Skuter dla kobiety

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Skuter dla kobiety

Postprzez marqiza » 16 lip 2014, o 09:49

chcę sobie kupić skuter kawasaki j300, którym będę dojeżdżała do pracy, ale moje koleżanki mówią, że będę dziwnie i śmiesznie wyglądać i lepiej powinnam dalej dojeżdżać samochodem :/ czy serio skuter to złe rozwiązanie?
marqiza
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 14 kwi 2013, o 17:11

Re: Skuter dla kobiety

Postprzez redorange666 » 16 lip 2014, o 12:03

To doskonałe rozwiązanie.
Plusy skutera: jest mały i wszędzie go można postawić i zaparkować, nie stoisz w korkach, jest to najszybszy środek lokomocji w mieście, ma dość spory bagażnik pod siodłem więc zmieści się tam kask czy drobne zakupy.
Wady: jak pada to Ty też będziesz mokła, jest wywrotny jak każdy jednoślad, każdy posiadacz puszki dla Ciebie to potencjalny morderca i nie można im ufać.

Kocham jednoślady i każdego próbuję tym zarazić.
NIe wygląda się śmiesznie na żadnym moto czy skuterze.
O czym powinnaś pamiętać i nie dać sobie wmówić koleżanką że to czy tamto jest śmieszne:
-KASK dobry markowy a przez to drogi... zawsze na głowie, zawsze zapięty najlepiej ze szczęką (tzw integralny).
-RĘKAWICE - ZAWSZE NA RĘKACH!! - i nie lekkie rękawisie kupione w zarze czy innym butiku. One mają chronić Twoje dłonie a paciak czyli lekka wywrotka zawsze może się przydażyć a odruchem jest wyciąganie podwozia czyli rąk.
-Kurtka obowiązkowo z długi mi rękawami i najlepiej motocyklowa z ochraniaczami na łokcie barki i KRĘGOSŁUP. kIEDYŚ WYKONAŁEM SALTO PRZEZ NEXIĘ I WYLĄDOWAŁEM NA PLECACH GDYBY NIE KURTA Z OCHRONĄ KRĘGOSŁUPA I KASK NIE PISAŁ BYM TEGO.
-Spodnie długie np jeansy motocyklowe. Też mają ochraniacze i chronie Twe śliczne nogi.
-buty najlepiej za kostkę wiązane...

Czemu o tym piszę??? W samochodzie masz kupę blachy wokół siebie... na motocyklu czy skuterze Twoją ochrona są ciuchy.
Jazda w spódniczce, w krótkich spodenkach w samym kasku i koszulce w upalene dni jest przyjemna ale jedno lądowanie nawet przy małej prędkości np 30km/h to zdarta skóra z nóg kolan i to czasami nawet do kości. Czasami zdarza się że skóer się wywróci Ty razem z nim nóżka gdzieś się zapdzieje a wydech zrobi swoje... oparzy... baaardzo długo się to goi i bardzo brzydkie blizny zostawia.

Tyle przestrzegania

We włoszech kobiet na skóterach jest ogrom. Jeżdżą do pracy, na randki, do kina... to naprawdę doskonały środek transportu i daje ten początek motocyklowej przygody i poczucia woloności któa żadna ppuszka Ci nie da.

JAk co to pytaj odpowiem na wszystkie pytania. :)

Lewa.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Skuter dla kobiety

Postprzez Kornelka00 » 22 lip 2014, o 15:15

fajne rozwiązanie - ale na lato. Zimą raczej ciężko

Obrazek
Avatar użytkownika
Kornelka00
Fajna Kobietka
 
Posty: 191
Dołączył(a): 21 sty 2014, o 13:50

Re: Skuter dla kobiety

Postprzez marianna k. » 29 lip 2014, o 07:28

moim zdaniem kapitalny pomysł - sama myślałam nad motocyklem. To czy będzie Ci się wygodnie dojeżdżać zależy od pogody, ale mozna kupić świetne peleryny. W ogóle kawasaki to super marka dla kobiet - ich maszyny są zwrotne i dość lekkie.
marianna k.
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 13 lis 2012, o 14:46

Re: Skuter dla kobiety

Postprzez lama1980 » 5 sie 2014, o 10:51

Ja nie polecam takiego rozwiązania.Dla własnego bezpieczeństwa i innych.
lama1980
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 5 sie 2014, o 10:31

Re: Skuter dla kobiety

Postprzez redorange666 » 5 sie 2014, o 12:51

lama1980 napisał(a):Ja nie polecam takiego rozwiązania.Dla własnego bezpieczeństwa i innych.


Absolutnie się nie zgadzam... wszystko jest dla ludzi tylko trzeba mieć ciut oleju w głowie.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Skuter dla kobiety

Postprzez lama1980 » 6 sie 2014, o 08:02

Bałbym się dać skuter żonie a co dopiero kupić jej taki skuter.
lama1980
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 5 sie 2014, o 10:31

Re: Skuter dla kobiety

Postprzez redorange666 » 6 sie 2014, o 11:38

Kobiety lepiej jeżdżą niż przeciętny facet... na motocyklach i innych jednośladach w szczególności... a dla czego??? Nie ponosi ich ułańska fantazja... nie popisują się jak zobaczą spudniczkę na horyzoncie a faceci a i owszem.

Mam koleżankę która dosiada Yamahy R1. Ma 160cm wzrostu i ledwo sięga nogami do ziemi ale moto ma tak opanowane i tak doskonale je ogarnia że nie jeden a w zasadzie większość facetów może się od niej uczyć jeździć. Opanowanie masy, to jak sobie radzi przy prędkościach ślimaka w korku (to jest najtrudniesze wbrew pozorom ponieważ przeciak czyli motocykl sportowy przy dużych prędkościach prowadzi się jednym palcem)... zawsze siadam na jej zadupku z ogromna przyjemnością.
Więc... sorry ale ogólnie to piszesz jak dla mnie brednie..

Aaaa i zajmuje się motocyklami od 11 roku życia a mam raptem 35 wiosenek
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Skuter dla kobiety

Postprzez Amandii10 » 23 gru 2022, o 19:08

W iamelectric widziałem genialne skutery dla kobiet, wykonane w stylu retro. Jestem pewny, że Ci się spodobają :D

Sprawdzony skuter elektryczny dla dorosłych tylko w Iamelectric!
Amandii10
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 gru 2022, o 19:07
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]