SKUTECZNE DIETY

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez allison » 26 sie 2014, o 23:39

Właśnie to miałam na myśli, że nie jest to "wynalazek" a zbilansowana, długotrwała dieta połączona z ćwiczeniami i opieką. Odchudzasz się w Centrum Gacy? Bo ja póki co zastanawiam się czy nie zacząć diety online.
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez marylka55 » 27 sie 2014, o 10:01

Odświeżam kotleta ;)

Chciałabym się Was dziewczyny zapytać czy przed przejściem na dietę stosowałyście kurację oczyszczania organizmu z toksyn? Tyle się teraz o tym słyszy. Chciałabym zrzucić parę kilo, więc temat drążę temat. Moja teściowa stosowała taką kurację colonpack, ale w jej przypadku problemem były zaparcia, a nie chęć przejścia na dietę. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
marylka55
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 13 sie 2014, o 08:46

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez joasia27 » 3 wrz 2014, o 08:36

Nie wydaje mi się aby oczyszczanie organizmu z toksyn było takie niezbędne przed przejściem na dietę. Słyszałam co nieco na ten temat. Co do kuracji colonpack to nigdy o niej nie słyszałam. Moim zdaniem najlepiej zrobisz jak udasz się na konsultację do lekarza albo jakiegoś dietetyka :) Fundując sobie takie oczyszczanie na własną rękę możesz zrobić sobie jedynie krzywdę. Tym bardziej jeśli Twoja teściowa stosowała ją na problemy gastryczne...
Avatar użytkownika
joasia27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 3 wrz 2014, o 08:14

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Specjalista Aspazji » 5 wrz 2014, o 13:43

Można się wesprzeć też specjalnymi zabiegami na przykład z udziałem urządzeń Endermolab lub Maximus, szczególnie tam gdzie pojawia się problem cellulitu.
Avatar użytkownika
Specjalista Aspazji
Fajna Kobietka
 
Posty: 160
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 23:46

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez kaira1987 » 15 wrz 2014, o 14:31

Dla mnie jedyną skuteczną dietą jest zdrowe odżywianie przez całe życie. Warto nauczyć się kilku zasad by długo cieszyć się zdrowiem. Ja się ich nauczyłam dzięki poradom specjalistów z SPAM

Ostatnio edytowano 15 wrz 2014, o 14:34 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

marzą mi się ekskluzywne meble
kaira1987
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 15 lip 2014, o 13:54

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Luna » 16 wrz 2014, o 07:29

Tak dziewczyny nie ma zadnej skutecznej diety ...tylko jedynie zdrowe odzywianie przez cale zycie i ruch :)

POKONAM TRUDY, MOZOŁY CZY BĘDZIE GORZEJ CZY LEPIEJ
UŚWIĘCĘ SŁOWEM ANIOŁY, ONE POMOGĄ MI WZLECIEĆ...
Avatar użytkownika
Luna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 642
Dołączył(a): 9 wrz 2014, o 07:40
Lokalizacja: Zachód

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez cotton » 14 paź 2014, o 11:33

zgodzę sie ruch i zdrowe odżywianie to podstawa. Codzienny wysiłek podnoszący tętno i jedzenie zgodne z naszym kodem metabolicznym załatwi codzienny stres jednym pstryknięciem :)
cotton
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 17:27

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez metka_nesca » 21 paź 2014, o 10:46

Prawda jest taka, że podstawą w każdej diecie odchudzającej jest wyrobienie sobie odpowiednich nawyków żywieniowych, które zostaną z nami długo po zakończeniu odchudzania. Dzięki takiemu podejściu nie tylko schudniemy, ale również unikniemy efektu jo-jo i przede wszystkim pozytywnie wpłyniemy na nasze zdrowie! Aby tak się stało, nasza dieta musi być po prostu zbilansowana. Szkopuł w tym, żeby na początku obniżyć racje kaloryczne a później, nie zmieniając nawyków je zwiększać. Jest kilka ciekawych planów zbilansowanej diety online. Z tego co kojarzę to tutaj jest niezły i całkiem tani. Jego "niezłość" polega na tym, że sami możemy dopasowywać dietę do swoich potrzeb, oscylując ciągle w tej samej wartości kalorycznej. Podsumowując, tak jak mówiłam, żadnych diet kopenhaskich, dukana itd. Tylko zbilansowana dieta, mniejsze racje żywieniowe, sport i czas. Po takim połączeniu nie ma opcji, że nie będzie trwałych efektów.

Mój pierwszy post na forum, mam nadzieję, że pomogłam :)

Ostatnio edytowano 21 paź 2014, o 22:26 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

Avatar użytkownika
metka_nesca
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 paź 2014, o 10:27

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez cotton » 27 lis 2014, o 17:50

badanie kodu metabolicznego powinni robić u lekarza rodzinnego i powinno to być podstawowe, obowiązkowe badanie, ale po co jak lepiej leczyć niż zapobiegać. W końcu dzieki chorobom producenci farmaceutyczni zarabiają hajs i sa bogaci.
cotton
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 17:27

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Munka » 3 gru 2014, o 01:47

Ja przed wakacjami stosowałam przez 5 tygodni dietę "leangains" i schudłam 6 kilogramów,dokładnie tyle ile sobie założyłam.Dieta mi odpowiadała ale nie z każdym będzie tak samo m.in przez to że jest 16 godzin głodówki.

Munka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3 gru 2014, o 01:38

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez kaira1987 » 8 gru 2014, o 15:10

Ja stosuję od 1,5 miesiąca dietę wegetariańską opartą głównie na rybach i roślinach strączkowych, do tego treningi z trenerem personalnym. Chudnę kilogram tygodniowo. Dietę znalazłam na stronie spam Po trzech miesiącach mam zobaczyć końcowy efekt, nie mogę się doczekać :)

Ostatnio edytowano 7 wrz 2015, o 17:36 przez BlackWolf, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Spam

marzą mi się ekskluzywne meble
kaira1987
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 15 lip 2014, o 13:54

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Kilotka » 13 gru 2014, o 11:39

Stosowałam dietę Dukana - efekt był zadawalający, szybka utrata wagi, cóż pojawiły się problemy z cerą, iiiiii efekt jojo jeszcze więcej ważę niż przed zastosowaniem diety.3 dni temu wdrożyłam dietę rozdzielną -dostarcza wszystkich niezbędnych składników, mikroelementów- zobaczymy - kolejna dieta w moim życiu .
Kilotka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 gru 2014, o 11:25

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez jałowa » 20 gru 2014, o 11:37

moim zdaniem najmądrzejszym rozwiązaniem jest pójście do dietetyka, który ułoży indywidualną dietę, ale do takiego który zrobi nam pomiary i przygotuje dietę z dokładnym wyliczeniem gramatury posiłków które powinniśmy spożywać, co w konsekwencji doprowadzi do wyrobienia odpowiednich nawyków żywieniowych.
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez 1mpresja » 21 gru 2014, o 21:55

A6W nic Ci nie da, bo mięśnie rozwiną się, ale pod tłuszczem... najpierw spal ten tłuszcz, najlepiej aerobami - bieganie, basen, rowery. No i dieta!!! to podstawa!
1mpresja
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 13 lut 2014, o 19:47

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez jałowa » 13 sty 2015, o 14:29

ja bym zmieniła kolejność, najpierw trzeba przyłożyć się do diety a później pomyśleć o aktywności fizycznej. Dieta jest najważniejsza każdy dietetyk Ci to powie.
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Hadassa » 13 sty 2015, o 15:51

Tu nie ma kolejności bo i jedno i drugie jest dość istotne.
Sama dieta to za malo, tak jak i same ćwiczenia to za mało

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez minotka » 13 sty 2015, o 18:34

Na mnie żadne diety długo terminowo nie działają. Ale cztery lata temu zmieniłam sposób żywienia całej rodziny. Praktycznie z niczego nie zrezygnowałam z tym że gotuje zdrowo.Czyli na parze, smażę i duszę bez tłuszczu. Fakt że musiałam sprawić sobie do tego inne garnki, ale warto było. Mąż tez schudł. To znaczy brzuch ma płaski.
minotka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 13 sty 2015, o 18:20

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez kingaa » 15 sty 2015, o 01:13

Powtarzałam i będę to powtarzać dalej, dziewczyny nie stosujcie diet znalezionych w internecie, naprawdę warto udać się do dietetyka.

kingaa
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 10 gru 2014, o 23:12

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez jałowa » 19 sty 2015, o 14:11

chyba możemy powtarzać to ja mantrę ale nie wiem czy do każdej kobiety te informacje dotrą. Odchudzając się na podstawie diet znalezionych w internecie możemy wyrządzić swojemu organizmowi naprawdę dużą krzywdę, moim zdaniem dobry dietetyk może naprawdę pomóc nam zgubić zdrowo zbędne kilogramy.
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Diabliczka1980 » 15 lut 2015, o 19:47

A może jest tutaj ktoś kto stosował dietę Cambridge , bo słyszałam o niej dużo dobrego ale nadal mam wątpliwości ? Czy jest to dieta dla każdego ? Czy nie ma jakiś przeciwwskazań ?
Avatar użytkownika
Diabliczka1980
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 18 gru 2014, o 20:33
Lokalizacja: WARSZAWA

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez docha » 17 lut 2015, o 15:48

Stosowałam kilka lat temu, są przeciwwskazania, ale wszystkie są wymienione na stronie, więc możesz zobaczyć na stronie.
Ja chyba do niej wrócę, jak przestanę karmić, bo podczas karmienia nie można jej stosować.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Diabliczka1980 » 14 mar 2015, o 21:05

Jedyne przeciwwskazanie jakie mam to takie, że nie wolno mi ćwiczyć z powodu kręgosłupa.
Avatar użytkownika
Diabliczka1980
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 18 gru 2014, o 20:33
Lokalizacja: WARSZAWA

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Hadassa » 15 mar 2015, o 19:48

Ale każde ćwiczenia ?? A może jednak odpowiednio dobrane

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Theila » 16 mar 2015, o 01:09

Gdzieś czytałam, że Cambridge jest dietą ostatniej szansy i kiedy ludzie mają dużo kg do zrzucenia to ruch wprowadza się stopniowo. Poza tym są ćwiczenia, które są właśnie wskazane na kręgosłup. Ja mam z nim problemy i chodzę na pilates.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Diabliczka1980 » 27 mar 2015, o 13:43

Hadassa napisał(a):Ale każde ćwiczenia ?? A może jednak odpowiednio dobrane



Wszystkie które obciążają kręgosłup i kolana. Jedyne chyba co to basen. Ale na to trzeba mieć jeszcze czas i dlatego że jestem przy kości wstydzę się iść na basen :-(
Avatar użytkownika
Diabliczka1980
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 18 gru 2014, o 20:33
Lokalizacja: WARSZAWA
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]