SlimitinAqua

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

SlimitinAqua

Postprzez nightlife » 22 kwi 2012, o 09:57

Dziewczyny, miała lub ma któraś ten preparat ? Działa ? Zadowolone jesteście z rezultatów ? Ile schudłyście ? :D

Obrazek
Mężczyźni wolą kobiety ładne niż mądre, ponieważ łatwiej im przychodzi patrzenie niż myślenie.
Avatar użytkownika
nightlife
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 1 kwi 2012, o 09:53
Lokalizacja: Łódzkie

Re: SlimitinAqua

Postprzez kaole05 » 27 kwi 2012, o 11:51

A ja jestem ciekawa Waszych opinii na temat Edixalu - ostatnio dużo słychać o tym produkcie w mediach. Według zapowiedzi producenta ten preparat jest przeznaczony dla osób chcących modelować swoją sylwetkę zwłaszcza w problematycznych częściach ciała - idealny dla kobiet ;) Ponadto spala tkankę tłuszczową poprzez zawarte substancje termogeniczne. Koleżanka mi poleciła, co o tym sądzicie?
kaole05
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 kwi 2012, o 15:43

Re: SlimitinAqua

Postprzez nightlife » 1 maja 2012, o 22:13

wypiłam jedną butelkę SlimitinAqua ale smak ma okropny, więc jednak odpuściłam. Teraz pije AquaSlim, smakowo jest ok. Przez 2tygodnie picia tego i nie jedzenia słodyczy schudłam ok. 1kg:D a właśnie jak z tym preparatem wyżej? Ma któraś?

Obrazek
Mężczyźni wolą kobiety ładne niż mądre, ponieważ łatwiej im przychodzi patrzenie niż myślenie.
Avatar użytkownika
nightlife
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 1 kwi 2012, o 09:53
Lokalizacja: Łódzkie

Re: SlimitinAqua

Postprzez ence » 3 maja 2012, o 12:53

mi Slimitin Aqua smakuje, ale rzeczywiście dopiero 2-3 saszetki mi zasmakowała, tak jakbym musiała przyzwyczaić organizm do smaku :) zauważyłam, że mam mniejszy apetyt i szczególnie nie ciągnie mnie do słodyczy, poza tym nie czuję się taka wypompowana jak na innych dietach, kiedy nie brałam suplementów.
ence
 

Re: SlimitinAqua

Postprzez fiksi » 3 maja 2012, o 23:20

nightlife napisał(a):Dziewczyny, miała lub ma któraś ten preparat ? Działa ? Zadowolone jesteście z rezultatów ? Ile schudłyście ? :D


uzywalma, ale komplkesowo z cwiczeniami, dieta, ale pozwolil mi pozbyc sie apetytu na slodycze.
fiksi
 

Re: SlimitinAqua

Postprzez fiksi » 3 maja 2012, o 23:21

nightlife napisał(a):wypiłam jedną butelkę SlimitinAqua ale smak ma okropny, więc jednak odpuściłam. Teraz pije AquaSlim, smakowo jest ok. Przez 2tygodnie picia tego i nie jedzenia słodyczy schudłam ok. 1kg:D a właśnie jak z tym preparatem wyżej? Ma któraś?

bardzo podobna nazwa, ale to sa dwa inne produkty?
fiksi
 

Re: SlimitinAqua

Postprzez fiksi » 3 maja 2012, o 23:22

ence napisał(a):mi Slimitin Aqua smakuje, ale rzeczywiście dopiero 2-3 saszetki mi zasmakowała, tak jakbym musiała przyzwyczaić organizm do smaku :) zauważyłam, że mam mniejszy apetyt i szczególnie nie ciągnie mnie do słodyczy, poza tym nie czuję się taka wypompowana jak na innych dietach, kiedy nie brałam suplementów.


dla mnie ma w sumie prawie neutralny smak, ledwo slodkawy, nie przeszkadzal mi w ogole.
fiksi
 

Re: SlimitinAqua

Postprzez ence » 4 maja 2012, o 12:02

fiksi napisał(a):bardzo podobna nazwa, ale to sa dwa inne produkty?


