Tanie ciuszki dla dzieci

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Tanie ciuszki dla dzieci

Postprzez kasiaskrzyp » 20 lut 2013, o 13:48

Witam,

Często robię zakupy przez internet. Parę miesięcy temu natknęłam się na fajny sklep http://www.wmb24.pl/-k322.html, gdzie bluzeczki dziecięce są za 5 zł. Odzież jest bardzo dobra gatunkowo i jak na razie nie zdarzyło mi się, abym musiała coś zwracać bądź reklamować. Zamówiony towar dociera bardzo szybko (zazwyczaj wybieram przesyłkę za pobraniem). Rewelacja... POLECAM!!!
kasiaskrzyp
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 lut 2013, o 13:28

Re: Tanie ciuszki dla dzieci

Postprzez Zorka » 21 lut 2013, o 14:50

Zaeby było tanio, kupuję w second handach - zawsze udaje mi się coś fajnego wyszperać, podglądam też ogłoszenia z ciuszkami dla dzieci - tam mamy sprzedają ubranka, z których wyrosły ich pociechy - bardzo fajny pomysł na skompletowanie wyprawki.
Zorka
 

Re: Tanie ciuszki dla dzieci

Postprzez Dorota67 » 21 lut 2013, o 17:41

ja znam tani sklep z ciuszkami dla bobasów: http://for-kids.com.pl/ proszę bardzo;)
Dorota67
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 12 lut 2013, o 17:29

Re: Tanie ciuszki dla dzieci

Postprzez roxxy681 » 22 lut 2013, o 12:13

A ja zauważyłam, że wiele babek na różnych forach sprzedaje ciuszki po swoich dzieciakach za grosze, a czasami oddaje nawet za darmo. Całkiem fajna sprawa, biorąc pod uwagę, że maluchy wyrastają z ubrań w tempie ekspresowym.
roxxy681
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 21 lut 2013, o 17:03

Re: Tanie ciuszki dla dzieci

Postprzez bikini » 22 lut 2013, o 15:51

Zgadzam się z Roxy. Można coś takiego zaobserwować też na Allegro, czy darmowych ogłoszeniach. Bardzo fajna sprawa. Po co przepłacać, gdy to tylko ciuszki na chwilę.
Avatar użytkownika
bikini
Fajna Kobietka
 
Posty: 138
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 11:58

Re: Tanie ciuszki dla dzieci

Postprzez Gabriell » 26 lut 2013, o 12:19

Zorka napisał(a):Zaeby było tanio, kupuję w second handach - zawsze udaje mi się coś fajnego wyszperać, podglądam też ogłoszenia z ciuszkami dla dzieci - tam mamy sprzedają ubranka, z których wyrosły ich pociechy - bardzo fajny pomysł na skompletowanie wyprawki.


Nie wiem czy warto kupować delikatnym dzieciom odzież w takich miejscach. Nie daj Boże dziecko złapie jakąś alergię lub infekcję i będą kłopoty..
Gabriell
 

Re: Tanie ciuszki dla dzieci

Postprzez Amaretto » 4 mar 2013, o 19:44

Gdy kupuję ubrania dla swoich dzieci liczy się dla mnie przede wszystkim jakość ;) Lubię dobrze wykonane, wygodne ubranka, moje dzieciaczki lepiej się w takich czują. Mogę ze swojej strony polecić sklep : http://blumore.pl/ Teraz akurat weszła u nich nowa kolekcja komunijna.
Amaretto
 

Re: Tanie ciuszki dla dzieci

Postprzez madralinska » 5 mar 2013, o 10:36

zaglądajcie też na tablica.pl dam nawet za darmo można coś znaleźć :)

koncerty wrocław, napewno coś dla siebie znajdziecie :) !
madralinska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 mar 2013, o 10:33

Re: Tanie ciuszki dla dzieci

Postprzez docha » 6 mar 2013, o 14:29

kupowałam za grosze w lumpeksach albo na allegro, ciuszki często nowe lub jak nowe :)
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Tanie ciuszki dla dzieci

Postprzez Basia1994 » 11 mar 2013, o 22:40

zapraszam was do mojego sklepu, znajdziecie w nim ubranka na 5-10-15 latków ;)

Dla forumowiczek specjalne rabaty ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Basia1994
 

Re: Tanie ciuszki dla dzieci

Postprzez Zorka » 15 mar 2013, o 14:55

Gabriell napisał(a):
Zorka napisał(a):Zaeby było tanio, kupuję w second handach - zawsze udaje mi się coś fajnego wyszperać, podglądam też ogłoszenia z ciuszkami dla dzieci - tam mamy sprzedają ubranka, z których wyrosły ich pociechy - bardzo fajny pomysł na skompletowanie wyprawki.


Nie wiem czy warto kupować delikatnym dzieciom odzież w takich miejscach. Nie daj Boże dziecko złapie jakąś alergię lub infekcję i będą kłopoty..


Przecież te ubranka przed pierwszym użyciem się pierze, poza tym są pozbawione już wszelkich barwników któe stosuje się podczas produkcji, bo prane były nie raz.
Zorka
 

Re: Tanie ciuszki dla dzieci

Postprzez karmazynn » 27 mar 2013, o 19:00

Wiesz, generalnie jeśli chcesz kupić np. takie ubranka dziecięce to powinno się je kupować tylko nowe. Nie wolno ubranek dla naszych bobasów kupować używanych... a równie tanio można je zakupić w sklepach np. 5-10-15 czy w smyku ;)
karmazynn
Miła Kobietka
 
Posty: 68
Dołączył(a): 2 sty 2013, o 14:21

Re: Tanie ciuszki dla dzieci

Postprzez saleka » 27 mar 2013, o 22:31

Najlepsze ciuszki tylko w lumpie. Nawet nie wiecie, co czasami można znaleźć dla malucha. I to nówki sztuki nie śmigane. Albo na różnych ogłoszeniach na tablicy, gumtree, wymianki między mamami.

