Tabletki antykoncepcyjne-pytania i odpowiedzi

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Re: Tabletki antykoncepcyjne

Postprzez ameba00 » 9 paź 2012, o 08:02

mamajulci napisał(a):Lepsze to niż niechciana ciążą. Ja podczas stosowania tabletek bylam nerwowa :) Dlatego zdecydowałam sie na wkładke domaciczna .

Dobra jest ta wkładka? Jak działa? Co do tabletek to miałam opuchnięte piersi i przytyłam ale nastrój był taki sam. Ciekawe czy z tym spadkiem libido to prawda? Ja jakoś nie zauważyłam rożnicy...
Avatar użytkownika
ameba00
Miła Kobietka
 
Posty: 77
Dołączył(a): 8 maja 2012, o 17:12

Re: Tabletki antykoncepcyjne

Postprzez ameba00 » 9 paź 2012, o 08:04

mamajulci napisał(a):Skutków ubocznych tabletek antykoncpecyjnych jest niemal tyle ile po zwykłych tabletkach przeciwbólowych. Zarówno wymoty jak i krwawienie może być jednym z nich, niestety zawsze to ingerencja w gospodarke hormonalną kobiety.
Podobno jak będą dobrze dobrane to takie rzeczy nie powinny mieć miejsca. Byłyście badane jak Wam lekarz je przepisywał?
Avatar użytkownika
ameba00
Miła Kobietka
 
Posty: 77
Dołączył(a): 8 maja 2012, o 17:12

Re: Tabletki antykoncepcyjne

Postprzez patrycja21 » 11 paź 2012, o 16:12

Ja byłam badana i wszystko mam okey . troszkę przytyłam, ale później sama się przypilnowałam i wszystko jest ok, a wolę brać tabletki niż w tym wieku dziecko miec ! nie dalabym sobie rady po prostu...



Moja strona http://www.btlrevolution.pl/

Ostatnio edytowano 8 mar 2013, o 09:56 przez patrycja21, łącznie edytowano 1 raz
patrycja21
 

Re: Tabletki antykoncepcyjne

Postprzez kasia1993 » 12 paź 2012, o 04:43

Cześć dziewczyny !
Wiem, że to z innej beczki ale czemu miałybyście nie skorzystać jak ja.
Poniżej macie link do wygrania bonu o wartości 1000zł do Reserved ! Mi się pofarciło, co Wam szkodzi spróbować i poświęcić minutkę !
Pozdrowionka i życzę powodzenia !!!! ))))

Link: http://bemol.ebrokerpartner.pl/short/d5xn
kasia1993
 

Re: Tabletki antykoncepcyjne

Postprzez ameba00 » 12 paź 2012, o 19:51

patrycja21 napisał(a):Ja byłam badana i wszystko mam okey . troszkę przytyłam, ale później sama się przypilnowałam i wszystko jest ok, a wolę brać tabletki niż w tym wieku dziecko miec ! nie dalabym sobie rady po prostu...

Napewno,zwłaszcza że to jedna z najskuteczniejszych metod antykoncepcyjnych. Należy tylko pamiętać o systematycznym stosowaniu.
Avatar użytkownika
ameba00
Miła Kobietka
 
Posty: 77
Dołączył(a): 8 maja 2012, o 17:12

Re: Tabletki antykoncepcyjne

Postprzez katarzyna88 » 11 lis 2012, o 13:47

hej, wiadomo, zalet tabletek jest tyle samo co ich wad, każda z nas reaguje na nie inaczej, ja przez 3 lata brałam Cilest, jakoś pół roku temu odstawiłam, przeszliśmy na kalendarzyk. dla mnie była to zmiana na lepsze, od razu lepiej się czułam psychicznie, poprawiła mi się cera, ale za to wróciły bolesne miesiączki. nie powiem, że polecam wszystkim dziewczynom tę metodę, jednak dla mnie była to zmiana na lepsze - przestałam truć mój organizm

Avatar użytkownika
katarzyna88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11 lis 2012, o 13:40

Re: Tabletki antykoncepcyjne

Postprzez asia81 » 11 lis 2012, o 16:44

Potwierdzam, też przestałam się tym truć i przeszliśmy na prezerwatywy. Kobieto daj sobie spokój z kalendarzykiem....to metoda stara i zawodna.

Najśmieszniejszy parking w Modlinie
Avatar użytkownika
asia81
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11 lis 2012, o 16:34

Re: Tabletki antykoncepcyjne

Postprzez kamelia » 12 lis 2012, o 20:07

Tylko prezerwatywy nie zawsze są skuteczne w 100% a tabletki dają więcej pewności.

kamelia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12 lis 2012, o 20:03

Re: Tabletki antykoncepcyjne

Postprzez Wiki24 » 13 lis 2012, o 11:02

Mi zaoferował takie tabletki ginekolog, ze względu na to, że okres robi mi od czasu do czasu małe psikusy... Jednak odmówiłam, nie mam zamiaru się faszerować!

Avatar użytkownika
Wiki24
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 lis 2012, o 10:22

Re: Tabletki antykoncepcyjne

Postprzez dobroslawa » 13 lis 2012, o 16:34

Tabletki to wygoda i spokój. Zamierzam do nich wrócić,bo dobrze dobrane wykluczają większość dolegliwości i huśtawki nastroju:)
dobroslawa
 

Re: Tabletki antykoncepcyjne

Postprzez samanthaaa » 13 lis 2012, o 20:12

Dokladnie, aczkolwiek i tak wypada je po dluzszym stosowaniu odstawic, jednak to nic przyjemnego, ja mialam straszne bole brzucha, w ogole jeden wielki koszmar, chcialam odstawic na pol roku a skonczylo sie na 3 miesiacach, najlepiej z lekarzem pogadac ;)

Avatar użytkownika
samanthaaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 lis 2012, o 20:03

Re: Tabletki antykoncepcyjne

Postprzez MonikaMilan » 14 lis 2012, o 18:28

Ja brałam najpierw Cilest, potem Yaz. Odstawiłam niedawno i poza plamieniami nie mam innych dolegliwości.

MonikaMilan
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 lis 2012, o 18:23

Re: Tabletki antykoncepcyjne

Postprzez monia12 » 15 lis 2012, o 18:53

ja po odstawieniu miałam wstręt do swojego faceta przez tydzień...w sensie libido mi spadło:( czasami głowa bolała. no cóż tak to jest jak sie organizm do chemii przyzwyczai.

Zobacz także koperty direct marketing

Ostatnio edytowano 7 mar 2013, o 14:26 przez monia12, łącznie edytowano 1 raz

termoizolacja powinna być w domu. Tyłek męża nie wystarczy, by Cię ogrzać.
Avatar użytkownika
monia12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 lis 2012, o 13:25

Re: Tabletki antykoncepcyjne

Postprzez MarlenqaBii » 21 lis 2012, o 00:12

Tabletki są skuteczną i wygodną metodą. Jednak warto zwrócić uwagę na to, że wielu lekarzy ginekologów przepisuje tabletki bez robienia badań. A chyba każda istota myśląca zdaje sobie sprawę z konsekwencji źle dobranych hormonów.

MarlenqaBii
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 00:04

Re: Tabletki antykoncepcyjne

Postprzez Luiza22 » 22 lis 2012, o 11:33

Żyjmy jak natura nam przykazała -chyba, że istnieją inne "domowe sposoby" na antykoncepcje :P


przeprowadzki Wrocław bramy wjazdowe bramy przesuwne

Ostatnio edytowano 13 maja 2013, o 19:56 przez Luiza22, łącznie edytowano 1 raz

Avatar użytkownika
Luiza22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 10:16

Re: Tabletki antykoncepcyjne

Postprzez alianka » 22 lis 2012, o 16:52

Ja od roku biorę tabletki i jestem bardzo zadowolona, nie mam żadnych skutków ubocznych i co najważniejsze dla mnie nie musze się przejmować ;) Na początku było mi ciężko pilnować stałej godziny brania pigułki, ale pomogło przypomnienie w tel ;)
Avatar użytkownika
alianka
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 9 lis 2012, o 13:08

