Skrzepy krwi, PILNE

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Skrzepy krwi, PILNE

Postprzez sophiavivre » 11 mar 2018, o 15:14

Dziewczyny... moja mama od kilku miesięcy przyjmowała jakieś silne leki od ginekologa. Parę dni temu lekarz kazał jej je odstawić i zlecił operację. Dzisiaj lecą z niej całe garści skrzepów krwi, a ona nie chce jechać do szpitala, bo się boi... nie wiem, co robić i jak ją przekonać że MUSI. + może znacie jakieś "sposoby" aby temu zaradzić?
Dodam, że aktualnie jest po miesiączce, nie w trakcie...
Naprawdę się boję i nie wiem, co robić. Pomożecie?
sophiavivre
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 8 sie 2017, o 17:40

Re: Skrzepy krwi, PILNE

Postprzez babeczka » 11 mar 2018, o 20:33

sophiavivre napisał(a):Dziewczyny... moja mama od kilku miesięcy przyjmowała jakieś silne leki od ginekologa. Parę dni temu lekarz kazał jej je odstawić i zlecił operację. Dzisiaj lecą z niej całe garści skrzepów krwi, a ona nie chce jechać do szpitala, bo się boi... nie wiem, co robić i jak ją przekonać że MUSI. + może znacie jakieś "sposoby" aby temu zaradzić?
Dodam, że aktualnie jest po miesiączce, nie w trakcie...
Naprawdę się boję i nie wiem, co robić. Pomożecie?



Ile Ty masz lat, że o takie rzeczy pytasz na forum, powinnaś od razu zadzwonić po Pogotowie???? czy Ty zdajesz sobie sprawę z tego, co Twojej Mamie może się stać?To że Mama nie chce iść do Szpitala,nie znaczy, że nie możesz zadzwonić po pomoc,ale na Pogotowie,a nie na forum.
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: Skrzepy krwi, PILNE

Postprzez sophiavivre » 11 mar 2018, o 23:45

babeczka napisał(a):
sophiavivre napisał(a):Dziewczyny... moja mama od kilku miesięcy przyjmowała jakieś silne leki od ginekologa. Parę dni temu lekarz kazał jej je odstawić i zlecił operację. Dzisiaj lecą z niej całe garści skrzepów krwi, a ona nie chce jechać do szpitala, bo się boi... nie wiem, co robić i jak ją przekonać że MUSI. + może znacie jakieś "sposoby" aby temu zaradzić?
Dodam, że aktualnie jest po miesiączce, nie w trakcie...
Naprawdę się boję i nie wiem, co robić. Pomożecie?



Ile Ty masz lat, że o takie rzeczy pytasz na forum, powinnaś od razu zadzwonić po Pogotowie???? czy Ty zdajesz sobie sprawę z tego, co Twojej Mamie może się stać?To że Mama nie chce iść do Szpitala,nie znaczy, że nie możesz zadzwonić po pomoc,ale na Pogotowie,a nie na forum.


Nie pomyślałaś, że skoro ona nie chce pomocy to nawet jak przyjechałoby pogotowie, to ona odmówiłaby badania?
sophiavivre
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 8 sie 2017, o 17:40
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]

cron