. Mam dobry rozmiar 38! więc na pewno nic za duże mi sie nie trafi jak koleżanką z numerem 36 i 34!
BarbaraLas
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 10:44

Re: Sklep sportowy internetowy.

Postprzez Dorota67 » 15 lut 2013, o 11:20

iwonka24l napisał(a):Może Sarafis, porządny sklep, towar najwyższej klasy dobrych marek i producentów, często można wyszukać ciekawe wyprzedaże.

Coś w podobnie :D jak Outlet tylko internetowy? na jakich zasadach działa? dlaczego maja taniej towar?
Dorota67
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 12 lut 2013, o 17:29

Re: Sklep sportowy internetowy.

Postprzez JolaFasola » 15 lut 2013, o 11:25

mmmmmm to safari to nie dobre jest.... okropny towar..wcale nie firmowy...jakies podróbki nie wiadomo SKĄD!
JolaFasola
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 10:40

Re: Sklep sportowy internetowy.

Postprzez Dorota67 » 15 lut 2013, o 11:27

JolaFasola napisał(a):mmmmmm to safari to nie dobre jest.... okropny towar..wcale nie firmowy...jakies podróbki nie wiadomo SKĄD!

No właśnie właśnie dlatego pytam. Taki zabieg psychologiczny:D Koleżanka mnie tutaj wydała:D
Dorota67
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 12 lut 2013, o 17:29

Re: Sklep sportowy internetowy.

Postprzez BarbaraLas » 15 lut 2013, o 11:28

Up..no to poszło już:D przepraszam:D
BarbaraLas
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 10:44

Re: Sklep sportowy internetowy.

Postprzez JolaFasola » 15 lut 2013, o 11:31

bajaderka napisał(a):kiedyś kupiłam sobie kije na jakiejś aukcji, ale były naprawdę słabe. wolę jednak sportowe sklepy stacjonarne, bo zwykle można liczyć na pomoc sprzedawców, którzy znają się na temacie.

No skoro kije już kupujesz u sprzedawcy to tragedia:D Jak sprzedawca może Ci kije doradzić? proszę cię:D Jeżeli potrzebujesz kogoś do takich drobiazgów to faktycznie potrzebujesz stałej pomocy nie możesz kupować przez internet:D
JolaFasola
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 10:40

Re: Sklep sportowy internetowy.

Postprzez JolaFasola » 15 lut 2013, o 11:34

Dorota67 napisał(a):
bajaderka napisał(a):kiedyś kupiłam sobie kije na jakiejś aukcji, ale były naprawdę słabe. wolę jednak sportowe sklepy stacjonarne, bo zwykle można liczyć na pomoc sprzedawców, którzy znają się na temacie.

No jak sklep sportowy to tylko Sportek :swing albo można też się wycwanić i kupować sportowe ciuszki w sklepach niesportowych. Wtedy takiej marzy nienaliczaną. tzn marży jak marży, ale chodzi o to że nie liczą sobie tyle co w sportowym sklepie. Tam zawsze maja drożej. Naliczają za " niby jakość". A te same ciuszki można zaleść tu i tu..:)


Widzę, że tu rozgorzała rozmowa o Safari. Mi sie cos o uszy obiło, ale nie jestem do końca przekonana. I to chyba właśnie w tym dobrym znaczeniu. Ale sama nie próbowałam. Natomiast Sportek znam. Jeszcze raczkują. Dosyć drogo mają.
JolaFasola
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 10:40

Re: Sklep sportowy internetowy.

Postprzez Dorota67 » 15 lut 2013, o 11:38

olapomir napisał(a):Gdzie zamawiacie akcesoria sportowe? Mam tu na myśli sklep sportowy sprawdzony i z pokaźnym asortymentem, dzięki.

Ostatnio sama zastanawiam się na otworzeniem takiego sklepy. Interes zaczyna być dochodowy. Chodzi mi o sprzedaż przez internet. Teraz wszyscy zaczynają to robić bo jest z tego kasa. Teraz tak naprawdę mało kto korzysta z tradycyjnych sklepów, butikow czy innych. Dla każdego ważne są pieniądze. To jest chyba poslki taki ..standard.
Dorota67
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 12 lut 2013, o 17:29

Re: Sklep sportowy internetowy.

Postprzez BarbaraLas » 15 lut 2013, o 11:45

Takie interesy się już kończą, tak: by the way. Ile tego może być na internecie. Skoro teraz każdy otwiera taki swój interes to zaraz się okaże że co 2-gi polak będzie miał swój biznes on-lin. Jeden będzie sprzedawał kurki, drugi krany, trzeci uszczelki bo nikt nie utrzyma ma się ze sprzedaży kranów. Mam nadzieje że rozumiecie koleżnaki. I tak przy okazji to czytałam ostatnio że ceny meszkac będą czy do góry bo osiągnęły swój najniższy poziom cenowi i banki beda schodzic z oprocentowania kredytów bo jest teraz sytuacja kompletnie beznadziejna... (taka dygresja) Może warto w budowlankę iść drogie Panie:D?
BarbaraLas
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 10:44

Re: Sklep sportowy internetowy.

Postprzez Dorota67 » 15 lut 2013, o 11:45

I tez skłaniam się może ku sklepom sportowym.
Dorota67
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 12 lut 2013, o 17:29

Re: Sklep sportowy internetowy.

Postprzez JolaFasola » 15 lut 2013, o 11:49

nie masakra z tymi internetowymi interesami. Chłopaka ma. Sąsiad chce otworzyć. Masakra.../// no ale skoro już o tym myślicie to załóżcie sklep w oparciu o współprace z gruponem..? Tam też firmy się promują..
JolaFasola
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 10:40

Re: Sklep sportowy internetowy.

Postprzez Dorota67 » 15 lut 2013, o 11:54

JolaFasola napisał(a):nie masakra z tymi internetowymi interesami. Chłopaka ma. Sąsiad chce otworzyć. Masakra.../// no ale skoro już o tym myślicie to załóżcie sklep w oparciu o współprace z gruponem..? Tam też firmy się promują..

Po 1 pisze sie grOUpon
po 2 mam z nimi taki problem..zamówiłam ostanio laser depilujacy i taki mi strasznie utrudniaja...
Po 3 uważam że teraz aktywny tryb zmusza nas do uprawiania rożnych ćwiczeń to się stało TRENDI;)
Dorota67
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 12 lut 2013, o 17:29

Re: Sklep sportowy internetowy.

Postprzez JolaFasola » 15 lut 2013, o 11:56

Żeby takie kroki poczynić musisz mieć jakie zaplecze. Marketingowe czy jakieś inne. JA się na tym nie znam. Ale nie mozesz od tak otwierać sobie sklepu bo jest na to popyt.
JolaFasola
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 10:40

Re: Sklep sportowy internetowy.

Postprzez BarbaraLas » 15 lut 2013, o 11:59

JolaFasola napisał(a):Żeby takie kroki poczynić musisz mieć jakie zaplecze. Marketingowe czy jakieś inne. JA się na tym nie znam. Ale nie mozesz od tak otwierać sobie sklepu bo jest na to popyt.

Boże co za blondynka. Przecież takie rzeczy się właśnie robi bo jest POPYT.

W sumie to racja Dora67 jest okazja to rób ten sklep. Jak się popyta skończy to go porostu zamkniesz albo zawiesisz działalność..Raczej niczym nie tracisz. I tak towaru nie musisz realni e mieć wcześniej kupionego.
BarbaraLas
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 10:44

Re: Sklep sportowy internetowy.

Postprzez Dorota67 » 15 lut 2013, o 12:04

:woman: wiem wiem wiem wiem wiem;)
Dorota67
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 12 lut 2013, o 17:29
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]