Re: Tabletki antykoncepcyjne

Postprzez Otoczona » 22 lis 2012, o 17:05

Ja nigdy nie zażywałam tabletek:) i jakos dobrze się z tym czuje. W ciąży nie jestem i nigdy nie byłam. Jakoś wolę prezerwatywy;p :fallinlove

Żyć! Nie umierać
Otoczona
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 15 paź 2012, o 11:25

Re: Tabletki antykoncepcyjne

Postprzez maryska » 23 lis 2012, o 12:03

Hej!.
Mam problem tzn zazywam tabletki antykoncepcyjne zostaly mi tylko 3 tabletki do konca pierwszego opakowania tydzien temu bylam u lekarza i odrazu przepisal mi kolejne opakowanie lecz chodzi mi o to iz niewiem ile potrzeba przerwy pomiedzy nowym opakowaniem slyszalam ze trzeba zrobic przerwe 7 dniowa lecz niewiem czy odrazu po 7 dniach mam zazycz nowe opakowanie ? czy zaczekac az dostane okres ?
Prosze o odpowiedz ;))
maryska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 15:18

Re: Tabletki antykoncepcyjne

Postprzez joolka » 23 lis 2012, o 14:19

ja jak zmieniałam tabsy, to akurat między opakowaniami miałam normalną 7 dniową przerwę na "okres" więc nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że jeżeli w tym momencie nie musisz robić przerwy normalnej po 21 tabletce, to nie rób, tylko bierz normalnie tabletkę, tylko już z innego opakowania.ja bym tak zrobiłam, ale tak jak mówię, nie jestem pewna czy dobrze radzę...

Avatar użytkownika
joolka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 14:15

Re: Tabletki antykoncepcyjne

Postprzez JoannaDark » 25 lis 2012, o 23:08

No w moim życiu bywało różnie... Raz tabletki raz prezerwatywy- obie opcje maja oczywiście swoje plusy i minusy. Nie czas i miejsce chyba się nad tym rozwodzić :)

JoannaDark
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 lis 2012, o 23:01

Re: Tabletki antykoncepcyjne

Postprzez ania23 » 27 lis 2012, o 12:44

jeżeli zmieniasz tabletki to proponuję wybrać stare, a po tygodniu przerwy na miesiączkę zacząć brać nowe... a najlepiej udać się do lekarza i się wszystkiego dokładnie jak należy dowiedzieć :)

ania23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 27 lis 2012, o 12:41

Re: Tabletki antykoncepcyjne

Postprzez Sweet Nail » 27 lis 2012, o 19:04

Jeżeli masz takie problemy po odstawieniu, polecam iść do lekarza. To może być coś poważniejszego.

Sweet Nail
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 28 kwi 2012, o 20:35

Re: Tabletki antykoncepcyjne

Postprzez ilonasz22 » 28 lis 2012, o 19:59

ja odstawiłam pól roku temu



__________________
pepe jeans
buty pepe jeans
ilonasz22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 17 wrz 2012, o 19:31

Re: Tabletki antykoncepcyjne

Postprzez anq » 1 gru 2012, o 14:49

Dziewczyny :) Zaczęłam brać tabletki anty po miesięcznej przerwie od pierwszego dnia naturalnej miesiączki. Trwała ona krótko, bo niecałe 4 dni, i od tamtej pory codziennie biorę tabsy. wczoraj uprawiałam seks - byłam zabezpieczona? wzięłam już 14 tabletek, chłopak skończył mi na brzuchu ;)
anq
 

Re: Tabletki antykoncepcyjne

Postprzez olenkaa » 3 gru 2012, o 02:15

najlepiej z tym do ginekologa się udać :)

Ludzie walczą, aby żyć, a nie, by obiektyw voigtlander popełniać samobójstwa.
olenkaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 02:12
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Rabka