Ślub w ciąży...

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Re: Ślub w ciąży...

Postprzez Dorinka » 11 sty 2017, o 18:11

Moja siostra brała ślub we wrześniu, natomiast w grudniu urodziła. Kreację miała dopasowaną pod ciąże, także wszystko się udało i nie widzę w tym nic złego, jeśli panna młoda czuje się na siłach. U siostry nie było typowego wesela, tylko przyjęcie a właściwie obiad, także wszystko odbyło się bez zakłóceń :)
Avatar użytkownika
Dorinka
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 30 gru 2016, o 22:52
Lokalizacja: Polskie morze

Re: Ślub w ciąży...

Postprzez Berni25 » 16 sty 2017, o 09:45

według mnie to zalezy. Ja osobiście nie chciałabym iść do ślubu z brzuchem. Nie mam nic do tego, tylko chciałabym się wtedy skupić tylko na sobie, wybrac sukienkę taką jaką chcę, a nie taką która ukryje brzuszek, poza tym bałabym się że szybciej się zmęczę, że będę się zle czuła itp.
Berni25
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 16 sty 2017, o 09:20

Re: Ślub w ciąży...

Postprzez malami86 » 26 sty 2017, o 14:14

Berni25 napisał(a):według mnie to zalezy. Ja osobiście nie chciałabym iść do ślubu z brzuchem. Nie mam nic do tego, tylko chciałabym się wtedy skupić tylko na sobie, wybrac sukienkę taką jaką chcę, a nie taką która ukryje brzuszek, poza tym bałabym się że szybciej się zmęczę, że będę się zle czuła itp.


co kobieta to inaczej ;) pewnie gdybysmy planowali wielkie wesele to tez bym wolała poczekać
Avatar użytkownika
malami86
Fajna Kobietka
 
Posty: 173
Dołączył(a): 22 gru 2016, o 14:59

Re: Ślub w ciąży...

Postprzez natalala » 26 sty 2017, o 22:48

nie powinno się przejować tym, co ktoś pomyśli. to Twój dzień i Twoja decyzja.
natalala
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 5 sty 2017, o 15:14

Re: Ślub w ciąży...

Postprzez Jaśmin » 26 sty 2017, o 23:40

To pewnie zależy do tego jak wysoko jest ciąża i jakie wesele... Moja babcia wyszła za mąż już po urodzeniu taty (a było to 50 lat temu), moja mama była w 4 miesiącu ze mną podczas ślubu. Dlatego też nie wydaje mi się to jakieś dziwne.
My zaplanowaliśmy ślub na wrzesień, jeśli zajdę w ciążę do tego czasu to żaden problem, planujemy skromne przyjęcie dla najbliższych więc w niczym to nie przeszkadza. A suknię można wybrać piękną, odcinaną pod biustem :) Mnie się bardzo podobają ciążowe brzuszki, uważam, że to masę uroku dodaje kobiecie i nie miałabym nic przeciwko by być panną młodą w ciąży. Jak już tutaj ktoś powiedział, to nie te czasy, żeby kogoś to miało gorszyć. Dla większości ludzi to raczej normalne.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Ślub w ciąży...

Postprzez malami86 » 31 sty 2017, o 21:10

Jaśmin napisał(a):To pewnie zależy do tego jak wysoko jest ciąża i jakie wesele... Moja babcia wyszła za mąż już po urodzeniu taty (a było to 50 lat temu), moja mama była w 4 miesiącu ze mną podczas ślubu. Dlatego też nie wydaje mi się to jakieś dziwne.
My zaplanowaliśmy ślub na wrzesień, jeśli zajdę w ciążę do tego czasu to żaden problem, planujemy skromne przyjęcie dla najbliższych więc w niczym to nie przeszkadza. A suknię można wybrać piękną, odcinaną pod biustem :) Mnie się bardzo podobają ciążowe brzuszki, uważam, że to masę uroku dodaje kobiecie i nie miałabym nic przeciwko by być panną młodą w ciąży. Jak już tutaj ktoś powiedział, to nie te czasy, żeby kogoś to miało gorszyć. Dla większości ludzi to raczej normalne.

Ja miałam taką ciętą w tulipana ;) z kopertowym dekoltem ;)
Avatar użytkownika
malami86
Fajna Kobietka
 
Posty: 173
Dołączył(a): 22 gru 2016, o 14:59

Re: Ślub w ciąży...

Postprzez Berni25 » 6 lut 2017, o 12:49

malami86 napisał(a):
Berni25 napisał(a):według mnie to zalezy. Ja osobiście nie chciałabym iść do ślubu z brzuchem. Nie mam nic do tego, tylko chciałabym się wtedy skupić tylko na sobie, wybrac sukienkę taką jaką chcę, a nie taką która ukryje brzuszek, poza tym bałabym się że szybciej się zmęczę, że będę się zle czuła itp.


co kobieta to inaczej ;) pewnie gdybysmy planowali wielkie wesele to tez bym wolała poczekać



Dokładnie. Ja mówiłam ze swojej (trochę egoistycznej perspektywy) :D Teraz nie ma nic złego w tym, że kobieta do ślubu idzie w ciąży. Poza tym moja mama (a to było ponad 25 lat temu) też szła do ślubu w ciąży ze mną. To był już siódmy miesiąc, ale mama miała wtedy ponad 30 lat, co na owe czasy robiło z niej starą pannę, więc pewnie wszyscy i tak byli w niebo wzięci że w końcu się wydała. Bo kto to widział ponad 30. letnią kobietę samotną na wsi? ;)
Berni25
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 16 sty 2017, o 09:20

Re: Ślub w ciąży...

Postprzez agataia91 » 27 mar 2017, o 22:25

Ja nie widzę w tym żadnego problemu . Jeżeli ma się taką ochotę lub potrzebę to przecież nic nie stanie na drodze . A na pewno lepiej wziąć ślub tuż przed porodem niż po nim .

Ciekawy produkt Ventolin
Avatar użytkownika
agataia91
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 27 mar 2017, o 22:08

Re: Ślub w ciąży...

Postprzez Madziula » 30 mar 2017, o 21:04

tylko się nie napijesz na własnym ślubie ;p
Madziula
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 19 lut 2013, o 17:27

Re: Ślub w ciąży...

Postprzez Jaśmin » 12 kwi 2017, o 01:50

Mała strata. Alkohol nie najważniejszy. Przynajmniej będziesz pamiętała cały swój ślub na trzeźwo ;)

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]