tabletki Vibin mini a ciąża proszę o pomoc

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

tabletki Vibin mini a ciąża proszę o pomoc

Postprzez gość24 » 26 maja 2015, o 18:31

Witam. Od pół roku mam nieregularne miesiaczki. Na uregulowanie oczywiscie ginekolog przepisal mi tabletki anty Vibin mini. Teraz skonczylam wlasnie ostatnie (trzecie)opakowanie i nie chce ich wiecej brac (zbyt duzo skutków ubocznych i chcę starać się o dziecko) Ostatnie opakowanie zaczelam brac 27 kwietnia.Mam słabą pamięć do brania tabletek i tak: W drugim tygodniu zapomniałam wziąć jednej,przedostatniej tabletki (9.05 sobota) w niedzielę wzielam normalnie o 22. W trzecim tygodniu nie wziełam w piątek(15.05), w sobotę wzielam normalnie i w niedzielę(17.05) znów nie wziełam. Tabletek placebo nie zażyłam w ogóle. W dniach 18 maja,21 maja i 24 maja miałam stosunek w którym partner kończył normalnie we mnie. Dodam ze plamienie wystąpiło w czwartek 21.05 (dzień wcześniej niż przy poprzednich opakowaniach) Pytanie brzmi czy jest jakas szansa na zajście w ciąże w takiej sytuacji? (Chodzi mi o to że jednak brałam trochę te tabletki :()
gość24
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 maja 2015, o 18:28
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]