Stylizacja paznokci - szkolenia

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez dzo » 2 sie 2011, o 10:07

Drogi/a apollo ileż można się zachwycać jednym szkoleniem ?

Skoro jeszcze chcecie to piszcie dalej 8-) nic nie będę zamykać
dzo
 

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez apollo » 5 lip 2012, o 07:27

Dziewczyny - czy któraś z was robiła depilację woskiem? Tj. szkolenie z tego zakresu?
apollo
 

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez Misiek » 6 lip 2012, o 20:04

Nie robiłam. Myślałam jedynie o przedłużaniu rzęs. U nas nie ma depilacji - mogę ją przemyśleć dopiero wtedy, gdy ewentualnie bym zmieniała pracę.
Misiek
 

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez apollo » 9 lip 2012, o 07:20

U nas również depilacji nie ma, ale coraz więcej się o niej mówi i właśnie dlatego zastanawiam się nad tym, by ją zrobić. Wydaje mi się, że warto wyprzedzić innych. Jeśli u mnie w salonie rozpoczniemy usługę to wtedy najlepiej na tym zarobimy?
apollo
 

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez Misiek » 10 lip 2012, o 08:52

Ameryki nie odkryłaś. Pogadaj z szefową - a w okolicy na pewno nikt tego nie ma już w usługach?
Raczej wszystkie Panie nie rzucą się na to - trzeba uważać żeby nie wtopić.
Misiek
 

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez apollo » 11 lip 2012, o 07:18

To szkolenie w New Nails kosztuje grosze. Narzędzia/akcesoria również nie są wielkim kosztem, więc ciężko o wtopę. Zobaczymy co da się zrobić.
apollo
 

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez Misiek » 15 lip 2012, o 22:00

Problemem może być ilość klientek – po co organizować miejsce, narzędzia itp. jeśli to będzie zajęcie na kilka osób w tygodniu? Lepiej zająć się czymś innym. Właśnie takie trudne decyzje podejmuje się w salonach…
Misiek
 

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez apollo » 16 lip 2012, o 07:21

Bez jaj - zainwestowanie kilku stów to nie jest aż tak trudna decyzja. Przecież samo otwarcie salonu to co najmniej kilka tysięcy. Więcej niż te kilka stów wydałam na pojedyncze szkolenie w new nails. Nie popadajmy w paranoję ;-)
apollo
 

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez Misiek » 17 lip 2012, o 21:29

Nie będę ci powtarzała tego samego. Łatwo jest patrzeć i oceniać, a gorzej kiedy interes prowadzi się samodzielnie. Takie decyzje nie są łatwe do podejmowania – nie zrealizuje tej inwestycji, to może jej zabraknąć środków na inną.
Misiek
 

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez apollo » 18 lip 2012, o 07:28

Dobra, bo znowu piszemy same ;-)
Jeśli załatwię sobie to szkolenie to dam wam (tobie) tutaj znać.
Mam nadzieję, że uda mi się je zaliczyć bez mojej kasy :P
apollo
 

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez dzo » 26 lip 2012, o 22:14

skończ już ten spam
dzo
 

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez lolly » 14 wrz 2012, o 16:29

Widzę że są tu specjalistki od paznokci - może podpowiecie mi gdzie znaleźć sklep z dużą ilością różnorodnych akcesoriów do paznokci? Na jednej stronie znalazłam takie tipsy jakich potrzebuję, ale jest to tylko strona opisująca produkty a nie sprzedająca ich. Ktoś wie gdzie to dostać?
Avatar użytkownika
lolly
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 14 wrz 2012, o 16:14

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez apollo » 3 paź 2012, o 07:24

Czy w czasach google tak ciężko znaleźć sklepi z tipsami? Na litość boską? Ja zamawiam ze sklepu new nails - u nich uczyłam się stylizacji. Popatrz sobie - może coś ci podpasuje.
apollo
 

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez Klara » 9 paź 2012, o 17:14

Dla zainteresowanych szkoleniami z paznokci namawiam do zapoznania się szczegółowo z ofertami na rynku, oraz też po prostu dopytać w danej szkole jak takie warsztaty konkretnie przebiegają. Ważne z mojego punktu widzenia jest to czy szkoła oferuje modelki, bo praktyka pod okiem instruktorów jest najistotniejsza. Osobiście doszkalam się; wychodze z zalozenia, że zdobywane kolejnych certyfikatów to po prostu inwestycja i jednoczesnie swiadectwo przed klientami ze jesteśmy fachowcami w zawodzie. Poza tym mam dzieki temu mozliwosc poznania trendów na rynku. Jestem po select- własnie ze stylizacji paznokci oraz extra z nitkowania brwi, powoli przymierzam się do wizażu. Sadze ze warto specjalizować się w co najmniej jednym rodzaju stylizacji, zwiększa to szanse na znalezienie miejsca na rynku.
Klara
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 9 paź 2012, o 15:41

