Spojrzenia - Niezbędny, punkt widzenia kobiety.

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Spojrzenia - Niezbędny, punkt widzenia kobiety.

Postprzez tentypej » 1 maja 2012, o 16:59

Od kilku tygodni, przechadzając się ulicami mojego miasta, rozpocząłem pewien proceder. Mianowicie zacząłem utrzymywać kontakt wzrokowy z kobietami(miałem przez wiele lat problemy z trądzikiem i unikałem kontaktu wzrokowego, teraz w wieku 21lat całkowicie się wyleczyłem). Najczęściej wygląda to tak: patrze przechodzącej z naprzeciwka kobiecie w oczy, ona odwzajemnia spojrzenie przez około dwie sekundy, po czym ucieka wzrokiem w dół.Było tak prawie zawsze do czasu gdy pierwsza z kilkudziesięciu skierowała wzrok nie w dół, lecz w górę.
Drogie Panie, czy zaobserwowałyście u siebie tego typu różne reakcje, oraz zwróciłyście uwagę na to co oznaczają?
tentypej
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 maja 2012, o 16:58

Re: Spojrzenia - Niezbędny, punkt widzenia kobiety.

Postprzez dzo » 18 sie 2012, o 20:16

W górę to znaczy w niebo później popatrzyła ?
Nie zastanawiam się nad tym gdzie się popatrzę po tym jak spotkam się wzrokowo na ulicy z kimś innym.
Jest moment kiedy popatrzę komuś w oczy i moje oczy "idą dalej".
Ja tu nie dopatruję się niczego więcej.
dzo
 

Re: Spojrzenia - Niezbędny, punkt widzenia kobiety.

Postprzez Masjaa » 19 sie 2012, o 21:40

Hahaha nieźle mnie ten proceder rozbawił... a co on ma niby na celu ? a laska co wzniosła wzrok ku górze raczej zwyczajnie wywróciła oczami bo ją wkurzyło, że jakiś koleś się w nią wpatruje ;) chyba że prosiła niebiosa o pomoc żeby nie tylko na patrzeniu się skończyło ;)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Spojrzenia - Niezbędny, punkt widzenia kobiety.

Postprzez nina19 » 19 sie 2012, o 23:57

Dobrze, że chociaż patrzysz się w oczy,a nie na tyłek czy biust ; P .
nina19
 

Re: Spojrzenia - Niezbędny, punkt widzenia kobiety.

Postprzez Olka » 23 sie 2012, o 11:09

Ja zazwyczaj odwracam wzrok na bok, na wystawę lub inna osobę. Nie lubię za bardzo gdy ktoś mi się przygląda bo od razu zachodzę w głowę czy źle wyglądam czy coś.
Olka
 

Re: Spojrzenia - Niezbędny, punkt widzenia kobiety.

Postprzez witch » 24 sie 2012, o 23:47

:witch

Nie ma co demonizować spojrzeń :lol: Ja tam nie unikam wzroku przechodniów. To zawsze ciekawe przeżycie bo myślę sobie co ta osoba myśli w danym momencie (nie koniecznie o mnie). Pewnie patrzy na ludzi tak jak ja, czyli myśląc o własnych sprawach wzrokiem ślizga się po ludziach i budynkach. To za mało że ludzie na Ciebie patrzą. Trzeba rozmawiać.

Tentypej, gdy byłam dzieckiem myślałam że jestem niewidzialna. Byłam tak zakompleksiona że gdy na ulicy ktoś na mnie spojrzał , a nie daj boże się uśmiechnął myślałam : "jak to? to on/ona mnie widzi?".Przed Tobą kręta droga, czy długa to zależy od Ciebie. Rada od wiedźmy: rozmowa leczy, rozwiązuje problemy, wyjaśnia sprawy. Spojrzenia to za mało.

Czas tracony z rozkoszą nie jest czasem zmarnowanym.


Obrazek
Avatar użytkownika
witch
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 23 lip 2012, o 19:07

Re: Spojrzenia - Niezbędny, punkt widzenia kobiety.

Postprzez perelka780 » 31 sie 2012, o 12:52

a ja ci powiem moj drogi,ze takim czarowaniem,to moj facet sciagnal na siebie moja uwage. znalismy sie z widzenia, ale jakos nic po za tym. on zaczal taki proceder jak ty systematycznie uprawiac w stosunku do mojej osoby oczywiscie nie na ulicy,tylko np.w pubie i po miesiacu juz bylismy na "TY". strasznie mnie intrygowalo,czemu on tak sie we mnie wpatruje. jestesmy razem 3 lata. jednakze uwazam,ze takie wpatrywanie sie w slepka mijanej na ulicy kobiety moze ona uznac za arogancje z twojej strony
perelka780
 

Re: Spojrzenia - Niezbędny, punkt widzenia kobiety.

Postprzez myszencja » 6 wrz 2012, o 11:42

Bo to naturalne, po co się na kogoś obcego dłużej patrzeć?
myszencja
 

Re: Spojrzenia - Niezbędny, punkt widzenia kobiety.

Postprzez zarejestrowana » 24 paź 2012, o 13:59

Myslisz, że to ma jakiś podtekst?
zarejestrowana
 

Re: Spojrzenia - Niezbędny, punkt widzenia kobiety.

Postprzez brunecia » 7 gru 2012, o 17:52

jak ktos na mnie patrzy to popatrze na ta osobe i odwracam sie w moja strone.
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]

cron