tak to coś innego, choć bardzo podobne :) ja wolę SlimitinAqua :)
ence
 

Re: SlimitinAqua

Postprzez fiksi » 4 maja 2012, o 14:02

ence napisał(a):
fiksi napisał(a):bardzo podobna nazwa, ale to sa dwa inne produkty?


tak to coś innego, choć bardzo podobne :) ja wolę SlimitinAqua :)

jak go nawet nie znam, ale slimitin moge polecic :)
fiksi
 

Re: SlimitinAqua

Postprzez ence » 5 maja 2012, o 14:59

a ile udało Ci się zrzucić fiksi?
ence
 

Re: SlimitinAqua

Postprzez fiksi » 5 maja 2012, o 18:08

ja potrzebowalam schudnac tylko 3-4 kilogramy, ktore przytylam w zime, a wiec spokojnie mi sie udalo, efektu jojo poki co nie widac :)
fiksi
 

Re: SlimitinAqua

Postprzez fiksi » 5 maja 2012, o 18:09

zdaje sobie sprawe, ze przy 10-15 kilogramach slimitin aqua moze pomoc tylko troche, ale przy mniejszej ilosci wagi do zrzucenia zdecydowanie polcema.
fiksi
 

Re: SlimitinAqua

Postprzez ence » 6 maja 2012, o 18:56

przy ilości 10-15 kg, trzeba chyba udać się do dietetyka, żeby odchudzić się bezpiecznie, takimi "domowymi" sposobami można sobie zrobić tylko krzywdę :)
ence
 

Re: SlimitinAqua

Postprzez fiksi » 6 maja 2012, o 21:23

masz racje ence, on tez odpowie na ewentualne pytania dotyczace takich wspomagaczy.
fiksi
 

Re: SlimitinAqua

Postprzez fiksi » 6 maja 2012, o 21:29

ence, a Ty korzystalas kiedys z porad dietetyka?
fiksi
 

Re: SlimitinAqua

Postprzez ence » 9 maja 2012, o 10:59

nie nie miałam takiej potrzeby, nigdy nie miałam aż tyle kilogramów do zrzucenia :)
ence
 

Re: SlimitinAqua

Postprzez fiksi » 9 maja 2012, o 19:05

ale czasem dietetyk pozwala dobrac tez racjonalne posilki na codzien. tak naprawde kazdy powinien go choc raz odwiedzic.
fiksi
 

Re: SlimitinAqua

Postprzez Jinka » 15 cze 2012, o 22:15

Chyba nie bardzo wierzę w takie specyfiki, chyba, że dodamy do tego trochę sportu. Trzeba pić dużo wody, świetnie oczyszcza organizm no i wypełnia żołądek ;) Działa korzystnie na cały organizm.
Jinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 186
Dołączył(a): 15 cze 2012, o 22:03

Re: SlimitinAqua

Postprzez fiksi » 24 cze 2012, o 13:46

Jinka napisał(a):Chyba nie bardzo wierzę w takie specyfiki, chyba, że dodamy do tego trochę sportu. Trzeba pić dużo wody, świetnie oczyszcza organizm no i wypełnia żołądek ;) Działa korzystnie na cały organizm.

oczywiscie, ze takie specyfiki same cudow nie zdzialaja :)
ale pomagaja bo zielona herbata wlasnie oczyszcza organizm, ma w sobie tez chrom, a wiec uzupelnienie jego niedoborow pozwala nam walczyc z napadami glodu. slimitin aqua przyjmuje sie tez po rozppuszczeniu w duzej butelce wody,a wiec dzieki temu tez wiecej pijemy w ciagu dnia ;)
fiksi
 

Re: SlimitinAqua

Postprzez ence » 24 cze 2012, o 18:11

na opakowaniu nawet pisze, że to wspomagacz odchudzania i trzeba ćwiczyć, to samo powiedzą Ci w aptece, kto tego nie robi i wierzy, że będzie działać, jest po prostu naiwny.
ence
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników