Stres a erekcja

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Stres a erekcja

Postprzez swallow » 16 maja 2011, o 15:38

Czy wasz facet tez ma problem z erekcją gdy się stresuje?
Mój ma, i wynika to z tego ze stresuje sie mysleniem "zeby mi nie opadł, żeby mi nie opadł" takie przynajmniej mam wrazenie, bo taka sytuacja zdazyła sie juz kilka razy.
Rozmawiałm z nim na ten temat wiele razy, tłumacząc mu ze nie musimy przerabiac całej ksiązki kamasutry czy cos w tym stylu, zapewniam go ze jest mi dobrze, ale ta mysl chyba chodzi mu po głowie zawsze gdy sie kochamy... Co moge zrobic zeby upewnic go w przekonaniu ze dla mnie jest męski, bo to co mówie chyba go nie przekonuje, niechce zeby przez chwilowe stresy i nerwy które przechodzi stracił poczucie własnej wartosci i niechciał uprawiac sexu.
swallow
 

Re: Sters??

Postprzez ABCbielizny » 24 maja 2011, o 21:23

To o czym piszesz to nic innego jak właśnie owy stres. Dotyczy to szczególnie mało doświadczonych facetów,ale to nie jest żadna reguła. Może zdarzyć się każdemu. Spróbuj go rozluźnić i cały czas rozmawiać,mówić ze nie oczekujesz cudów. Potem faktycznie moze go to wprowadzić w kompleksy.
ABCbielizny
 

Re: Sters??

Postprzez agusnysa » 26 maja 2011, o 11:16

tak zgadzam sie z kolezanka wyzej :) sprubuj go rozluznic jakos a powinno byc dobrze
agusnysa
 

Re: Sters??

Postprzez bodomka » 26 maja 2011, o 17:22

Jak go skutecznie zajmiesz, to przestanie o tym myśleć :)
bodomka
 

Re: Sters??

Postprzez santi » 26 maja 2011, o 18:50

ABCbielizny napisał(a):To o czym piszesz to nic innego jak właśnie owy stres. Dotyczy to szczególnie mało doświadczonych facetów,ale to nie jest żadna reguła. Może zdarzyć się każdemu. Spróbuj go rozluźnić i cały czas rozmawiać,mówić ze nie oczekujesz cudów. Potem faktycznie moze go to wprowadzić w kompleksy.

Stres,stres ale jeśli problem będzie się powtarzał,może warto skorzystac z porady seksuologa?
santi
 

Re: Stres a erekcja

Postprzez nina19 » 10 sie 2012, o 22:31

No właśnie, to nie koniecznie musi być spowodowane przez stres.
Nie mamy na to dowodów, dlatego powinien na to spojrzeć specjalista, bo być może facet na prawde ma problem z erekcją.
nina19
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]