Strzelectwo :)

Lubisz jeździć konno, szydełkować, a może grasz w piłkę ręczną? Te i inne tematy o naszych zainteresowaniach piszemy właśnie tutaj.

Strzelectwo :)

Postprzez sylveco » 24 sty 2020, o 15:55

Hej dziewczyny, czy któraś z Was interesuje się może strzelectwem? Mój mąż zaraził mnie tą pasją i już od pół roku chodzę regularnie na strzelnicę. Niebawem będę robić sobie licencję na posiadanie broni, żeby móc brać udział w zawodach za jakiś dłuższy czas. Wypożyczenie broni na strzelnicy trochę kosztuje i bardziej opłaca się mieć własną jeśli chodzi się często, a ja 4 dni w tygodniu trenuję. Znalazłam w internecie jedną stronę, gdzie mają solidne i niedrogie modele. Kwestia tylko jaki model najlepiej na początek? Wiadomo, że to kwestia indywidualna, mąż też mi coś podpowiadał, ale chcę się bezpośrednio do Was drogie babeczki zwrócić, może ma któraś doświadczenie i umiałaby coś doradzić? :)
sylveco
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 lis 2019, o 14:54

Re: Strzelectwo :)

Postprzez sylveco » 30 sty 2020, o 12:13

To ta strona, o której pisałam: https://lowca.pl/ Może doradzicie coś jednak? Jest tu ktoś, kto lubi strzelectwo??
sylveco
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 lis 2019, o 14:54

Re: Strzelectwo :)

Postprzez marek44454 » 25 mar 2020, o 09:50

Ja ostatnio zastanawiam się nad pójściem na strzelnicę.Tam bym się bardzo ładnie postrzelał.

marek44454
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 25 mar 2020, o 09:48
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]