Szukam fizjoterapii w Warszawie

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Szukam fizjoterapii w Warszawie

Postprzez Kurlet » 3 lis 2022, o 14:37

Jestem po urazie kolana i różnych zabiegach u fizjoterapeutów, jednak mam wrażenie, że nadal powrót do sprawności to problem więc jak możecie mi polecić kogoś kto promuje jakieś nowoczesne metody i będzie w stanie coś sensownego zaproponować to dajcie znać.
Kurlet
Miła Kobietka
 
Posty: 68
Dołączył(a): 30 sie 2022, o 08:43

Re: Szukam fizjoterapii w Warszawie

Postprzez Abram » 9 lis 2022, o 09:30

Można między innymi liczyć na takie propozycje jak masaż Kobido czy masaże twarzy, które są wykonywane na Balzaka w gabinecie Fizjo-Orth . Miejsce, gdzie starają się promować nowoczesne metody więc, jak ktoś szuka sposobu na powrót do sprawności po kontuzjach to można się zapoznać z takimi gabinetami.
Abram
Fajna Kobietka
 
Posty: 145
Dołączył(a): 10 paź 2022, o 13:46

Re: Szukam fizjoterapii w Warszawie

Postprzez karo.linka3 » 10 lis 2022, o 13:57

Idź koniecznie do kliniki enel sport masz w warszawie dwa oddziały aż jeden jest na Łazienkowskiej drugi w galerii Młociny. Mają tam super ortopede "od kolan" ja u niego byłam dr Jacek Jaroszewski, ten od kadry narodowej piłkarzy :) Możesz też zapisać się na badanie biodex, no chyba że już miałaś? Ale raczej nie miałaś skoro piszesz że Ci fizjoterapia nie pomaga. To takie krzesełko służy do oceny sprawności ogólnie i na podstawie wyniku dobiera sie poziom jaki powinna mieć fizjoterapia. Nowocześnie, tak jak chciałaś ;)
karo.linka3
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 1 lut 2021, o 13:24

Re: Szukam fizjoterapii w Warszawie

Postprzez Bianika » 12 gru 2022, o 15:25

Jeśli szukacie dobrego fizjoterapeuty w Krakowie to naprawdę gorąco polecam mgr Karola Filipa. Pomógł mi z moimi problemami lędźwiowymi, których nabawiłam się przez pracę przy komputerze :( ale już jest dużo lepiej, ćwiczę też regularnie więc mam nadzieje, że nie bd musiała wracać na zabiegi
Bianika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 15 lis 2022, o 10:01

Re: Szukam fizjoterapii w Warszawie

Postprzez czkwarka » 13 gru 2022, o 11:36

A może jakieś ubezpieczenie? Trzeba być dobrze ubezpieczonym gdy się wybiera do lekarza.


__________________________________
https://samozatrudniony.pl/ranking-ubezpieczen-na-zycie
czkwarka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 4 mar 2022, o 11:16
Lokalizacja: https://otomedi.pl/
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]