Ślub cywilny -kwoty

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Ślub cywilny -kwoty

Postprzez króliczek8982 » 28 lut 2010, o 15:36

Hej laski nie dawno mój ukochany oświadczył mi się:) chcemy wziąć na razie ślub cywilny (a może kiedyś nawet i kościelny) i oto moje pytanie jaką suknię muszę ubrać na ślub cywiny ile trzeba wydać na taki ślub kasy i jak on jest organizowany??? :o
króliczek8982
 

Re: Ślub cywilny

Postprzez jagoda » 1 mar 2010, o 16:22

na slub cywilny nie potrzebujesz długiej białej sukni równie dobrze mozesz ubrac spódniczke i zakiecik tak za mąż wychodziła połowa mojej rodziny a taki slub trzeba załatwiać w urzędzie stanu cywilnego najczęściej w ratuszu takie urzędy sa płaci sie za całośc dokładnie nie wiem ile ale na pewno jest ok a nie lepiej konkordat ?
jagoda
 

Re: Ślub cywilny

Postprzez króliczek8982 » 1 mar 2010, o 20:37

Tak wiem o tym że w urzędzie ale czy po ślubie cywilnym należy zrobić też taką imprezę jak na weselu czy wystarczy obiad w restauracji z najbliższą rodziną?
króliczek8982
 

Re: Ślub cywilny

Postprzez angelikabrys » 8 mar 2010, o 16:07

króliczek8982 napisał(a):Hej laski nie dawno mój ukochany oświadczył mi się:) chcemy wziąć na razie ślub cywilny (a może kiedyś nawet i kościelny) i oto moje pytanie jaką suknię muszę ubrać na ślub cywiny ile trzeba wydać na taki ślub kasy i jak on jest organizowany??? :o

ważne aby wyglądac elegancko
angelikabrys
 

Re: Ślub cywilny

Postprzez marta_wiga » 9 mar 2010, o 15:08

To czy zrobisz dużą imprezę zalezy od Ciebie. Jeśli masz ochotę na wystawne wesele to rób wystawne wesele. Daka decyzja zależy od tego czego chcecie i na co możecie sobie pozwolić finansowo.
marta_wiga
 

Re: Ślub cywilny

Postprzez basinka » 14 lip 2011, o 11:12

mozesz załozyc zwykła sukienke
basinka
 

Re: Ślub cywilny

Postprzez grzmotna » 18 lip 2011, o 13:40

mozesz załozyc sukienke np krótką w białym kolorze lub jakas bardziej elegacko do tego welonik elegazkie buciki
grzmotna
 

Re: Ślub cywilny

Postprzez OnaUK87 » 14 wrz 2011, o 15:38

Ja też będę miała cywilny tylko i mimo wszystko białą suknię o której zawsze marzyłam i ojciec prowadzący mnie:) Bez wielkiej imprezy tylko rodzice i rodzeństwo nasze bez żadnych ciotek cioteczek itp. Nie słuchaj innych że to nie , tak nie wypada ble ble ble: To WASZ dzień i sami decydujecie jaki ma być:)
OnaUK87
 

Re: Ślub cywilny

Postprzez oOosylwiaoOo » 14 wrz 2011, o 19:54

To życzę Wam szczęścia na nowej drodze życia:)

Ślub cywilny też jest piękny:) z pewnością go zapamiętacie:)
oOosylwiaoOo
 

Re: Ślub cywilny

Postprzez mimargo » 14 wrz 2011, o 20:48

OnaUK87 napisał(a):Ja też będę miała cywilny tylko i mimo wszystko białą suknię o której zawsze marzyłam i ojciec prowadzący mnie:) Bez wielkiej imprezy tylko rodzice i rodzeństwo nasze bez żadnych ciotek cioteczek itp. Nie słuchaj innych że to nie , tak nie wypada ble ble ble: To WASZ dzień i sami decydujecie jaki ma być:)



Dokładnie tak! Nie ma sensu się przejmować gadaniem innych. To Wasz wymarzony dzień i ma być po waszemu :).
mimargo
 

Re: Ślub cywilny

Postprzez Maurelia » 4 paź 2011, o 19:02

Na ślubie cywilnym też możesz być w długiej białej sukni, w takiej jaka Ci się tylko wymarzy :)
Maurelia
 

Re: Ślub cywilny

Postprzez oOosylwiaoOo » 4 paź 2011, o 20:07

Też jestem tego samego zdania:)
oOosylwiaoOo
 

Re: Ślub cywilny

Postprzez zlote_runo » 7 paź 2011, o 22:08

I ja się dołączam :) Chcesz białą suknię, to zakładasz i tyle :)
zlote_runo
 

Re: Ślub cywilny

Postprzez UtoleK » 22 sty 2013, o 16:24

OnaUK87 napisał(a):Ja też będę miała cywilny tylko i mimo wszystko białą suknię o której zawsze marzyłam i ojciec prowadzący mnie:) Bez wielkiej imprezy tylko rodzice i rodzeństwo nasze bez żadnych ciotek cioteczek itp. Nie słuchaj innych że to nie , tak nie wypada ble ble ble: To WASZ dzień i sami decydujecie jaki ma być:)


Jeśli już miałbym brać ślub to Twoje podejście jest bardzo dobre.
Avatar użytkownika
UtoleK
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 22 sty 2013, o 14:38

Re: Ślub cywilny

Postprzez 456 » 22 sty 2013, o 16:29

Ach te śluby.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Ślub cywilny

Postprzez frys1 » 24 sty 2013, o 02:50

Widzę że w polsce to coraz bardziej popularne się robi i dobrze:)

Ciekawie zredagowaneZawiadomienia ślubne idealne dla młodych
frys1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 24 sty 2013, o 02:43

Re: Ślub cywilny

Postprzez pisanka » 25 mar 2013, o 14:43

My bierzemy ślub cywilny we wrześniu (po świętach idziemy się zarejestrować:)), potem robimy obiad dla rodziny, a wieczorem imprezę dla znajomych. Wszystko raczej na luzie, bez wystawnych sukien ślubnych i wesel. Nie lubimy być w centrum uwagi dlatego chcemy to zrobić "najniższą linią oporu" :) obiad będzie tylko dla najbliższej rodziny, tylko niestety z racji, że moja rodzina jest dosyć duża, to wyszło prawie 80 osób, więc i tak ten obiad będzie dosyć duży -_- ale trudno, przeżyjemy :D

pisanka
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 21 mar 2013, o 15:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ślub cywilny

Postprzez brunecia » 3 kwi 2013, o 12:02

Można wziąć ślub cywilny a odstawić wesele na 150 os w restauracji, to nie istotne w jakim miejscu zawarliście związek małżeński czy w kościele czy usc. Jakie tylko wesele sobie wymarzycie, takie mozecie zrobic :)
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]