tarot

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

tarot

Postprzez rak2013 » 10 lut 2013, o 14:48

Magiczne karty tarota to jedna z najstarszych metod przewidywania przyszłości oraz konsekwencji konkretnych decyzji, jaka jest znana człowiekowi. Od setek lat ta sztuka przechodzi z pokolenia na pokolenie i wciąż okazuje się skuteczna. Osoby, które potrafią odpowiednio korzystać z kart mogą naprawdę w bardzo precyzyjny sposób określić, jak konkretne decyzje mogą wpłynąć na nasze życie oraz co nas czeka w najbliższym czasie. Rozmowa z wróżką może mieć naprawdę ogromny wpływ na nasze życie i jest w stanie zaoszczędzić nam wiele nerwów i rozczarowań.

rak2013
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10 lut 2013, o 14:43

Re: tarot

Postprzez mandela » 28 lut 2013, o 13:27

Musze przyznać, że od dawna interesuję się astrologią, ale tarot jakoś nigdy mnie nie zaciekawił. Zdecydowanie wolę odczytywać swoją przyszłość z horoskopów. Bardzo często korzystam również z pomocy internetowego sennika, np takiego: http://marta.org.pl/Czasami rzeczywiście opisane w nich znaczenia snów mają odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Avatar użytkownika
mandela
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 26 lis 2012, o 17:29

Re: tarot

Postprzez bettti86 » 1 mar 2013, o 20:28

ja tam nigdy nie umiałam rozszyfrować tego tarota, nie umiem za bardzo interpretować kart, więc skończyłam z takimi zabawami już dawno
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]