Szukal hotelu dla dwojga i wypieral sie ze nie

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Szukal hotelu dla dwojga i wypieral sie ze nie

Postprzez Natlka013 » 16 lis 2016, o 12:56

Witam was kobietki. Jestem tu nowa. Potrzebuje z wami porozmawiac i uzyskac cennych rad jakoe mozecie udIelic mi. Mam problem dotyczacy mojego partnera. Wczoraj weszlam na jego email adres bo prosil bym mu cos wyslala z jego maila. Zobaczylam wiadomosc. Byla to wiadomosc z booking czy jest nadal zainteresowany hotelem w miescie obok. Weszlam na strone i automatycznie byl zalogowany bo pokiedowalo mnie z jego email adresu. Weszlam w wyszukiwarke jakimi hotelami w jakim miescie byl zainteresowany. Byly Ateny , bo mielismy zamiar jechac wiec jasna rzecza dla mnie ze wyszukiwal tam jotelu dla nas. Ale rowniez bylo w wyszukiwarce ze wczoraj szukal hotelu w miescie obok cheltenham dla dwoch osob. Wiec zapytalam go po co szukal hotelu w cheltenham . Odpowiedzial ze niczego nie szukal i pewnie automatycznie strona wyslala wiadomosc i wyoieral sue.Wzielam jego telefon , weszlam w jego historie wyszukiwania internetu no i prosze zbalazlam ze wchodzil na ta strone i wyszukiwal tam hotelu wlasnie w tym miescie. Zapytalam dlaczego klamie skoro ta strona wydnieje w jego wyszukiwarce i ze bylo to rano. Zaczal sie awabturowac wypierac ze nie wchodzil tam ze sama cos wcisnelam. Byl bardzo nerwowy. Przeciez to tam bylo jak byk. Dla pewnosci chcialam cos sprawdzic. Gdy bylam na stronie zrobilam wyszukiwanoe hotelu w naszym moescie i dZis ze strony przyszla wiadomosc z ofertami hoteli w moim miescie. Czyli na 100 % wchodzil i szukal hotelu w miescie o ktorym pisalam.Co sadzicie o tym bo mnie sie wydaje ze nie szukal bez powodu i mam podejrzenie ze moze szukal by sprowadzic do hotelu jakas panne lub dzi*** Nie rozmawiam z nim czuje hmmm wstret i intuicja podpowiada mi ze mnie oszukuje i wczoraj klamal.
Natlka013
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 lis 2016, o 12:07

Re: Szukal hotelu dla dwojga i wypieral sie ze nie

Postprzez Natlka013 » 16 lis 2016, o 14:11

Czy jest tutaj ktos to porozmawia i napisze cos na temat mojego posta?
Natlka013
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 lis 2016, o 12:07

Re: Szukal hotelu dla dwojga i wypieral sie ze nie

Postprzez Pletwa Reborn » 16 lis 2016, o 17:26

Skoro się wypiera, a wyszukiwarka nie kłamie...
Jak daleko zaglądałaś w jego historię? Mogłabyś coś jeszcze ciekawego na ten temat znaleźć, ale jak już o tym napomniałaś to możliwe, że szybko oczyści niewygodne strony.
Pletwa Reborn
 

Re: Szukal hotelu dla dwojga i wypieral sie ze nie

Postprzez Natlka013 » 16 lis 2016, o 20:10

SprawdIlam z calego dnia wczoraj. Wmawial ze to ja weszlam na ta strone. Jak wzielam telefon qieczorem by sprawdzic po odczytaniu maila. Zapytalam po co szuka pokoju w cheltenham ... wyparl ze niczego nie szukal. Wzielam wtedy jego telefon zeby sprawdzic co robil w google. No i pokazalo gdzie na jakie atrony wchodzil i w jakiej miejscowosci szukal hotelu. Wlasnie na tej stronie skad byl email czy nadal jest zainteresowany hotelem w cheltenham . Wyparl sie wszystkiego zrobil awanture ze jestem niemormalna i mam urojenia. Przeciez to nie byl wymysl mojej wyobrazni tylko fakty ktore zgadzaly sie w jego telwfonie.
Natlka013
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 lis 2016, o 12:07

Re: Szukal hotelu dla dwojga i wypieral sie ze nie

Postprzez Pletwa Reborn » 16 lis 2016, o 22:43

Jeden dzień to za mało. Trzeba było sprawdzić chociaż tydzień w poszukiwaniu jakiś stron które umożliwiają prowadzenie rozmów czy coś. Teraz już za późno bo pewnie wszystko pokasował.
Pletwa Reborn
 

Re: Szukal hotelu dla dwojga i wypieral sie ze nie

Postprzez fantastyczna21 » 17 lis 2016, o 19:00

ja byłam w podobnej sytuacji, 3 lata mnie mój ukochany oszukiwał i pisalł z innymi pannami, wpadł, bo zostawił telefon w domu.....to było około 20 innych pamienek.....nie jesteśmy już razem
fantastyczna21
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 17 lis 2016, o 16:42

Re: Szukal hotelu dla dwojga i wypieral sie ze nie

Postprzez Natlka013 » 18 lis 2016, o 11:41

Fantastyczna ale jak w podobnej sytuavji? Twoj facet tez szukal hoteli??
Natlka013
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 lis 2016, o 12:07

Re: Szukal hotelu dla dwojga i wypieral sie ze nie

Postprzez kusicielka » 19 lis 2016, o 22:45

A moze chciał ci zrobić niesodziankę??
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]