Starania ciagle nie przynosza efektu:-(

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Starania ciagle nie przynosza efektu:-(

Postprzez aga.south. » 29 gru 2014, o 09:20

Witam tak jak juz napisalam staramy sie o dzidziusia juz od okolo roku i nic:-( Na poczatku caly czas o tym myslalam po jakis 6 miesiacach odpuscilam a teraz znow mi to wrocilo... Czasem juz mysle ze chyba nie bedzie mi dane byc mama. Robilam podstawowe badania cytologia usg itp i jest wszystko ok lekarz mi mowil ze nie ma sensu jeszcze robic badan hormonalnych bo to czasem tyle trwa... ale ile mozna czekac?!
aga.south.
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29 gru 2014, o 08:46

Re: Starania ciagle nie przynosza efektu:-(

Postprzez oleandra » 29 gru 2014, o 13:42

Cierpliwości, niektórym dzieciom nie spieszy się tak bardzo na ten świat, Twoje najwyraźniej się ociąga :) Wykorzystaj ten czas, naciesz się mężem, zadbaj o siebie, później już nie będziesz miała takiej okazji, bo dziecko będzie Ci zabierać praktycznie cały wolny czas :)

http://signum.healthcare/ - prywatna opieka medyczna
Avatar użytkownika
oleandra
Miła Kobietka
 
Posty: 75
Dołączył(a): 22 gru 2014, o 14:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Starania ciagle nie przynosza efektu:-(

Postprzez r**** » 30 gru 2014, o 12:25

Zazwyczaj dzieje się tak, ze im bardziej się zcegoś chce tym bardziej cel się oddala. Kluczem zazwyczaj jest spokój wewnetrzny i pogodzenie z losem jeśli ten kreśli przed nami nie taki scenariusz jakbyśmy chcieli. Rok starań o dziecko to jeszcze nie tak dużo. Są pary które czekają na potomka latami. Jak napisała moja poprzedniczka spróbuj się skoncentrować na bliskości z mężem, nie bądźcie ze sobą pod presją sprowadzania dzieciątka na świat, angażuj się w to wszystko, co niesie życie każdego dnia. Stres , obsesyjne mysli i lęk przed tym, że się nie uda pogorszą tylko sprawę. Więcej spokoju i luzu psychicznego :)
r****
 

Re: Starania ciagle nie przynosza efektu:-(

Postprzez enina » 20 mar 2015, o 13:04

Po jakimś czasie, gdy starania nie przynoszą żadnego efektu warto zrobić szczegółową diagnostykę.
Takie badania możecie zrobić w CM Macierzyństwo. Bez zbadania przyczyny, trudno coś działać na ślepo.
No i oczywiście ważne jest tak jak piszą przedmówczynie dużo spokoju też się przyda. Ja żeby być spokojną muszę mieć wiedzę- czyli w tym przypadku diagnozę, a nie domyślać się i dodatkowo niepotrzebnie stresować.
enina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 19 sty 2015, o 15:00
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Adpol, Bing [Bot], Google [Bot]