tabletki odchudzajace

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Produkty wspomagające

Postprzez Misia » 24 lut 2011, o 08:33

Czy stosujecie jakieś wspomagacze w odchudzaniu? Chcę przystąpić do tego trudnego dla mnie zadania i nie wiem co mogę kupić, aby wspomóc mój organizm do pracy nad zrzuceniem kilku kilogramów?
Misia
 

Re: Produkty wspomagające

Postprzez aura » 28 lut 2011, o 12:54

Niektóre produkty wspomagające mogą bardziej zaszkodzić niż pomóc. Jeżeli masz problem ze zrzuceniem kilogramów, to bezpieczniej będzie po prostu zgłosić się do dietetyka. Np. w Klinice Diety Medlinea dietetyk powie Ci co i kiedy masz jeść, trener - co ćwiczyć, a jeżeli zajdzie potrzeba, to będziesz mogła skorzystać z porad psychologa. Przy tak kompleksowej opiece, na pewno uda Ci się efektywnie schudnąć.
aura
 

Re: Produkty wspomagające

Postprzez anulka1 » 3 mar 2011, o 21:30

Ja zajadam Centrum witaminki i błonnik Vitalis i czuję się świetnie :)
anulka1
 

Re: Produkty wspomagające

Postprzez kora453 » 14 mar 2011, o 13:06

ja tylko pije czerwoną herbatę, do innych rzeczy jestem bardzo negatywnie nastawiona... uważam że wszystkie chemiczne specyfiki uzależniają organizm i może zadziałają na krótki okres, ale po odstawieniu specyfiku nasz organizm działa jeszcze gorzej. Jest wiosna, proponuje wprowadzić w życie dużo ruchu i zdrowe odżywianie - pogoda ku temu sprzyja :)
kora453
 

Re: Produkty wspomagające

Postprzez Paulis20 » 23 mar 2011, o 19:35

Hej;) tak się składa,że studiuję fizjoterapie i jako najlepszy produkt wspomagający polecam ruch;) Dobrze rozpisany trening do tego dobra dieta troszkę samozaparcia i żadne produkty wspomagające nie są potrzebne;)
Paulis20
 

Re: Produkty wspomagające

Postprzez dzo » 23 mar 2011, o 20:08

Paulis20 napisał(a):Hej;) tak się składa,że studiuję fizjoterapie i jako najlepszy produkt wspomagający polecam ruch;) Dobrze rozpisany trening do tego dobra dieta troszkę samozaparcia i żadne produkty wspomagające nie są potrzebne;)


zgadzam się w 100% ;)
dzo
 

Re: Produkty wspomagające

Postprzez babyisback » 24 mar 2011, o 11:35

anulka1 napisał(a):Ja zajadam Centrum witaminki i błonnik Vitalis i czuję się świetnie :)

Stosowałam krótki czas błonnik tutaj mi polecony o podobnej nazwie - vitalio :-) Witaminki centrum to nie tak źle, ale wszelkie inne suplementy czy wspomagacze to jak dla mnie pic na wodę, nabieranie kobiet, żeby myślały, że cudownie schudną... Nie lepiej dobrać dla siebie odpowiednie żywienie, dużo ćwiczyć i w ten sposób chudnąć? Po co zatruwać się jakimiś chemikaliami :(
babyisback
 

Dieta odchudzająca - suplement

Postprzez felsja » 24 maja 2011, o 16:02

Chciałabym zrzucić kilka zbędnych kilogramów i słyszałam, że preparaty z zieloną herbatą świetnie działają. Stosujecie może jakieś? Jak tak to jakie i gdzie można je nabyć. Pozdrawiam!
felsja
 

Re: Produkty wspomagające

Postprzez agusnysa » 27 maja 2011, o 12:46

moja szefowa stosowała zelikse w tabletkach po ciazy schudła w 2 miesiace 15 kg. tylko sa bardzo ciezko dostepne juz chyba nawet wycofali bo dziewczyna zmarła przez branie takich tabletek ...
agusnysa
 

Re: Produkty wspomagające

Postprzez Maniana » 9 sie 2011, o 15:45

Jakiś czas temu brałam AcaiBerry900 i byłam bardzo zadowolona, taki ogólny suplement, w zasadzie na wszystko :] Powiedzcie mi czy zdarza wam się oczyszczać organizm ? Wiadomo, że można robić głodówki, pić dużo wody itd. ale zastanawiam się czy nie wziąć jakiegoś suplementu na oczyszczanie organizmu.
Maniana
 

