Świadoma Tantra i Szamanizm

Sprzedajesz kosmetyki? Robisz paznokcie? Chcesz zareklamować coś co może Nas zainteresować? Takie tematy akceptowane są TYLKO w tym dziale.

Świadoma Tantra i Szamanizm

Postprzez marta_k » 15 sty 2019, o 17:50

STOWARZYSZENIE „U ŹRODŁA” oraz OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ” W NOWYM KAWKOWIE

zapraszają 8-14 lipca 2019 na warsztat

Świadoma Tantra i Szamanizm Rytuał Tropienia/Odzyskiwania Duszy, Trans Dance, Rytuały Ognia, Ceremonia Kakao.
Prowadzą: Dhyan Yogi i Nama Devi


Ten warsztat łączy w sobie Tantrę i szamanizm, aby dać ci intensywne doświadczenie, które może zmienić Twoje życie. Odkryjesz, że dzięki tantrze będziesz mógł wprowadzić do swojego życia harmonię, szczęście, miłość i radość, a dzięki szamanizmowi ugruntujesz swoje korzenie, połączysz się z Duchem, uzdrowisz siebie i pozwolisz swojej duszy latać. Jest to transformacyjna podróż, która daje narzędzia do codziennej pracy na ścieżce prowadzącej do wyższej świadomości.

Wszyscy rodzimy się wolni i szczęśliwi, spontaniczni i niewinni, w harmonii z samym sobą i naturą, jako niesamowici, kochający ludzie. Następnie, system społeczny wprowadza do naszego życia coraz więcej uwarunkowań, dostosowując nas do stylu życia naszego społeczeństwa, kosztem naszej wolności i zdolności do kochania. Ten nienaturalny proces powoduje głęboką nierównowagę, oddalając nas od naszej prawdziwej natury. To tak, jakbyś był człowiekiem otoczonym kilkoma warstwami, które uniemożliwiają ci wyrażanie siebie. Tantra i szamanizm pozwalają usunąć wszystkie te bariery, dając ci dar doświadczania i stawania się swoją wewnętrzną boską naturą.

Podczas tego warsztatu nauczysz się jak:
• ugruntować swoje korzenie;
• połączyć się z uniwersalnym Duchem;
• połączyć się z radosnym, życiodajnym przepływem;
• odnaleźć swój zdrowy przepływ seksualny;
• zbudować odżywcze relacje oparte na zaufaniu;
• wnieść świadomość do twoich wzorców uwarunkowania;
• wyrazić swój stan emocjonalny;
• zrównoważyć system czakr;
• tworzyć i manifestować swoją rzeczywistość:
• odzyskać swoją boską naturę.

Podczas warsztatów będziesz uczestniczyć w następujących, potężnych rytuałach:
• Rytualny Taniec Transowy: weźmiesz udział w tańcu w ciemności, abyś mógł znaleźć swoje wewnętrzne światło;
• Ceremonia Świętego Kakao: połączysz się ze świętą rośliną, abyś mógł odnaleźć swoje odpowiedzi;
• Rytuał Ognia: nauczysz się odpuszczać;
• Rytuał Tropienia/Odzyskiwania Duszy: przywrócisz utracone części swojej duszy.

Zapewniamy bezpieczną i pełną miłości przestrzeń do swobodnego eksperymentowania
i wyrażania siebie, budowania relacji opartych na zaufaniu i szacunku. Korzystając
z rytuałów, medytacji, tańców, ćwiczeń i masaży, udamy się w głęboką i pełą zabawy podróż do naszego wnętrza.
Będziemy ćwiczyć aktywne medytacje pochodzące z nauk Osho, które są magicznymi kluczami do otwarcia pełnego potencjału. Rytuały wprowadzą nas w przestrzeń głębokiej obecności, pozwalając magii się wydarzyć. Świadomy dotyk i masaże przyniosą nam medytacyjną świadomość i pomogą energii płynąć przez nasz system czakr. W tych głębokich doświadczeniach odkryjesz ścieżkę do swoich najtajniejszych instynktów i błogości istnienia.
Na warsztacie będziemy pracować indywidualnie, w parach iw grupie. Nie będzie interakcji seksualnych. W niektórych ćwiczeniach może występować (opcjonalnie) nagość.
W czasie wolnym nauczyciele będą dostępni dla coachingu indywidualnego i par, aby zapewnić jak najlepsze wsparcie dla twojego procesu.
Grupa jest otwarta dla wszystkich, singli i par, początkujących i ekspertów. Uczestnicy
w parach zawsze będą mieli możliwość wykonywania ćwiczeń z partnerem.

Trans Dance

To cudowna podróż w ukrytej świadomości.
Tańcz w ciemności, aby rzucić światło na siebie, na całość twojej istoty, na twoje życie!

RytualnyTrance Dance to neoszamański rytuał, który energetyzuje i ponownie łączy ciało
i duszę, otwierając nieznane wewnętrzne przestrzenie, przynosząc klarowność, nowe wizje
i objawienia we własnym życiu i połączenie z rytmem Ducha.
Każdy może praktykowaćTrance Dance, nie ma tu kroków do naśladowania, taniec jest całkowicie wolny i anonimowy, ponieważ nikt nie patrzy na innych tańczących. Każdy tancerz łączy się z własną intencją, zasłania oczy chustką i otwiera widzenie innymi zmysłami. Energetyzujemy się i przygotowujemy do rytuału używając tzw. Oddechu Ognia (technika oddychania), a następnie pozwalamy muzyce poruszać ciałem ... i duszą ... Płynącna falach muzyki tańczymy, odkrywając nasz własny wewnętrzny świat. Trance Dance umożliwia wewnętrzną podróż, poza przestrzeń i czas, daje dostęp do głębokich i ukrytych poziomów świadomości.
Rytualny Trans Dance uwalnia wrodzone i najgłębsze energie uzdrawiania i pozwala podążać za własnym ukrytym rytmem, czyniąc go bardziej uziemionym, połączonym, świadomym i obecnym!

Rytuał Tropienia i Odzyskiwania Duszy

Dusza i bycie wewnętrznie zintegrowanym są synonimami. Utrata duszy pojawia się, gdy doświadczamy traumy w życiu ... mentalnej, fizycznej, seksualnej lub emocjonalnej.
W sytuacji, gdy to wydarzenie stymuluje nagłe i traumatyczneoddzielenie od tego, co nazywamy normalną rzeczywistością, takiej jak rozpad związku, poważne nadużycie, utrata bliskich poprzez separację lub śmierć, choroby fizyczne i akty przemocy. Ta głęboka emocjonalna fragmentacja jest tym samymco utrata duszy.

Soul Hunting (Tropienie/odzyskiwanie duszy)

to współczesny rytuał uzdrawiania szamańskiego, który odnawiaenergię życiową
i integralność Duszy. Soul Hunting to podróże w głąb nas samych .... z ostatecznym celem powrotu w całości i w zintegrowaniu. Przez te duchowe podróże wchodzimy w stany umysłu, które przekraczają nasze normalne koncepcje śmiertelności, zmieniają nasze pomysły na to czym jest życie i śmierć, odsłaniając "wewnętrzny świat" pełen wglądu, obrazów i wizji, które kierują nas na ścieżkę ponownego połączenia się z tymi uszkodzonymi kawałki naszej duszy. Definicja śmierci nie jest zarezerwowana tylko dla utraty życia w swoim fizycznym ciele ... ale jest również rozumiana jako "oddzielenie duszy" od ciała, gdy ono jeszcze żyje. Te "duchowe śmierci" mają miejsce, gdy "kawałki" duszy oddzielają się od naszego ciał z powodu fizycznej, psychicznej i emocjonalnej choroby lub traumy.
Powszechnie określane jako "odzyskiwanie duszy", nasze podejście do Soul Huntingzawiera pewną unikalną strukturę, która nie występuje w innych technikach. Tradycyjnie, odzyskiwanie dusz jest prowadzone przez szamana, który przenosi się w "nieliniowy" świat w poszukiwaniu uszkodzonej części duszy uczestnika. W przypadku Soul Hunting jest to również prawdą, ale ponadto,poszukujący części duszy również "uczestniczy bezpośrednio" poprzez wizualizację w tej podróży, stąd wzięła się nazwa "polowanie"/hunting. Wierzymy, że „podwójny” aspekt tego podejścia do Soul Hunting radykalnie zwiększa efektywność rytuału.

Tantra

Tantra jest wewnętrzną ścieżką miłości i świadomości, która przynosi wgląd w samego siebie i w relacje z innymi. Jest to naturalny sposób życia, który dzięki medytacjom i starożytnym, dobrze ugruntowanym technikom, pozwala odnaleźć wewnętrzną harmonię i radość życia! Tantra powstała kilka tysięcy lat temu, a ostatnimi czasy została dostosowana do naszego współczesnego społeczeństwa. Proste techniki tantryczne pozwalają wyrazić własną istotę i odnaleźć wewnętrzną prawdę, wolną od uwarunkowań, swobodę bycia sobą! Można ją praktykować zarówno indywidualnie, jak i we dwoje. Dzięki jej podejściu opartym na akceptacji i świadomości, można odkryć na nowo siebie i swoją istotę, i nauczyć się przekształcać negatywności w energię pozytywną i życiową. Tantra pozwala zrównoważyć i zharmonizować czakry, wyrażać prawdziwą esencje męskości i żeńskości w sposób naturalnyi bez naleciałości społecznych. To pozwala naswobodny przepływ energii życiowej i zharmonizowanie przeciwnych biegunów męsko-żeńskich. W ten sposób uzyskujemy świadomą i satysfakcjonującą seksualność, radosną i wolną od łańcuchów ego i duchów przeszłości, otwartą na ekstazę i błogość. Praktykujemy medytacje, ćwiczenia i rytuały, w atmosferze głębokiej miłości i szacunku, w bezpiecznej przestrzeni, w której można eksperymentować i otwierać się na radość istnienia.

Relacje po warsztatach:

Meli (Austria): Spodobała mi się wasza otwartość i brak zahamowań... Lubię ćwiczenia
i sposób, w jaki je zademonstrowaliście... Ta para jest ucieleśnieniem tantry. Są wolni od jakichkolwiek ograniczeń, otwarci, połączeni ze sobą i ze swoimi uczniami, profesjonalni
i naprawdę kochają to, co robią. Bardzo podobały mi się ich warsztaty i czułam się jak w innym świecie, czas po prostu popłynął. Serdecznie i ciepło polecam uczestnictwo w waszych warsztatach.

Bente (Norwegia):Wasz piękny sposób bycia sprawia, że wam ufam, to jest tak, jakbyście urodzili się do tej roli. Wasza obecność sprawia, że czuję się dobrze, zrelaksowana i mile widziana. Wiele się od was nauczyłam i mam nadzieję, że jeszcze się nauczę. Naprawdę udałowam się dotknąć moich uczuć, które były dobrze ukryte. Dzięki wam odważę się uczestniczyć w kolejnych warsztatach.

Michael (Ibiza): To doświadczenie było bardzo głębokie i odżywiające moją duszę i moje ciało, teraz wiem o sobie coś nowego. Nigdy bym nie przypuszczał, że kilka dni może być tak potężnych. Po tym czasie z wami naprawdę czuję, że coś się zmienia w moim życiu i cieszę się, że jestem na to gotowy. Dziękuję za to piękne doświadczenie, za miłość, za radość, za śmiech i płacz, dziękuję za waszą piękną obecność.

Kathrin (Austria): Kiedy wchodzisz w tę przestrzeń, którą znajedynie serce, i mówi i dzieli się całą swoją mądrością, to jest to "powrót do domu" - jakim błogosławieństwem było, że mogliśmy na tym warsztacie poczuć tak dużo miłości, czułej opieki, poświęcenia - i poprostu bycia! Dhyan i Nama stworzyli wolną, pełną miłości i radości atmosferę

PROWADZĄCY:

Dhyan Yogi

Jest z wykształcenia astrofizykiem. Po odkryciu Oshoi Tantry, skierował całą swoją energię i pasję badacza do badań wewnętrznych, rozpoczynając swoją duchową ścieżkę tantryczną i nowe życie. Studiował Tantrę i praktykował medytacje Osho z mistrzynią Ma Anandą Saritą w szkole Tantra Essence, gdzie został nauczycielem Tantry. W tym samym czasie, zafascynowany szamańską ścieżką, stał się nauczycielem Rytualnego Tańca Transowego (RitualTrance Dance) i Polowania na Duszę (Soul Hunting), ucząc się bezpośrednio od jednego z ich twórców, WilbertaAlixa. Rozszerzył swoje kompetencje w Osho Humaniversityo prowadzenie zajęć dotyczące relacji i seksualności. Uczył się takżeu Roberta Silbera z Instytutu Świadomej Zmysłowości pracy z kobietami i uzdrawianie yoni oraz szamanizmu w ISTA i masaży tantrycznych w różnych szkołach. Został także certyfikowanym nauczycielem Tantry w aśramie Shri Kali w Indiach. Dziś Dhyan Yogi poświęca swoje życie poszerzaniu świadomość za pomocą Tantry, medytacji Osho, szamańskich rytuałów i pomaganiu jednostkom i parom odkrywać na nowo ich prawdziwą istotę, energię i przepływ miłości. W tym celu utworzył szkołę "Świadoma Tantrai Szamanizm", dając sesje prywatne i prowadząc grupy w Europie.

NamaDevi

Jest tantryczną kapłanką, masażystką, uzdrowicielką i nauczycielką jogi. Ma kilkuletnie doświadczenie w różnych rodzajach masażu, ostatnio koncentrując się na tantrze. Nama jest certyfikowanym nauczycielem Tantry Jogi aśramu Shri Kali w Indiach. Zaczęła swoją duchową ścieżkę od pracy z energią poprzez Reiki i ThetaHealing, oraz z szamańskimi praktykami i rytuałami. Następnie, podążając za badaniami nad świadomą duchowością, odkryła mistrza Osho, została sannyasinem i rozpoczęła tantryczną ścieżkę w szkole "Świadomej Tantry i Szamanizmu", której jest teraz członkiem i nauczycielem. Podróżuje po świecie, poszerzając swoje kompetencje dzięki naukom mistrzyni Ma Anandy Sarity
i kontynuując kursy z Johnem Hawkenem. Aby pogłębić swoją duchową ścieżkę, nauczyła się medytacji Vipassana w świątyni Wat Ram Poeng w Tajlandii. Zestrajając się z kobiecą energią, stała się Księżycową Matką u Mirandy Grey. Dziś w pełni i z pasją poświęca swoje życie świadomej ścieżce duchowej, dając prywatne sesje i współprowadząc grupy w Europie, aby pomóc jednostkom i parom odnaleźć harmonię i radość.

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!


TERMIN:
8 lipca – 14 lipca 2019(poniedziałek– niedziela)

ROZPOCZĘCIE:
8 lipca godz. 18 (kolacją w poniedziałek)

ZAKOŃCZENIE:
14 lipca godz. 14 (obiadem w niedzielę)

CENA WARSZTATU:
1400 zł + koszt pobytu i wyżywienia

RABAT:
100 zł dla uczestników VII Festiwalu Tantry

CENA POBYTU:
wyżywienie 70 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
Noclegi – w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc;ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ żywieniowo/ warsztatowe(nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:
[email protected]
biuro: 662759576
Jacek Towalski 602219382
Maja Wołosiewicz-Towalska 606994366

MIEJSCE:
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”,Nowe Kawkowo


ZAPISY:
1. Konieczna jest rejestracja mailowa na adres [email protected] (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia).
2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt. Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestniczek!
4. Wpłata zaliczki za pobyt jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu).
5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 250 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 8-14.VII.2019”.


Tu i Teraz
Numer konta: 92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP

Dla przelewów zagranicznych:
BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

6. Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka! W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
7. Dwa tygodnie przed zajęciami, zaliczka nie będzie zwracana.
marta_k
Extra Kobietka
 
Posty: 278
Dołączył(a): 18 mar 2015, o 12:09
Kliknij aby poznać cenę i kupić online z darmową dostawą!
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]