Cześć
Pytanie czy może jest tu młoda para która w okolicach 8-12.01.2019 bierze ślub w Szczyrku.
Chodzi o kwiaty - na które moglibyśmy się złożyć . Jeszcze na ta chwilę nie mam florystki dlatego pomyślałam że mogę zapłacić 50% zamiast całość za kwiaty.
Pozdrawiam
Śląsk Szczyrk kwiaty na ślub
-
elazientek42
- Miła Kobietka
- Posty: 47
- Rejestracja: śr cze 10, 2026 11:00 am
Re: Śląsk Szczyrk kwiaty na ślub
Zachęcam do wejścia na panel opinii https://panel.badanie-opinii.pl/, gdzie w łatwy sposób można wymieniać punkty na gotówkę
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość