szkoły językowe

Dział dla uczących się dziewczyn, jakie studia wybrać? Szkolenia, warto?

szkoły językowe

Postprzez crazzy90 » 16 gru 2011, o 08:50

Siema,
Kobietki podpowiedzcie mi jaka szkołę jezykową warto wybrac w stolicy. Gdzie sa organiziowane fajne zajecia? gdzie dobrze ucza ale nie jest za ciezko? No i żeby mnie było na nie stac. Mam kłopoty z ingliszem i musze go podszlifowac, czekam na komenty. :D
crazzy90
 

Re: szkoły językowe

Postprzez profesorka12 » 16 gru 2011, o 09:01

Witaj,

zainteresował mnie Twój wpis, chciałam się podzielić z Tobą swoimi doświadczeniami. od roku chodzę do Profi-Lingua i serdecznie polecam Ci tą szkołę językową. Mają ciekawe zajęcia organizowane metodą komunikatywną, opierającą się na aktywnym rozwijaniu podstawowych zdolności językowych: mówienia, słuchania, pisania i czytania. Ponadto podczas zajęć lektorzy kładą nacisk na kształtowanie praktycznych umiejętności posługiwania się językiem obcym. Uczą swobodnego porozumiewania się w różnych sytuacjach życia codziennego i zawodowego, formułowania opinii i argumentowania. Kursy nie są drogie w porównaniu z innymi ośrodkami w stolicy. Jeśli chcesz sprawdzić jaki mają poziom zapraszam do bezpłatnego testowania :) W Warszawie mają 5 ośrodków, na pewno znajdziesz odpowiednią dla Ciebie.

Jak już przetestujesz i się zapiszesz, to daj mi znać. W razie czego służę pomocą.

Pozdrawiam serdecznie.
profesorka12
 

Re: szkoły językowe

Postprzez dominika30 » 16 gru 2011, o 09:11

Również podzielam zdanie przedmówczyni. Moja koleżanka chodzi do Profil Lingua na angielski. Mówi, że duży nacisk lektorzy kładą na gramatykę i na zajęcia konwersacyjne. Dodatkowym atutem jest mediateka i biblioteka, gdzie znajdziesz ponad tysiąc pozycji literatury światowej oraz kolekcję filmową z możliwością wypożyczenia do domu, dzięki temu dodatkowo podszlifujesz języki. :)
dominika30
 

Re: szkoły językowe

Postprzez crazzy90 » 16 gru 2011, o 09:23

ooo dziex babki za tak szybkie newsy :D już teraz mam pewniaka który college wybrać :)
Dużo się od Was dowiedziałam. Szczerze to miałam go na oku. Dostałam niedawno ulotkę na ulicy od jakiegoś chłopaka, ale teraz już wiem 2 głosy na jedną szkołe hehe masakra :D

Profesorka12 chętnie sie z Tobą spotkam, moze masz jakieś notatki, ksiązki. w sumie zaczynam od najniższego stopnia, od podstaw ale wszystko się przyda.

:D oki pędze do roboty :) później sie pokaże
crazzy90
 

Re: szkoły językowe

Postprzez lolita69 » 16 gru 2011, o 09:34

Cześć wszystkim, :)

widzę, że tu się coś dzieje. :) Wtrącę się do Was :). Kiedyś przed wyjazdem do USA :) :) ale tam było czadersko to chodziłam na zajęcia z języka angielskiego do tej samej szkoły co Wy. Powiem wam, ze mi jako modelce to dużo pomogli. Przede wszystkim nauczyłam się mówić jak prawdziwa modelka, no wiecie jak hehe :)

Maja tam spoko spikerów, nawet tych cudzoziemców :)

Miałam fajną grupę, fajne zajęcia głównie z wymowy bo to potrzebowałam do naprawy.

Powiem Wam że ta szkoła jest bardzo tania w porównaniu z innymi, nazwy nie podam bo mnie zablokuja :(

Jak chcecie to możemy się spotkać na kawie to obgadamy szczegóły. Notatki tez jakieś tam jeszcze mam ale już mi nie są potrzebne

3majcie sie dziewczyny lece robic make -up
lolita69
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]