Tajemniczy problem

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Tajemniczy problem

Postprzez aga_lv » 3 sty 2016, o 19:01

Witam serdecznie. Jestem nowa uzytkowniczka,do tej pory zawsze bierna,zdecydowalam sie dzis dodac pierwszy watek. Mam pewien problem a raczej nie rozumiem pewnego procederu. Moze ktoras z Was pomoze mi to zrozumiec. Do rzeczy. 7 miesiecy temu poznalam 4 lata mlodszego chlopaka(ja mam 26), od 5miesiecy jestesmy razem. Jak na razie swietnie sie dogadujemy, spedzamy duzo czasu razem mimo,ze on duzo pracuje. Ufam mu bardzo, jednak cos mnie niepokoi mimo ze nigdy nie dal mi najmniejszego powodu do watpwlisci. Zauwazylam, ze bardzo lgną do niego starsze kobiety. Starsze mam na mysli starsze dosc od niego,bo sa to dojrzale kobiety 30-36 lat,ladne. W sklepie,na ulicy widze ze zwracaja na niego uwage. Bylismy razem odebrac ze szkoly moja siostrzenice to nawet jej wychowawczyni dawala jakies dziwne sygnaly.jesli chodzo o niego to nie daje im zadnych znakow nie jest typem flirtujacego podrywacza jest mily,,jest tez przystojny ale tez nie ma urody ktora moze podobac sie kazdej dojrzalej kobiecie,takiej typowej. O co moze chodzic? Nie jestem obsesyjnie zazdrosna,bo czytajac ten wpis pewnie komus moze sie tak wydawac. Naprawde cos jest na rzeczy
aga_lv
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 sty 2016, o 17:58

Re: Tajemniczy problem

Postprzez krejzolka34 » 6 sty 2016, o 00:31

Na pierwszy ,,rzut oka''można by rzec,że to obsesyjna zazdrość,ale uważam,że 7m-cy to trochę krótko,żebyś wyrobiła sobie o nim pełne zdanie(czyli,że nie jest typem flirciarza itp.),7miesiąc to czas fascynacji,zauroczenia,on może troszkę ,,naginać siebie''i ty możesz pewnych wad nie widzieć,bo jesteście w fazie zakochania którego szczerze wam zazdroszczę;_),wiem coś o tym bo jestem w 7letnim związku,ale przyszła mi do głowy inna myśl,że on po prostu wzbudza w tych kobitkach bardziej instynkt macierzyński,jest coś takiego,że właśnie dlatego starsze lgną do młodszych,poobserwuj trochę,może problem jest na prawdę prozaiczny,pozdrawiam
krejzolka34
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 5 sty 2016, o 23:22
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Hetri743

cron