Spóźniający się okres

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Spóźniający się okres

Postprzez Ona30 » 7 sie 2022, o 00:35

Hej. Od ponad tygodnia spóźnia mi się okres ale od ok 2 tyg bolą mnie jajniki plecy i piersi wykonałam dwa testy ciążowe w 4 dniu i 5 opóźniającego się okresu oba wyszły negatywne. Poprzedni okres przyszedł w 22 dniu cyklu zazwyczaj mój cykl twa od 33 dni do 35 byłam u ginekologa ok 2 tyg temu wykonał mu cytologię oraz usg i zbadał ( w trakcie badania i usg nie zauważył niczego niepokojącego) w ostatnim miesiącu miałam problemy zdrowotne brałam antybiotyki miałam również dosyć duża hustawke emocjonalna oraz stres a także po dosyć długiej przerwie rozpoczęłam regulane dosyć intensywne życie seksualne. Zaznacze również że w ostatnim czasie sporo schudłam chodziłam na siłownię ale przez problemy zdrowotne przez ostatni czas musiałam przestać. Ostatni stosunek bez zabezpieczenia był 9 lipca dwa dni po okresie każdy kolejny był już w zabezpieczeniu ( prezerwatywa plus zakończenie poza) co robić w takiej sytuacji? Czy powinnam wykonać kolejny test ciążowy? A może któraś z Was miała podobnie? Nie ukrywam że trochę niepokoi mnie całą sytuacją co powoduje że stresuje się jeszcze bardziej.
Ona30
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 sie 2022, o 00:14
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Bricer33932, Google [Bot]