Re: Produkty wspomagające

Postprzez tosia » 10 sie 2011, o 14:16

U mnie bardzo sprawdziły się kapsułki Balance Thermo-Inkospor. Kupiłam je w sklepiku dla sportowców w klubie fitness do którego chodzę. Zawierają one l-karnityne, cla, zieloną herbatę i jakiś jeszcze jeden składnik którego nazwy nie pamiętam. Pigułki oprócz tego, że wspomagają odchudzanie, to sprawiają że dzięki ćwiczeniom uda nam się ładnie wyrzeźbić sylwetkę, a ciało będzie jędrne i bez cellulitu. jednak przyjmowanie tego typu suplementów bez ćwiczeń i diety jest bez sensu. Ponad to nie zapominajmy przeczytać ulotki, aby właściwie suplement przyjmować, bo to ważne aby jak najlepiej działał.
tosia
 

Re: Produkty wspomagające

Postprzez pomcia » 12 sie 2011, o 12:56

No właśnie ja teraz kupiłam fat transporter czy jakoś tak zobaczymy czy przyniesie efekt.
pomcia
 

Skuteczność tabletek odchudzających

Postprzez golden_eye » 22 maja 2012, o 10:18

Czy istnieją jakieś naprawdę skuteczne środki wspomagające odchudzanie? Próbowałam kilku, ale efekty były raczej marne, niektóre z nich zdaje się, ze w ogóle nie działały. Stosujecie takowe, jakie macie zdanie na ich temat?
golden_eye
 

Re: Skuteczność tabletek odchudzających

Postprzez Magda877 » 22 maja 2012, o 16:33

Cudownych tabletek to na pewno nie ma, ale suplementy diety mogą pomóc w odchudzaniu, spalacze, lkarnityna, czy witaminy.

Obrazek
Magda877
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 10 maja 2012, o 11:17

Re: Skuteczność tabletek odchudzających

Postprzez mycha25 » 22 maja 2012, o 19:38

Same tabletki to jeszcze nikogo nie odchudziły :D .One jedynie mogą wspomagać odchudzanie ale ruch i ograniczenie tłuszczów i cukrów na pewno pomoże Ci schudnąć :D

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Skuteczność tabletek odchudzających

Postprzez Baśka1971 » 24 maja 2012, o 08:59

Niektóre spalacze amją straszne skutki uboczne. Podnoszą ciśnienie i powodują np. bóle głowy, które przyjemne nie są. Lepiej odchudzać się za pomocą diety i sportu wyłącznie.
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

Re: Skuteczność tabletek odchudzających

Postprzez frykadelka » 25 maja 2012, o 14:14

W pigułki odchudzające raczej nie wierzę. Przerażają mnie szczególnie te pęczniejące w żołądku. Aż strach się bać ! Ale dostępne są na rynku gotowe diety niskokaloryczne w postaci proszku z którego przyrządza się gotowy pełnowartościowy posiłek. W przypadku tych specyfików, które w większości oparte są na składnikach pochodzenia wyłącznie roślinnego możemy mieć pewność, że nie wyrządzimy sobie krzywdy bo zawierają wszystko, czego potrzebuje organizm.
frykadelka
 

Re: Skuteczność tabletek odchudzających

Postprzez telaviv » 27 maja 2012, o 12:55

Nie mówiąc już o tym że sama pigułka nie zastąpi nam posiłku ... Niby fajnie to wygląda, jemy duży dobry posiłek i dzięki niemu tracimy na wadzę, istnieją takie diety ?

telaviv
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 19 lis 2011, o 13:29

Re: Skuteczność tabletek odchudzających

Postprzez fifa66 » 27 maja 2012, o 14:39

Istnieją ! Ja stosowałam 14a vital . Jest to niskokaloryczna dieta na bazie białka sojowego. Robiłam sobie z niej 3-4 posiłki dziennie i w przeciągu miesiąca schudłam 7kg bez efektu jojo. Po za tym ta dieta jest bardzo popularna za granicą, u nas dopiero co się pojawia.

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
fifa66
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 10 lut 2012, o 16:36

Re: Skuteczność tabletek odchudzających

Postprzez Kleo » 27 maja 2012, o 21:56

Jak bierzesz jakiś suplement to bardziej myślisz też o odchudzaniu i tym samym więcej uwagi poświęcasz dbaniu o linię.Tak u mnie działają suplementy.
Kleo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 24 maja 2012, o 21:15

Re: Skuteczność tabletek odchudzających

Postprzez frykadelka » 28 maja 2012, o 09:36

Czegokolwiek by sie nie brało trzeba zwracać uwagę zarówno na to co się je jak również kiedy. Ważne są regularne posiłki i odstępy między nimi. Nie schudniemy jedząc dwa posiłki dziennie ale jedząc często a mniejsze i zdrowsze dania. Jeśli będziemy się czul;i głodni to nasz organizm zacznie odkładać tkankę tłuszczową i nie schudniemy.
frykadelka
 

Re: Skuteczność tabletek odchudzających

Postprzez mycha25 » 28 maja 2012, o 09:48

frykadelka napisał(a):Czegokolwiek by sie nie brało trzeba zwracać uwagę zarówno na to co się je jak również kiedy. Ważne są regularne posiłki i odstępy między nimi. Nie schudniemy jedząc dwa posiłki dziennie ale jedząc często a mniejsze i zdrowsze dania. Jeśli będziemy się czul;i głodni to nasz organizm zacznie odkładać tkankę tłuszczową i nie schudniemy.


To w sumie nie jest tak do końca prawda.Kiedy ja się odchudzałam to jadłam 3 posiłki dziennie i jakoś schudłam.W tych czasach codziennie wymyślają jakieś nowe reguły odżywiania ale nie w każdą dietę tak naprawdę można ślepo wierzyć.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Skuteczność tabletek odchudzających

Postprzez mila89 » 5 cze 2012, o 00:21

z tego co wiem to jest lek na receptę i nie wolno go brać bez kontroli leżaka poza tym jeśli ktoś nie ma nadwagi to nie może go brać
mila89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 4 cze 2012, o 23:50

Re: Skuteczność tabletek odchudzających

Postprzez Baśka1971 » 5 cze 2012, o 09:34

e.marczak napisał(a):Dzień dobry

Jako że w internecie spotykamy mase wszelkiej maści oszustów którzy żerują na innych ludziach pragnę powiadomić, że zakup u mnie to 100% pewności że otrzymają Państwo produkt oryginalny i zgodny z zamówieniem. Nie stosuję przedpłat na konto bankowe, tylko wysyłka za pobraniem ze sprawdzeniem zawartości ! Nie kupują Państwo kota w worku ! Przede wszystkim zależy mi na dobrej opinii, oraz zadowolonych klientkach dlatego odpisuję na każdego maila, chętnie doradzę. Mam kilka zasad, nie sprzedam jednej osobie więcej tabletek niż na trzy miesięczną kurację, nie sprzedam osobie niepełnoletniej, lub wykazującej brak informacji dotyczącej przeciwwskazań oraz ogólnego stosowania. Najważniejsze jest Państwa zdrowie, więc jeśli nie są Państwo pewni zastosowania, czy skutkó ubocznych, oraz mają Państwo do zrzucenia 2-3kg to proszę wybrać inną formę odchudzania. Oferuję tylko tabletki odchudzające w nowych opakowaniach i tak jak pisałam wcześniej wysyłka ze sprawdzeniem zawartości. Jeśli są Państwo przekonani do zakupu zapraszam do wysłania e-maila na adres: e.marczak@onet.pl

Adipex 15mg
Adipex 15mg 30 tabletek 110zł
Adipex 15mg 60 tabletek 200zł
Adipex 15mg 90 tabletek 280zł

Sibutal 10mg lub 15mg 30 tabl = 230zł

Reductil 10mg lub 15mg
Reductil 10mg/15mg 30 tabl = 215zł
Reductil 10mg/15mg 90 tabl = 610zł


Nie ma żadnych przedpłat, nie kupują Państwo kota w worku, tylko wysyłka pobraniowa ze sprawdzeniem zawartości.


Nie wiemy kim Pan jest?
Nie posiada Pan strony www...
Skąd mamy wiedzieć, że produkty, które Pan wysyła są oryginalne?
Przekręty oszustów internetowych, którzy naciągają ludzi na wysyłki po przedpłacie już się raczej skończyły dawno temu... Teraz to chyba tylko jakaś patologia, które ostatnie lata spędziła za kratkami może się bawić w oszukiwanie ludzi na pieniądze przez internet. Policja, prokuratorzy i sądy się już z takimi ludźmi nie patyczkują.
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

Re: Skuteczność tabletek odchudzających

Postprzez golden_eye » 7 cze 2012, o 20:04

Nie słyszałam o tych mieszankach niskokalorycznych, jak to się w ogóle stosuje? To są samodzielne posiłki, czy dodaje się je do potraw? I co ze skutkami ubocznymi, bo z tabletkami różne przeboje miałam.
golden_eye
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]