tabletki w samolocie

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
ODPOWIEDZ
kamisiak88

tabletki w samolocie

Post autor: kamisiak88 »

Planując jechać do Anglii chcę zabrać trochę tabletek m.in: witaminy, przeciwbólowe, grypowe i moje hormony. Czy jak to wrzucę do bagażu rejestrowanego, którego nie wnoszę na pokład to to przejdzie? Bardzo proszę o odpowiedź - dla mnie to pilna sprawa
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Alexa [Bot] i 1 gość