Sukienki i dodatki na studniówkę -nasze opinie

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Re: Studniówka

Postprzez zielonezielsko » 20 sie 2015, o 11:57

Moim zdaniem sukienka w zadnym stopniu nie pasuje na studniówkę
zielonezielsko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 20 sie 2015, o 11:45

Re: Studniówka

Postprzez yperia » 9 wrz 2015, o 11:33

no i super że sukienka się spisała nie wiem czemu ludzie narzekają ;) skromne stylizacje są bardzo fajne.

yperia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 wrz 2015, o 11:26

Sukienka na studniówkę

Postprzez Shea_Li » 27 wrz 2015, o 14:23

Witajcie kobietki. :)
Tak, wiem że wcześnie szukam, ale.. No, szukałam ostatnio sukienek na studniówkę.
Jako, że mam dość problematyczną, ograniczone fundusze i jestem wybredna, to było ciężko, ale coś tam wyszperałam w Internecie.
Pozwólcie, że przedstawię Wam parę sukienek, które znalazłam. Prosiłabym Was o komentarz, jakąś radę co do dodatków, makijażu i fryzury. Koleżanek nie chcę pytać, bo jak to koleżanki - często chcą, żebyś wyglądała gorzej od nich. :x
Trochę o mnie:
- niska (158-160), dlatego długie sukienki odpadają
- duży biust, jak na niską dziewczynę (75E), dlatego nie mogę mieć sukienki z odkrytymi ramionami, gorsetowej czy z odkrytymi plecami, bo po prostu bez biustonosza nie pójdę,
- nie lubię tiulów, odstającym materiałów, świecidełek. Stawiam na prostotę i klasykę.
- mam zbyt umięśnione uda, dlatego nie nałożę obisłej sukienki
Mam nadzieję, że mi pomożecie! Prosiłabym, żebyście przy wybranej sukience napisąły wlaśnie jakie dodatki etc..
No i czy one nie są zbyt skromne? Bo mi trochę głupio, jak koleżanki mówią sobie, że ta z tiulem do ziemi, ta z tiulem odstającym, ta długą, ta bez pleców.. :c
Proszę o wyrozumiałość, jestem tu pierwszy raz. :D
A i jestem szatynką. :P
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Shea_Li
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 wrz 2015, o 14:13

Re: Sukienki i dodatki na studniówkę -nasze opinie

Postprzez BlackWolf » 28 wrz 2015, o 09:52

Ta z nr 2 jest najładniejsza. Według mnie jest delikatna, ale ma coś w sobie.
Do niej pasowałyby raczej srebrne dodatki. Napisałaś, że nie przepadasz za świecidełkami, więc srebrna bransoletka powinna być odpowiednia.
Oczywiście wedle gustu można dopasować do niej inne dodatki. Czerń ładnie komponuje się ze srebrem i złotem. Ze wszystkim z resztą.
Do tego jasne buciki, podobnie jak na zdjęciu, bo całość na czarno wygląda co dla niektórych ''pogrzebowo''.
Wspomniałaś, że jesteś brunetką. Nie wiem czy masz długie włosy czy krótkie, grube, cieńkie, ale ja stawiałabym na loki i coś ładnego w nie wpiętego. Spinka, wstążka -coś takiego. Nie przepadam za spiętymi włosami a właśnie na studniówkach czy weselach, dziewczyny zazwyczaj upinają włosy w jakieś fikuśne fryzury. To takie oklepane moim zdaniem... Chyba, że faktycznie coś takiego Ci się podoba. Możesz zawsze popatrzeć na Pinterest za jakimś efektownym upięciem, którego z pewnością nie miała co druga.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Sukienki i dodatki na studniówkę -nasze opinie

Postprzez anielica » 21 paź 2015, o 15:26

Moja kuzynka też teraz szuka, ale rozkloszowana to nie jest dla niej dobre rozwiązanie, bo nie ma wyraźnie zaznaczonej talii - taka klasyczna kolumna. Myślałyśmy o sukience-tubie i w oko wpadła nam taka czarna. Tylko tutaj pojawia się pytanie: czy taki fason nie postarza i czy nie będzie wyglądać głupio? Jak sądzicie?
Avatar użytkownika
anielica
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 16 wrz 2015, o 14:26

Re: Sukienki i dodatki na studniówkę -nasze opinie

Postprzez BlackWolf » 22 paź 2015, o 09:45

Sukienka tuba jest sexy. Byleby nie do przesady w końcu to studniówka a nie wyjście na jakąś imprezę. Jednak bardziej podobają mi się rozkloszowane. Są z pewnością bardziej wygodne niż tuby i wyglądają świetnie.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]