Stroje kąpielowe

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Stroje kąpielowe

Postprzez Panna_M » 16 lip 2009, o 09:12

Jakie preferujecie stroje kapielowe? Jednoczęściowe? Dwuczęściowe? Jakie kolory?
Panna_M
 

Re: Stroje kąpielowe

Postprzez evka » 16 lip 2009, o 09:52

Ja uwielbiam 2 czesciowe sa wygodniejsze ale jednoczesciowe tez sa fajne kolorki? delikatne nie ostre ;)
evka
 

Re: Stroje kąpielowe

Postprzez meredith » 16 lip 2009, o 15:29

Tylko dwuczęściowe :) kolorek przewaznie biały, ale to trzeba być solidnie opalonym, lekki róż, błękit, i niekoniecznie gładkie, fajne są wzorki. A Ty Panna_M?
meredith
 

Re: Stroje kąpielowe

Postprzez Luśka » 16 lip 2009, o 15:38

ja lubię 2 częściowe:) zawsze można sobie brzuszek opalić:)a kolory...hmmm...zdecydowanie czerwień:)
Luśka
 

Re: Stroje kąpielowe

Postprzez Panna_M » 16 lip 2009, o 16:02

Obecnie mam dwuczęściowy, z tym że dolna cześć to ala bokserki, jest czarny z kolorowym paskiem. Od zawsze mam stroje czarne, brązowe lub niebieskie :) jakoś tak te kolorki do mnie pasują :)
Panna_M
 

Re: Stroje kąpielowe

Postprzez liliana » 5 mar 2010, o 19:40

witam, ja zawsze kupuję stroje kąpielowe typu bikini firmy Feba. Są niesamowite, bo mają usztywnianą miseczkę bikini, w tym roku już mam wypatrzony z nowej kolekcji,ten pierwszy bikini zobaczcie: http://www.feba.pl/kolekcja2010.php
Czekam tylko na słoneczko :)
liliana
 

Re: Stroje kąpielowe

Postprzez pstro » 16 mar 2010, o 13:14

Ja też wolę dwuczęściowe :) A kolory? Przewaznie błękity :)
pstro
 

Re: Stroje kąpielowe

Postprzez pisarka » 16 mar 2010, o 15:46

To ciekawe bo ja tez przewaznie mam blekity, i dwuczesciowe stroje czesciej nosze. Jednoczesciowy mam jeden (niebieski) i tylko do plywania na basenie - bo jest wygodniejszy :)
pisarka
 

Re: Stroje kąpielowe

Postprzez Otylia_W » 26 mar 2010, o 12:33

Ja też jestem za 2- częściowymi. Co do koloru to przeważnie zakładam w czerni, bo podobno wyszczupla :lol: hehe ale w tym roku marzy mi się w paseczki i żeby był kolorowy.
Otylia_W
 

Re: Stroje kąpielowe

Postprzez pstro » 3 maja 2010, o 21:09

No ja w tym roku chyba zrezygnuję :/
pstro
 

Re: Stroje kąpielowe

Postprzez milanogirl » 2 lip 2010, o 16:06

ja lubię dwuczęściowe - najlepiej stanik we wzorki, a majtki z wzorzystym paskiem i poza tym gładkie :) a lubicie bikini czy szorty?

Ostatnio edytowano 5 cze 2013, o 14:33 przez milanogirl, łącznie edytowano 1 raz
milanogirl
 

Re: Stroje kąpielowe

Postprzez Ania70 » 5 lip 2010, o 17:42

A słyszałyście albo widziałyście jakiś sklep ze strojami kąpielowymi retro? Takimi sprzed wojny?

Bezskutecznie szukam od lat...
Ania70
 

Re: Stroje kąpielowe

Postprzez Josephine » 16 lip 2010, o 12:51

Jednoczęściowe? Ble, nie lubię czegoś takiego z małym wyjątkiem na naprawdę ciekawe stroje. Zdecydowanie dwuczęściowe i jak najbardziej skąpe (np. strój kąpielowy Kiwi). :D W końcu w tym się opalamy, pływamy itd. dlatego nie ma co się "ograniczać". Szkoda, że lato trwa tak krótko...
Josephine
 

