Taniec

Lubisz jeździć konno, szydełkować, a może grasz w piłkę ręczną? Te i inne tematy o naszych zainteresowaniach piszemy właśnie tutaj.

Re: Taniec ;>

Postprzez pstro » 16 maja 2010, o 02:23

atena napisał(a):No własnie, nie wiem czemu nie poprosić kogoś o nagranie filmiku, tylko samemu póxniej podchodzić i wylączać kamere :D:D
nie wiem, wstydza się? to jak chcą wystepować w telewizji... ;)

Właśnie to samo mnie dziwi ;)
pstro
 

Re: Taniec ;>

Postprzez Mandragora » 14 sie 2010, o 11:27

Hej :) Ja właśnie się szukam szkoły tańca, bo mam jakąś taką potrzebę nauczenie się tańca. Interesuje mnie tango i quickstep :) Na razie przeszukałam net i znalazłam parę ciekawych szkół. Najbardziej przemawia do mnie Akademia Tańca Sulewskich. Macie jakieś zdanie na jej temat? Ktoś może korzystał z ich usług?
Mandragora
 

Nauka tańca przy konsoli. Możliwe?

Postprzez izaubisoft » 17 maja 2011, o 15:52

Hej.

Ciekawi mnie, co sądzicie o nauce tańca za pomocą konsoli, przed telewizorem?

Pytam, bo ostatnio modne są gry taneczne, w których możecie podszkolić różnego rodzaju kroki taneczne. Niedawno pojawiła się nawet gra z układami choreograficznymi Michaela Jacksona, Michel Jackson:The Experience wydana na Xbox360 i PS3.

Czy Waszym zdaniem można nauczyć się tańczyć za pomocą takich gier?
A może to po prostu strata czasu i pieniędzy?

Pozdrawiam
Iza
izaubisoft
 

Re: Nauka tańca przy konsoli. Możliwe?

Postprzez justyna1981 » 19 maja 2011, o 12:22

moim zdaniem strata czasu i pieniędzy, nie ma prawdziwego instruktora, który pilnuje poprawnej sylwetki i tak naprawde nie ma partnera, na prawdziwym kursie jest kilku partnerów a co za tym idzie kilka róznych stylów tańca ;)
justyna1981
 

Re: Nauka tańca przy konsoli. Możliwe?

Postprzez mooony » 13 cze 2011, o 14:03

Dla mnie może nie jest to stratą czasu i pieniędzy, ale na naukę tańca to tez się raczej nie nadaje, a przynajmniej nie bezpośrednio :p Taniec to nieograniczone hobby, do jego nauki potrzeba wiele przestrzeni, jakiejs takiej wolnosci, wspolpracy z ludzmi...
Ja bym to raczej traktowala jako dobre cwiczenia do tanca, zabawę ale nie jako sam taniec. Mozna sobie ładnie wycwiczyc nogi, łydki, zdobyc troche kondycji ale na naukę tanca to lepiej się gdzies zapisac do jakiejs grupy tak mysle
mooony
 

Taniec

Postprzez gosik » 22 cze 2011, o 23:12

Taniec jest dobrym sposobem na nude,zgrabna sylwetke i dobry humor.Taniec we mnie wyzwala niesamowite poklady energii i endorfin,uwielbiam tanczyc.Interesuje mnie taniec latynoamerykanski to moje rytmy,to moj zywiol.Chociaz klasyka nie jest zla.dzis nie tanczy sie a podryguje w miejscu jednoczesnie wymachujac rekami na wszystkie strony.A tancza nogi nie rece przeciez.Ostatnio zainteresowal mnie taniec brzucha...moze by tak pojsc i troszke pocwiczyc?Moze sie uda?Czy ktoras byla na tego typu zajeciach?
gosik
 

Taniec towarzyski - gdzie w Katowicach pójść na dobry kurs?

Postprzez Oliwka » 8 wrz 2011, o 15:31

Cześć dziewczyny,

chciałam się wybrać z moją połówką na kurs tańca towarzyskiego w Katowicach, gdzie polecacie? Chodzi mi o to by nie było tłoku, miła atmosfera i dobry prowadzący. Czekam na Wasze opinie.
Oliwka
 

Re: Taniec

Postprzez milivanili » 9 maja 2012, o 12:56

ja wybrałam się na taki kurs: ....
uczysz się tam takich tańców: fokstrot i quickstep, walce: wiedeński i angielski, cha - cha, disco :) można tak naprawdę zasmakowac prawie każdego rodzaju tańca.
Bardoz mi się podobało, fajne odpreężające zajęcia :)


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
milivanili
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 9 maja 2012, o 12:23

Salsa

Postprzez Agnieszka_ » 14 cze 2012, o 14:13

Hej,

w tym roku (od sylwestra) zajawiłam się salsą, chodzę na zajecia i salosteki, naprawdę można poszaleć i ludzie są niesamowici :D . Teraz wybieram się na wyjazd salsowy do Tatralandii www.tatralandia.com.pl (aquapark na Slowacji - miodzio). Namówila mnie instruktorka, a jak zobaczyłam, że jedzie Daniel Pancerz i ze będzie kizomba (nigdy nie tanczyłam) to poczułam, że muszę tam jechać. :serca Czy ktoóraś z Was niec chce jechać? Co myslicie?
Agnieszka_
 

Re: Salsa

Postprzez AKad » 18 cze 2012, o 23:09

Agnieszko, bardzo bym chciala jechac, ale nie tanczylam salsy nigdy, czy mozesz zapytac Twojej instruktorki czy zajecia dla poczatkujacych sa dla naprawde poczatkujacych?
AKad
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 cze 2012, o 23:05
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron