skuteczne kosmetyki do cery dojrzałej

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

skuteczne kosmetyki do cery dojrzałej

Postprzez Fijałka87 » 11 maja 2021, o 12:13

W jaki sposób dopasowałyście skuteczne kosmetyki do cery dojrzałej? Sporo rozwiązań na rynku i nie wiem do końca, jak podejść do zakupu. Nie chcę też ryzykować dziwnym składem, ale jak potwierdzić, czy konkretny preparat zadziała?
Fijałka87
Miła Kobietka
 
Posty: 68
Dołączył(a): 15 kwi 2021, o 13:59

Re: skuteczne kosmetyki do cery dojrzałej

Postprzez Onyszkowa » 13 maja 2021, o 15:35

Polecam technologię pielęgnacji sensori – japonica, azjatyckie podejście do nawilżenia i redukcji zmarszczek spotykane od niedawna też w polskich kosmetykach https://naturikke.pl/produkt/krem-na-mi ... ronowym-2/. Wcześniej musiałam ściągać kremy ze sklepów zagranicznych, bo akurat mam trochę wiedzy o technologii kosmetycznej. Kiedyś się uczyłam o tym. Szukam stale marek, które wiedzą, o co chodzi i stawiają przede wszystkim na skuteczność pielęgnacji cery dojrzałej. Naturikke z czystym sumieniem polecam.
Onyszkowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 13 maja 2021, o 15:34

Re: skuteczne kosmetyki do cery dojrzałej

Postprzez Morelka80 » 15 maja 2021, o 00:12

To ja polece moje ostatnie odkrycie czyli kosmetyki z serii Royal Bee Elixir od Bielendy :) jak chcecie działać przeciwzmarszczkowo to koniecznie przetestujcie
Morelka80
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 7 mar 2019, o 15:40

Re: skuteczne kosmetyki do cery dojrzałej

Postprzez olcia993 » 16 maja 2021, o 10:06

Mojej mamie na urodziny ostatnio kupiłam nowe kosmetyki od Bielenda. Royal Bee Elixir, użyła już kilka razy i powiedziała, że widać efekty juz po 1 uzyciu., cera nawilżona, młodsza delikatniejsza. Mama czuje się piękniejsza. Wiec można polecić wszystkim paniom po 40 roku życia linię tych kosmetyków
olcia993
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 11 maja 2021, o 09:26

Re: skuteczne kosmetyki do cery dojrzałej

Postprzez Natasza36 » 22 cze 2021, o 11:11

Regularnie stosuję maski algowe z e-naturalne.pl/pl/c/Maski/133 i widać, że mają tylko sprawdzone formuły kosmetyków. Tam normalnie możesz ocenić każdy kosmetyk i niczego nie usuwają, tylko starają się poszerzać ofertę o naprawdę ciekawe rozwiązania. Nie musisz nawet brać gotowych kosmetyków, tylko bazy i stworzyć sobie sama coś ciekawego, jakiś krem na dzień lub na noc. Takie podejście mi się bardzo spodobało.
Natasza36
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 8 cze 2021, o 15:57

Re: skuteczne kosmetyki do cery dojrzałej

Postprzez boggnna » 2 lip 2021, o 22:21

bardzo dobra jest ta nowa linia z Bielendy z produktami pochodzącymi od pszczół w składzie Royal Bee Elixir. Na prawde skuteczne
boggnna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2 lip 2021, o 21:56

Re: skuteczne kosmetyki do cery dojrzałej

Postprzez tania30 » 5 lip 2021, o 01:00

Morelka80 napisał(a):To ja polece moje ostatnie odkrycie czyli kosmetyki z serii Royal Bee Elixir od Bielendy :) jak chcecie działać przeciwzmarszczkowo to koniecznie przetestujcie


Widzę, że panuję miodowy szał kosmetyczny. Ja też używam pszczółki z Bielendy ale Manuka Honey :) i do dojrzałej cery jak najbardziej się nadaję.
tania30
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 5 maja 2021, o 20:08

Re: skuteczne kosmetyki do cery dojrzałej

Postprzez wiesolek555 » 7 lip 2021, o 22:35

tania30 napisał(a):
Morelka80 napisał(a):To ja polece moje ostatnie odkrycie czyli kosmetyki z serii Royal Bee Elixir od Bielendy :) jak chcecie działać przeciwzmarszczkowo to koniecznie przetestujcie


Widzę, że panuję miodowy szał kosmetyczny. Ja też używam pszczółki z Bielendy ale Manuka Honey :) i do dojrzałej cery jak najbardziej się nadaję.


Ja właśnie dołączyłam do szału Manukowego i zamówiłam sobie na notino serum nawilżające, głęboko odżywcze i zobaczymy jak się sprawdzi.
wiesolek555
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 15 paź 2020, o 14:45

Re: skuteczne kosmetyki do cery dojrzałej

Postprzez Asia98 » 15 lip 2021, o 14:01

Kosmetyki polskiej marki sensum mare świetnie sprawdziła sie u mojej mamy! Kremem ALGOLIGHT jest zachwycona. Z czystym sercem polecam :ok:
Asia98
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 lip 2021, o 13:51

Re: skuteczne kosmetyki do cery dojrzałej

Postprzez Ania34 » 16 lip 2021, o 20:47

Ja na moje już niestety spore zmarszczki stosuje maseczkę napinającą z bania agafii. Działa cuda a skóra jak po photoshopie.
Ania34
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2 lip 2021, o 11:29
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]