Re: Stroje kąpielowe

Postprzez Bielizna-Anna » 7 wrz 2010, o 13:53

Ja uwielbiam dwuczęsciowe, choc w tym roku widziałam tez kilka interesujących modeli jednoczęsciowych. Jednak ja zdecydowałam sie na dwuczęsciowy;) Tym razem z szortami:)
Bielizna-Anna
 

Re: Stroje kąpielowe

Postprzez m.orkan » 17 wrz 2010, o 12:29

Tylko 2-częściowe. I rozmaite kolory.. kolorowe paski... jedno kolorowe ( niebieski, zieleń, ale jaskrawe) dwukolorowe np.: zieleń z pomarańczą lub pomarańcz z żołtym. Czarno białe, żołty z brązem super wygląda i fiolet z delikatnym różem :)
m.orkan
 

Re: Stroje kąpielowe

Postprzez ABCbielizny » 30 wrz 2010, o 12:54

Zgadzam się z powyższymi opiniami. Jeżeli strój kąpielowy to tylko 2 częściowy,a kolor zależy od sezonu,na który jest moda :) Jednoczęściowe wydają mi się bardzo niewygodne,bo cena ma tutaj mniejsze znaczenie. A polecacie jakąś konkretną firmę,czy jest Wam to raczej obojętne?
ABCbielizny
 

Re: Stroje kąpielowe

Postprzez Yella » 24 paź 2010, o 15:11

Zdecydowanie dwuczęściowe!
I bez usztywnianej góry :)
Yella
 

Re: Stroje kąpielowe

Postprzez ninka_niebieska » 25 paź 2010, o 16:19

Ciekawe co będzie modne w wakacje 2011, bo przecież to już całkiem niedługo drogie Panie.. Ja już nie mogę się doczekać lata.. słonca i wakacji.. :)
ninka_niebieska
 

Re: Stroje kąpielowe

Postprzez wenecja » 26 paź 2010, o 17:25

Ja preferuję stroję dwu częściowe w żywe kolory. Nie lubię strojów jednoczęściowych, nawet na basen.
wenecja
 

Re: Stroje kąpielowe

Postprzez ninka_niebieska » 27 paź 2010, o 09:28

Zgadzam się.. nawet na basenie lubię czuć się swobodnie i na luzie.. nie muszę się wstydzić własnego ciała i zdecydowanie wole stroje 2 częściowe. Firma nie ma takiego znaczenia jak jakoś, kolo i fason.. poprostu musi mi się spodobać. Jeżeli zwracam na niego uwagę to znaczy że coś w nim być musi fajnego.. :)
ninka_niebieska
 

Re: Stroje kąpielowe

Postprzez dione » 28 paź 2010, o 14:35

ja na basen jednak wolę zakładać strój jednoczęściowy, dobrze się czuje w strojach tego typu: http://www.koronka.pl/lorin-lo5.html nie jest to klasyczny strój sportowy, ale zakrywa to co trzeba i wygodnie się w nim pływa, no i moim zdaniem, wygląda też niczego sobie ;)
dione
 

Re: Stroje kąpielowe

Postprzez happymammy » 15 sty 2011, o 21:41

Ładny:)
z mężem w marcu lecimy na Dominikane :D:D:D
Ten kostium będę kupować:
http://bielizna.lupi24.pl/obsessive-kiwi-kostium-p-24496.html
happymammy
 

Re: Stroje kąpielowe

Postprzez mariola12 » 15 sty 2011, o 23:21

Bardzo mi się podoba
mariola12
 

Re: Stroje kąpielowe

Postprzez Czara Pełna Czaru » 16 sty 2011, o 15:15

Jednoczęściowe to w ogóle samo zło i tylko na basen! ;p :angrywife
No chyba, że jakoś fajnie powykrawane... albo, że kobieta ma faktycznie co ukrywać...

Ja ze strojami mam ten problem, że nie w każdym dwuczęściowym mój tyłek wygląda tak jak należy, hehe... :happy . Więc jak chce coś znaleźć porządnego to muszę się nieźle nachodzić...
Ostatnio nawet poświęciłam temu tematowi trochę więcej czasu =].

Jak któraś z was ma również jakieś problemy z dobraniem krojów to zapraszam tutaj:
http://kurkidomowe.pl/2011/01/w-co-ubra ... majteczek/
Artykuł niby o tym jak dobrać majtki, ale co do strojów dwuczęściowych to się liczy raczej to samo podejście ;).
Czara Pełna Czaru
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]