Ślub bez mamy .

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Ślub bez mamy .

Postprzez Lena20 » 8 mar 2014, o 04:39

Witam was serdecznie :)

Wiecie co mam problem chodzi o to że w niedalekiej pewnie przyszłości czeka mnie ślub a ja nie mam mamy nie żyje 6 lat nie pogodziłam się z tym do tej pory bardzo mnie to boli ojca alkoholika a do tego rodzina mamy odwróciła się plecami do mnie zaraz po śmierci .. Moja matka chrzestna też zmarła około 3-4 lata temu nie ma mnie kto pobłogosławić nie potrafię myśleć o ślubie jest mi strasznie ciężko to jest jedyny dzień w życiu taki , najpiekniejszy a ja go przepłacze pewnie .. nawet sobie mówię że mama by nie chciała bym płakała itd. ale to nie pomaga jest mi strasznie trudno , już sala jest mniej więcej wybrana i inne rzeczy związane z ceremonią ale ja jestem załamana już nie mówię o piosence dla rodziców , mój facet ma oboje rodziców , ale ja nie chce jej słyszeć ... "cudownych rodziców mam .... " ;(

Lenkaaaa ;**
Lena20
Miła Kobietka
 
Posty: 90
Dołączył(a): 28 lis 2012, o 02:36

Re: Ślub bez mamy .

Postprzez Snajper » 8 mar 2014, o 05:41

Z tego co piszesz wynika że wszystkie szczegóły ślubu są dopracowane i nie da się ich zmienić... no nie wiem... przecież chyba twojemu mężczyźnie zależy , żebyś nie czuła się źle na własnym ślubie ? Co za problem żeby nie było tej piosenki ? Lub kilku innych rzeczy których nie chcesz ?

Ja zasadniczo ślub już mam za sobą i stoczyliśmy ramię w ramię z moją panią prawdziwą wojnę z obydwiema rodzinami, aby ostatecznie ślub wyglądał tak jak my chcemy, a nie tak aby oni byli zadowoleni. Inna sprawa, że mój ślub i tak był dla mnie raczej średnio przyjemnym przeżyciem. Ciągła gonitwa, wychodzące tu i ówdzie niedociągnięcia, a potem zabawianie gości kiedy oboje mieliśmy już tak na prawdę ochotę odpocząć w ciszy.

Nie przejmuj się, ślub jest mocno przereklamowanym wydarzeniem, które tak naprawdę robi się dla innych.;)
Snajper
Samiec
 
Posty: 789
Dołączył(a): 4 mar 2014, o 08:53
Lokalizacja: z miasta Świętej Wieży
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]