Spadek libido po antykoncepcyjnych

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Spadek libido po antykoncepcyjnych

Postprzez Zjawkowo » 14 paź 2023, o 08:05

Hej! Zauważyłam, że odkąd odstawilam tabletki antykoncepcyjne, spadło mi drastycznie libido. Jestem w związku i nie ukrywam, że zaczyna mnie to martwić. Partner jest wyrozumiały i nie naciska ale ileż można mówić, że dzisiaj znowu nic. Może coś polecić na zwiększenie libido?
Zjawkowo
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 20 paź 2022, o 15:35

Re: Spadek libido po antykoncepcyjnych

Postprzez PaniIgnacy » 16 paź 2023, o 09:52

Tabletki na potencję bez recepty pojawiają się w potencja-net-pl/vikalis-vx-60 i jest ich faktycznie coraz więcej. Można przeglądać pod kątem dostępnych substancji aktywnych oraz przeznaczenia dla kobiet lub mężczyzn.
PaniIgnacy
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 21 wrz 2022, o 13:07

Re: Spadek libido po antykoncepcyjnych

Postprzez Arata » 23 lis 2023, o 13:42

Oceń na spokojnie tabletki potencja-net-pl/femalegra-100, bez recepty. Do tego substancja aktywna znana na rynku leczenia potencji, przebadana laboratoryjnie, z uzasadnionymi zaletami w badaniach medycznych. Niektórzy podejmują się nawet stosowania takich specyfików u kobiet z zanikiem energii seksualnej.
Arata
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 2 sty 2023, o 11:59

Re: Spadek libido po antykoncepcyjnych

Postprzez Snown » 25 sty 2024, o 12:18

Tabletki dla par potencja-net-pl/lovegra-100mg przywracające radość w życia intymnego. Dla kobiet i dla mężczyzn jednocześnie.
Snown
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 10 lut 2023, o 13:39
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]