A.
saleka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 22:05

Re: Tanie ciuszki dla dzieci

Postprzez TwojaFantazja_com » 3 kwi 2013, o 16:01

Wymianki między mamami, to super sprawa. Wejdź na tablica.pl i szukaj. Nie mam nic przeciwko używanym ubrankom. Wystarczy je wyprać w proszku dla dzieci i po problemie. Grunt, żeby nie były aż tak zniszczone. Maluchowi nie robi to różnicy, czy nowe, czy używane. A portfel jest jednak nieco grubszy.

www.twojafantazja.com

Profesjonalny internetowy sklep erotyczny. SexShop stacjonarny.
TwojaFantazja_com
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 3 kwi 2013, o 15:37

Re: Tanie ciuszki dla dzieci

Postprzez aneta23 » 6 kwi 2013, o 22:48

Córeczce często zamawiam ubrania ze sprawdzonego sklepu internetowego, gdzie można znaleźć świetne leginsy dziecięce. Mają naprawdę niedrogi asortyment, w wielu kolorach, dlatego zawsze zamawiam po kilka par. A w dodatku są bardzo dobrej jakości. W sklepach w moim mieście większość leginsów jest bardzo słaba jakościowo, szybko się spierają i dziurawią, a z tej strony wciąż wyglądają jak nowe. Zdecydowanie mogę polecić.
aneta23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 24 paź 2011, o 21:51

Re: Tanie ciuszki dla dzieci

Postprzez Basia1994 » 17 kwi 2013, o 12:21

Może znajdziecie tańsze ale na pewno w tej cenie nie znajdziecie nic bardziej komfortowego ;)

http://www.sklep-datura.pl/bielizna-dziecieca,k003.html

Obrazek

Ostatnio edytowano 19 cze 2013, o 10:09 przez Basia1994, łącznie edytowano 1 raz
Basia1994
 

Re: Tanie ciuszki dla dzieci

Postprzez Dorotka77 » 17 kwi 2013, o 20:14

Moim zdaniem warto pytać się starszych koleżanek o różne ciuszki czy nie zalegają w szafach lub też poszukać rzeczy sprzedawanych za grosze na różnych portalach,nie ma sensu kupować nowych rzeczy :)

kocyki dla dzieci - porady dla wszystkich mam
Dorotka77
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 kwi 2013, o 19:51

Re: Tanie ciuszki dla dzieci

Postprzez apollo » 23 maja 2013, o 10:54

W sieci można trafić dobre okazje, np. na http://www.kolorowemarzenia.pl/ potrafią robić obniżki po -80% na kolekcje solidnych firm. Wiadomo, że tylko trzeba trafić na odpowiednią okazję - to wszystko ;-)
apollo
 

Re: Tanie ciuszki dla dzieci

Postprzez Amaretto » 25 maja 2013, o 18:08

Dziewczyny, ja ubranka dziecięce od pewnego czasu zamawiam w tym sklepie ;) Są tam fajne sportowe ciuszki dla maluchów jak i dla mam ;) Mają bardzo duży wybór ciuszków dobrych marek (na co często zwracam uwagę ponieważ cenię jakość).
Sporo promocji - a osobiście lubię polować na okazje, dorwałam tam na przykład fajne oryginalne adidaski dla córci za niewiele ponad 100 zł ;)
Amaretto
 

Re: Tanie ciuszki dla dzieci

Postprzez fistaszka » 29 maja 2013, o 15:54

w polo markecie mają teraz na promocji śliczne i tanie czapki dziecięce <3
fistaszka
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 00:16

Re: Tanie ciuszki dla dzieci

Postprzez Basia1994 » 22 cze 2013, o 11:37

fistaszka napisał(a):w polo markecie mają teraz na promocji śliczne i tanie czapki dziecięce <3


Przecież niektóre używane ciuszki są prawie wcale nie znoszone więc nie rozumiem opinii koleżanki że nie powinno się ich kupować w "ciuchach" .
Basia1994
 

Re: Tanie ciuszki dla dzieci

Postprzez kusicielka » 24 cze 2013, o 10:42

ja też nie - wyprać w domu i już ;)

Dłuzszy czas po lumpeksach nie chodziłam, za to dopadłam outlet terranovę - urocze sukieneczki i spódniczki po 19,90, a bluzeczki po 9,90, mega szrty dla niunii też za 2 dychy :drinkwine Sobie kupiłam top za 14,90:)
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Tanie ciuszki dla dzieci

Postprzez Hadassa » 24 cze 2013, o 10:52

Wiecie, patrząc na ceny iektórych ciuszków, w którym dziecko pochodzi miesiąc..
TO outlety czy też lumpeksy są idealnym rozwiązaniem ;)
Wyprać porządnie i tyle ...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Tanie ciuszki dla dzieci

Postprzez pomcia » 24 cze 2013, o 12:53

Dlatego mam określone granice cenowe - by nie przepłacać.
pomcia
 

Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]