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez apollo » 29 paź 2012, o 08:46

Tutaj nie chodzi o certyfikaty, lecz o umiejętności. Jeśli nie potrafisz wykonywać odpowiednio swojego zawodu to nikt cię nie zatrudni, a certyfikat jest przydatny tylko wtedy, jeśli chcesz się dostać na konkretną rozmowę i rzeczywiście jest tak, że inaczej się patrzy na papiery z przeróżnych szkół. O to jednak pytaj już panie w salonie kosmetycznym.
apollo
 

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez Misiek » 31 paź 2012, o 13:40

Nikt nie daje pracy za papier, lecz za to, co potraficie wykonać, ale fakt faktem, że z dobrym papierem znacznie łatwiej jest o dostanie się na rozmowę kwalifikacyjną. Później już liczy się wyłącznie to co potraficie.
Misiek
 

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez Klara » 27 lis 2012, o 22:11

oczywiście zgadzam się ze nie same certyfikaty sie liczą ale naturalnie zdobyte umiejetności, jak również łatnowść nawiązania kontaktu z szefostwem i ogólne dobre wrazenie Tym niemniej w niektórych miejscach dobrze widziane sa papiery, zwłaszcza jesli ukonczyło się kurs w danej, konkretnej szkole; wiadomo chodzi o renomę:)
Klara
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 9 paź 2012, o 15:41

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez apollo » 29 sty 2013, o 08:39

Moja szefowa twierdziła, że inaczej patrzy na osoby, które mają w papierach New Nails, a inaczej na inne, ale ile w tym prawdy? Ciężko powiedzieć. Na pewno moje szkolenie dało mi przede wszystkim to, czego oczekiwałam - solidne umiejętności...
apollo
 

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez Misiek » 8 paź 2013, o 18:56

Widocznie ma porównanie co umieją osoby po różnych szkołach, ale tutaj też nie ma reguły. Przecież idiota może pójść też do dobrej szkoły i wrócić z całkowitym zerem.
Misiek
 

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez apollo » 9 paź 2013, o 07:37

O tym kto jest idiotą, a kto rzeczywiście zna się na temacie można stwierdzić dosłownie w kilka minut po rozpoczęciu rozmowy... Przecież taka osoba nie poradzi sobie z podstawowymi pytaniami.
apollo
 

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez Misiek » 28 paź 2013, o 21:49

Nie poradzi sobie, ale też nie wiadomo kim jest osoba, która prowadzi rozmowę. Czasami po prostu taka osoba chce zatrudnić kogoś po znajomości.
Oczywiście to nie będzie raczej właściciel firmy, ale często po prostu zatrudnienie takiej osoby jest konieczne i wynika z wielu kwestii.
Misiek
 

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez apollo » 29 paź 2013, o 08:36

Chce zatrudnić po znajomości? Jak zatrudnia po znajomości to nie robi żadnej rozmowy kwalifikacyjnej, bo w jakim celu? Z góry zatrudnia i ewentualnie wysyła na szkolenia ;-)
apollo
 

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez Misiek » 31 paź 2013, o 11:21

Nikt nie zatrudnia po znajomości do salonu kosmetycznego. Jaki widzicie w tym sens?
I co? Mają pozwolić takiej osobie pracować na klientach? A co jeśli po tej wizycie klient zrezygnuje? ;-)
Misiek
 

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez apollo » 4 lis 2013, o 08:40

W takiej sytuacji po prostu mają dłuższy okres przygotowawczy... Patrzą, a nie pracują na klientach. Właściciel sam w takiej sytuacji decyduje się na większe problemy i je ma. Trudno powiedzieć czy będzie z tego pracownik, to zawsze spore ryzyko.
apollo
 

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez Misiek » 5 lis 2013, o 22:02

Ale to w dalszym ciągu całkowity bezsens, bo jedynie dokładają do interesu.
Babka siedzi w salonie, nie zarabia dla niego, a przecież za wszystko trzeba normalnie płacić, tj. za wynagrodzenie...
Misiek
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]