spóżniający się okres- jak wywołać?

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

spóżniający się okres- jak wywołać?

Postprzez Arletteee » 6 paź 2012, o 11:34

Cześć dziewczyny. Mam pewien następujący problem. Od 3 dni spóźnia mi się okres, co jest dziwne bo ostatnio mialam dosc regularny- przeważnie 28-29 dni a zamiast tego jest biala gesta wydzielina. Z chłopakiem uprawialiśmy tylko petting i wprawdzie doszedł kilka razy ale nie we mnie, więc prawdopodobienstwo ciąży chyba raczej znikome. W dodatku jakis czas pozniej dostalam okres w 28 dniu z tym ze byl troche bardziej skąpy niz wcześniej i w kolejnym miesiacu był0 tak samo - skapy okres trwajacy jakies 3-4dni. Dodam ze jakiś tydzien temu szczepiłam się na grype czy to moze miec jakis zwiazek ze spozniajacym sie okresem? i macie moze jakies sposoby n a wywolanie miesiaczki?? bede wdzieczna za odpowiedz.
Arletteee
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 paź 2012, o 11:32

Re: spóżniający się okres- jak wywołać?

Postprzez RougeBloo » 6 paź 2012, o 15:03

Ja też miałam ten sam problem - okres zawsze miałam regularny co 28-29 dni, w tym miesiącu spóźnił mi się 5 dni. Miesiąc temu po okresie szczepiłam się obowiązkowo na tężec/błonicę, więc podejrzewam, że to przez to mi się spóźnił, dodam jeszcze, że od razu po szczepionce byłam chora, więc po prostu się przesunął. Poczekaj jeszcze trochę, a jeśli się boisz - zrób test ciążowy.

To możli­wość spełnienia marzeń spra­wia, że życie jest tak fascynujące.

KOCHAM!
♥♥♥
Obrazek
Avatar użytkownika
RougeBloo
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 28 wrz 2012, o 17:05

Re: spóżniający się okres- jak wywołać?

Postprzez MagdaP5345 » 7 paź 2012, o 19:33

Testy ciążowe dają znikome informacje. Najlepiej zrobić ich kilka by mieć wiarygodny obraz, choć w Twoim przypadku to prędzej przesunął Ci się z braku białka albo zrobienia szczepionki.

Twój fotograf ślubny warszawa - Zapraszam.
MagdaP5345
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 19:26

Re: spóżniający się okres- jak wywołać?

Postprzez małgosia1988 » 8 paź 2012, o 07:51

idź do ginekologa przepisze Ci luteinę-ja kiedyś dwa miesiące nie miałam okresu tak bez powodu dopiero po jakimś czasie do mnie dotarło-przecież ja już drugi miesiąc nie mam okresu!a ja wtedy nie miałam faceta nawet!więc szok:D
małgosia1988
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]