Styl Vintage

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Styl Vintage

Postprzez totylkoja2 » 31 sie 2011, o 11:08

Co myślicie o vintage? Czy ten styl podbije serca Polek? Na zachodzie robi furorę, ale czy tak samo będzie w naszym kraju? Czym w ogóle jest vintage? Na to i wiele innych pytań odpowiedzi szukajcie w materiale filmowym o vintage. Polecam kultowy program Reprodukcje http://oognet.pl/content/details/1018
totylkoja2
 

Re: Styl Vintage

Postprzez Big-Brands.pl » 2 wrz 2011, o 11:29

No właśnie,czym tak w ogóle jest ten styl? Zastanówmy się nad tym dokładnie,czy lubicie się tak ubierać? Bo ja tak szczerze mówiąc,do tej pory nie miałam z nim do czynienia.
Big-Brands.pl
 

Re: Styl Vintage

Postprzez Sklep.Sambora_pl » 5 paź 2011, o 10:41

Niestety nie jest on w moim guście i nie przepadam za takim stylem. Źle bym się czuła nosząc c coś takiego.
Sklep.Sambora_pl
 

Re: Styl Vintage

Postprzez anioł12345 » 15 lis 2011, o 14:24

również nie mój styl ale każdej z nas podoba sie coś innego




treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
anioł12345
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 19 paź 2011, o 17:08

Re: Styl Vintage

Postprzez tradycjonalistka » 25 lis 2011, o 16:02

mi też się nie podoba
tradycjonalistka
 

Re: Styl Vintage

Postprzez reffina » 28 lis 2011, o 15:47

A mi się podoba, tylko raczej cieżko coś kupić w naszych sklepach w tym stylu :/
reffina
 

Re: Styl Vintage

Postprzez Sklep.Sambora_pl » 3 gru 2011, o 12:23

Masz racje,w sklepach stacjonarnych ciężko kupić coś dobrego,dlatego wybiream sklepy internetowe gdzie masz nizsze ceny,a i wybór o wiele większy.
Sklep.Sambora_pl
 

Re: Styl Vintage

Postprzez arcticone » 13 gru 2011, o 13:06

mi sie bardzo podoba styl vintage, tylko zupełnie do mnie nie pasuje :P
arcticone
 

Re: Styl Vintage

Postprzez dzo » 13 gru 2011, o 17:05

arcticone napisał(a):mi sie bardzo podoba styl vintage, tylko zupełnie do mnie nie pasuje :P


ale czemu ?
dzo
 

Re: Styl Vintage

Postprzez witaminka » 14 gru 2011, o 16:20

Mi się podoba, ale jakoś nie potrafię wszystkiego złożyć w jedną całość, żeby do mnie pasowało :(
witaminka
 

Re: Styl Vintage

Postprzez E-lejdis » 2 sty 2012, o 16:02

Moim zdaniem to nic innego jak kwestia gustu,jednym pasuje styl Vintage a innym nie. Normalna sprawa. Ja wolę bardziej współczesne ubrania i styl,ale też bez zbytniej przesady.
E-lejdis
 

Re: Styl Vintage

Postprzez corinn » 26 sty 2012, o 13:10

zgadzam się :) Mnie bardzo podoba się styl vintage, jednak moja uroda jak i styl życia nie współgra z taką modą :/ A szkoda bo mogłabym wykorzystać kilka ciuchów ojej mamy :)
corinn
 

Re: Styl Vintage

Postprzez Dawid2003_pl » 7 mar 2012, o 14:49

Czasem wystarczy tylko detal lub dodatek po babci aby wyglądać vintage.

Ostatnio edytowano 20 mar 2012, o 14:09 przez Dawid2003_pl, łącznie edytowano 1 raz
Dawid2003_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 6 mar 2012, o 20:08

Re: Styl Vintage

Postprzez tusia25 » 20 mar 2012, o 12:36

Ja także baardzo lubię, ale nie we wszystkim czuję się dobrze, chociaż na okładce wygląda rewelacyjnie:)
tusia25
 

Re: Styl Vintage

Postprzez Sklep-Jubilerski » 6 lip 2012, o 15:17

Jeżeli ktoś czuje się dobrze w takim stylu,to czemu nie. MI osobiście to nie przeszkadza,chociaż sama mam zupełnie inny gust.
Sklep-Jubilerski
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 6 lip 2012, o 14:51

Re: Styl Vintage

Postprzez SheMorka » 7 sie 2012, o 14:16

Mnie bardzo podoba się ten styl - niestety zupełnie inną sprawą jest to, że taki styl nie do każdego pasuje (mowa tu o urodzie, budowie ciała itp.). Jednak jeżeli nam w tym ładnie to nosić! Jak najbardziej ;-)

SheMorka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 4 lip 2012, o 15:43

Re: Styl Vintage

Postprzez adar102 » 12 gru 2012, o 07:05

Vintage – styl w kulturze i sztuce.

W modzie, w której zaistniał w XIX wieku, polega na noszeniu rzeczy z innej epoki albo stylizowanych na takie oraz łączeniu stylów pochodzących z różnych epok. Ubrania z poprzednich dekad albo starsze niż 20 lat są zwykle uznawane za vintage. Powinny to być zarazem rzeczy wysokiej jakości, mało podatne na zniszczenia, którym upływ czasu nadaje szlachetności. Obecnie słowem tym określa się produkty, które jedynie nawiązują do poprzednich epok . Vintage nie stroni od zestawień awangardowych i szokujących, to styl dla osób szukających swych korzeni i chcących pokazać swój indywidualizm.

Moje hobby to fugas de agua Madrid - Pozdrawiam M4r3tik4 :-)
adar102
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 07:01

Re: Styl Vintage

Postprzez Emcia » 8 lut 2013, o 11:59

Ostatnio eksperymentuję z modą, nie ukrywam że styl vintage jest dla mnie inspiracją. :) Albo kupuję ubrania w sklepach internetowych albo szukam w second handach. Ostatnio upolowałam sukienkę w tym stylu we Francesce: http://www.francesca.pl/
Avatar użytkownika
Emcia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 22 sty 2013, o 13:31
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników