szampony

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

szampony

Postprzez evka » 16 lip 2009, o 09:59

Jakich szamponow uzywacie do swoich pieknych wlosow? ja Palmoliw albo Timotey lubie je chociaz Nive tez ma fajne szampony :D
evka
 

Re: szampony

Postprzez Panna_M » 16 lip 2009, o 11:16

W zimie uzywam Fructis a latem Dove.
Panna_M
 

Re: szampony

Postprzez meredith » 16 lip 2009, o 15:38

A ja zapomniałam nazwę a nie chce mi się iść do łazienki :D evka, jaki ja używam? Ale skleroza szok :lol:
meredith
 

Re: szampony

Postprzez meredith » 16 lip 2009, o 15:42

Pantene Pro-V. Fructis jeszcze jest fajny, za to Nivea do niczego.
meredith
 

Re: szampony

Postprzez Luśka » 16 lip 2009, o 15:44

dove i nivea:) ale fajne są też hedenshouders czy jakoś tak:P
Luśka
 

Re: szampony

Postprzez evka » 16 lip 2009, o 20:20

meredith napisał(a):A ja zapomniałam nazwę a nie chce mi się iść do łazienki :D evka, jaki ja używam? Ale skleroza szok :lol:

PANTY uzywasz sklerozo :lol: WYTLUMACZE WSZYSTKIM ZE TO MOJA SIOSTRA I TEMU SIE PYTA MNIE NIE MIESZKAMY RAZY ALE WIEM CO LUBI HIHI :D ACHA TEZ LUBIE TEN SZAMPON I CZASEM KUPUJE ;)
evka
 

Re: szampony

Postprzez meredith » 16 lip 2009, o 23:54

:D
meredith
 

Re: szampony

Postprzez hanka32 » 19 lip 2009, o 19:00

JA UŻYWAM SZAMPONÓW DO WŁOSÓW FARBOWANYCH BO TAKIE MAM A SĄ TO NAJCZĘŚCIEJ SZAMPONY FIRMY SCHAUMA,PALMOLIVE :woman
hanka32
 

Re: szampony

Postprzez Jennie » 25 lip 2009, o 10:11

meredith masz rację. Szampony z Nivea są do niczego. Szczególnie te "prostujące".

Używam Pantene Pro-V, Elseve :)
Jennie
 

Re: szampony

Postprzez meredith » 25 lip 2009, o 22:21

o szampony Elseve też są fajne :)
meredith
 

Re: szampony

Postprzez jagoda » 23 sie 2009, o 13:15

jestem za Pantene Pro-ve :) a Nivea fakt nie są dobre :|
jagoda
 

Re: szampony

Postprzez luna30 » 19 wrz 2009, o 17:15

Ja ostatnio kupiłam szampon i odzywkę niemieckiej firmy balea w sklepie gusia.pl
wcześniej miałam Nivea zobaczymy jak mój nowy nabytek się sprawdzi.
luna30
 

Re: szampony

Postprzez ellemmm » 3 lis 2009, o 19:57

moim ulubionym szamponem jest Kerium La Roche z wodą termalną, jest on przeznaczony dla włosów delikatnych, mimo iz moje włosy nie sa delikatne, a nawet powiedziałabym ze wytrzymałe, gęste i grube, ten szampon jest dla nich idealny, włosy lśnią, są nawilżone i mocne, zauważyłam też że nie wypadają tak jak wczesniej, mozna go kupic w one step, a cena tez jest bardzo atrakcyjna, wiec wszystkim polecam
ellemmm
 

Re: szampony

Postprzez pstro » 8 gru 2009, o 03:56

Ja lubię niedrogie szampony z Joanny :)
pstro
 

Re: szampony

Postprzez Kejsi8 » 11 gru 2009, o 20:48

Elseve i Palmolive do włosów suchych
Kejsi8
 

Re: szampony

Postprzez colorless » 13 sty 2010, o 18:02

ja stosuje szampon z wodą termalną La Roche Posay, jest rewelacyjny, wlosa sa blyszczace, nie wypadaja i nie mam po nim lupiezu. kupuja go przez sms'a (onestep) bo tam maja lepsza cene niz w drogeriach
:)
colorless
 

Re: szampony

Postprzez speedy » 3 lut 2010, o 11:13

Ja jestem bardzo zadowolona z Subriny Recept przeciwłupieżowej. Nie kojarzę innych marek które np. nie dość ze usuwają łupież to są dostosowane do różnego typu włosów np. przetłuszczających się (tą właśnie stosuje!) suchych, o wrażliwej skórze czy odświeżający. Kupuje w aptece już od roku i nie zamierzam go nawet zmieniać :)Nie trzeba też przy każdym myciu używać bo jak problem zniknie to tylko profilaktycznie, np 1 na tydz., dwa
speedy
 

Re: szampony

Postprzez wiczek » 17 lut 2010, o 22:33

Od pewnego czasu jestem przywiązana do szamponów i odżywek do włosów DOVE ;) zmieniam czasem tylko ich rodzaje .
wiczek
 

Re: szampony

Postprzez Marishka » 23 lut 2010, o 15:39

A mi spodobał się ostatnio szampon Intensive Repair z Avonu. Jakiś czas temu miałam straszliwy problem z suchymi włosami, dużo nerwów przyczyniło się do ich wypadania. Teraz już jest lepiej, aczkolwiek i tak pewnie minie jeszcze troche czasu, zanim wszystko wróci do normy... w każdym razie stosuję dalej... zobaczymy ;-)
Marishka
 

Re: szampony

Postprzez marta_wiga » 24 lut 2010, o 12:13

Ja jeszcze nie znalazłam mojego szmponu chyba. Muszę poprubować. Na razie mam herbal essences i nie jest najgorzej, ale rewelacji też nie ma. Na fruktis jestem uczulona :( ogólnie na kosmetyki garniera do włosów, bo farby też mnie uczulają.

Mam długie włosy dość (do połowy pleców) i mam z nimi taki problem, że bardzo się plączą. Ciągle mam przy6 sobie szczotkę i sięgam po nią jak tylko mogę ale wystarczy chwila i już mam mini kołtunki na końcach. Może to właśnie wina złego szmponu? Macie jakieś rady?
marta_wiga
 

Re: szampony

Postprzez magda-s85 » 25 lut 2010, o 18:04

Ja preferuję Timotei i Pantene Pro - V. :)
magda-s85
 

Re: szampony

Postprzez elizabeth » 25 lut 2010, o 21:27

Pantene Pro-V albo z Avonu :D
elizabeth
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]