Szlaki rowerowe

Lubisz jeździć konno, szydełkować, a może grasz w piłkę ręczną? Te i inne tematy o naszych zainteresowaniach piszemy właśnie tutaj.

Szlaki rowerowe

Postprzez gosik » 22 cze 2011, o 23:17

Dziewczyny!
Czy jezdzicie na rowerach w dluzsze trasy?Na przyklad 2-3dniowe?mam zamiar wybrac sie z mezem i corka w ktorys wekend wakacji na malutka wyprawe rowerowa...moze w waszej miejscowosci sa ciekawe miejsca do obejrzenia,albo pyszne potrawy regionalne do sprobowania?Gdzie warto wybrac sie na rowerze?Mieszkam na opolszczyznie ale marza mi sie inne miejsca,Polska jest piekna.Chcemy dotrzec na miejsce np.pociagiem z rowerami a potem juz po wybranej okolicy jezdzic rowerami i zwiedzac nieznane zakatki.Piszcie dokad mozemy sie wybrac,im mniejsze miejscowosci tym lepiej.
gosik
 

Re: Szlaki rowerowe

Postprzez Adantatri » 30 cze 2011, o 08:06

Ja jeżdżę dużo po lasach głównie. Mieszkam w Wałbrzychu i te tereny mogłabym ci polecić ale tu nie za bardzo jest gdzie się zatrzymać. tzn: nie ma żadnych dobrych pól namiotowych chyba że hotel wchodzi w grę.. Osobiście szlak na śnieżkę bym ci poleciła :D Oraz szklarską porębę i chociażby trasa nad wodospady Kamieńczyk czy szklarka :) Nie mówię tu o Szrenicy bo to już dla zaawansowanych ^^ Do mnie do Wch to tylko na 1 dzień można pojeździć po lasach łąkach itp :) Miłego wypadu Ada :)
Adantatri
 

Re: Szlaki rowerowe

Postprzez performa » 7 lip 2011, o 17:58

Ciekawy jest taki wyjazd, choć nigdy sie nie wybrałam, ale z dziećmi to chyba za duży wysiłek, tak przynajmniej mi sie wydaje, nie dadzą rady i szybko się znudzą.
performa
 

Re: Szlaki rowerowe

Postprzez Tusia » 29 paź 2011, o 23:56

a wybierałyście się keidyś w dalszą podróż... rowerową? :D
Ja wspominam Bornholm na rowerach i pod namiotami to było coś.
Ale nigdy nie spotkałam się z organizowanymi większymi wyprawami rowerowymi. Przeglądając zimowiska wpadłam na takowe w TRAMP-ie i jestem w mega szoku.:D

Ja wiem ze temat dotyczył bardziej lokalnych wypraw, ale byłyście może?
Tusia
 

Re: Szlaki rowerowe

Postprzez Anitkaa » 18 gru 2011, o 20:15

Ja na razie jeździłam w dłuższe trasy tylko po Polsce, ale twoja wyprawa na Bornholm jest intrygująca, możesz napisać coś więcej? Płynęliście promem prosto z Polski?
Anitkaa
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Apoloniuszk, Bing [Bot], Google [Bot]