Sprzątanie domu?

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Sprzątanie domu?

Postprzez dana-banan » 26 mar 2021, o 15:46

Długo zapomniałem czym jest sprzątanie bo nie mam czasu ani chęci na to a co myślisz u siebie w domu ????
Nie jestem wcale. Wszystko jest idealnie czyste, ponieważ zacząłem korzystać z usługi sprzątania domu od https://otomistrz.pl/sprzatanie-mieszkan/zielonka/
dana-banan
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 19 lut 2021, o 15:49

Re: Sprzątanie domu?

Postprzez kusicielka » 26 mar 2021, o 23:14

łała ale fajna reklama xD
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Sprzątanie domu?

Postprzez Theila » 31 mar 2021, o 09:02

Musiałabym być obłożnie chora i nie mieć nikogo do pomocy żeby wpuścić obcych ludzi do domu na sprzątanie.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Sprzątanie domu?

Postprzez rogatka » 11 lis 2021, o 17:25

A można łatwiej, lepiej i z korzyścią posiadania czasu dla rodziny. Czyli po prostu zapłacić firmie sprzątającej (Akmar w Olsztynie polecam). To nie są duże wydatki w skali miesiąca, a czas wolny i odpoczynek jest bezcenny.
rogatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 172
Dołączył(a): 21 gru 2019, o 19:30

Re: Sprzątanie domu?

Postprzez witold2 » 15 lis 2021, o 13:59

Uwielbiam sprzątać u siebie w mieszkaniu, mam kawalerkę i zajmuje mi to ok. 1h raz w tygodniu. Odpalam muzyczką, biorę środki czystości i sprzątam. :sprzata: Bardzo przyjemne uczucie po całym tygodniu pracy :)
witold2
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 15 lis 2021, o 13:49

Re: Sprzątanie domu?

Postprzez manikan » 23 lis 2021, o 18:59

Mi bardzo w sprzątaniu pomaga mop Ariete :) Nie tylko dobrze myje, ale pomaga wyczyścić wszystkie trudno dostępne miejsca i praktycznie wszystkie powierzchnie. Bardzo lubię odświeżać z jego pomocą kanapy i fotele :)
manikan
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 17 paź 2016, o 21:17

Re: Sprzątanie domu?

Postprzez mączka » 27 mar 2022, o 16:57

U mnie bardzo fajnie sprawdza się odkurzacz Electroluxa WQ81 z lampą UV, która usuwa bakterie i alergeny.
mączka
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 29 sty 2022, o 23:04

Re: Sprzątanie domu?

Postprzez Ewelkuś » 20 paź 2022, o 13:35

Jeśli zdarzy wam sie ekstremalna sytuacja, jak wypadek w domu czy śmierć kogoś bliskiego, to w kwestii sprzątania nie bierzcie sie za to same. Może to być niebezpieczne przez wirusy i bakterie, najlepiej wezwać profesjonalną firmę jak https://vector-uslugi.pl/sprzatanie-po-zmarlych/bydgoszcz/. Miałam okazję skorzystać z ich usług i polecam każdemu kogo spotkam.
Ewelkuś
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 15 mar 2021, o 14:14

Re: Sprzątanie domu?

Postprzez rogatka » 9 lis 2022, o 14:10

Dobrym pomysłem w tej sytuacji jest skorzystanie z usług profesjonalnych firm sprzątających. Polecam Akmar z Olsztyna. Oferują w dobrej cenie profesjonalne usługi porządkowe.
rogatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 172
Dołączył(a): 21 gru 2019, o 19:30

Re: Sprzątanie domu?

Postprzez bhuel » 29 gru 2022, o 12:51

Szczerze mówiąc to nie przepadam za samodzielnym myciem podłóg, dlatego wolę zlecić to specjalistom. Profesjonalna firma sprzątająca posiada odpowiedni sprzęt i środki czystości do skutecznego czyszczenia różnego rodzaju podłóg, takich jak parkiety, płytki ceramiczne czy linoleum.

Avatar użytkownika
bhuel
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 gru 2022, o 12:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sprzątanie domu?

Postprzez luna.will » 1 mar 2023, o 19:45

Posiadając odkurzacz bezprzewodowy, nie trzeba zwijać i rozwijać kabla ani go wpinać do nowego gniazdka w każdym pomieszczeniu. Naładowany odkurzacz bezprzewodowy może działać bez przerwy nawet do godziny.

luna.will
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 mar 2023, o 19:43
Lokalizacja: Kraków

Re: Sprzątanie domu?

Postprzez Ranura » 3 mar 2023, o 14:29

Sprzątanie domu to jedno, ale jak czyścicie elewacje? Samodzielnie czy z pomocą specjalistów? Ja myślałam, żeby to robić samemu ale doczytałam tu https://umyjemto.pl/2023/01/na-co-zwroc ... -elewacji/ że chyba lepiej wziac fachowców
Ranura
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 gru 2022, o 14:12

Re: Sprzątanie domu?

Postprzez ebraun » 7 gru 2023, o 14:12

Niestety bezprzewodowe odkurzacze pionowe mają też pewne minusy. Za największy można uznać konieczność ładowania. Wybierając odkurzacz, warto sprawdzić jaki czas pracy osiąga po naładowaniu. W przypadku niewielkich mieszkań nie będzie to miało dużego znaczenia, ale sprzątanie większych domów może wiązać się ze zbyt szybkim rozładowaniem baterii.

Avatar użytkownika
ebraun
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 gru 2023, o 14:11
Lokalizacja: Warszawa
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]