Tatralandia, wellness, masaże - co myślicie?

Lubisz jeździć konno, szydełkować, a może grasz w piłkę ręczną? Te i inne tematy o naszych zainteresowaniach piszemy właśnie tutaj.

Tatralandia, wellness, masaże - co myślicie?

Postprzez Agnieszka_ » 27 maja 2011, o 10:04

Tatralandia, wellness, masaże - chcę zorganizować tam babską imprezę urodzinową, myślicie, że to dobrypomysł? Któraś z Was korzystała z ośrodka? Widzę, że poza aquaparkiem są zabiegi antycellulitowe, masaże czekoladowe i sauny. Moje koleżanki bardzo lubią takie klimaty. Była któraś z Was i korzystała?
Agnieszka_
 

Re: Tatralandia, wellness, masaże - co myślicie?

Postprzez agusnysa » 27 maja 2011, o 12:29

niestety nie bylam ale brzmi swietnie gdybym byla twoja kolezanka byłabym zachwycona:):):**
agusnysa
 

Re: Tatralandia, wellness, masaże - co myślicie?

Postprzez dzo » 28 maja 2011, o 12:04

Agnieszka_ napisał(a):Tatralandia, wellness, masaże - chcę zorganizować tam babską imprezę urodzinową, myślicie, że to dobrypomysł? Któraś z Was korzystała z ośrodka? Widzę, że poza aquaparkiem są zabiegi antycellulitowe, masaże czekoladowe i sauny. Moje koleżanki bardzo lubią takie klimaty. Była któraś z Was i korzystała?


chodzi Ci o ten aquapark na Słowacji ??

jeśli tak to ja byłam i szczerze polecam 8-)
dzo
 

Re: Tatralandia, wellness, masaże - co myślicie?

Postprzez Agnieszka_ » 30 maja 2011, o 10:18

Tak, chodzi mi o ten na Słowacji. Nocowałaś tam, czy tylko korzystałaś z basenów?
Agnieszka_
 

Re: Tatralandia, wellness, masaże - co myślicie?

Postprzez dzo » 30 maja 2011, o 16:11

nie nocowałam ;) ale spędziłam tam prawie cały dzień i powiem szczerze, że nie ma czasu na nudę ;) super jest ;) no ale drogo tam teraz wychodzi bo już euro tam mają :?
dzo
 

Re: Tatralandia, wellness, masaże - co myślicie?

Postprzez agusnysa » 31 maja 2011, o 10:47

laski podajcie konkretny adres alboi jak macie telefon moze wyskocze na weekend na wakacjach bo marzy mi sie cos takiego:)
agusnysa
 

Re: Tatralandia, wellness, masaże - co myślicie?

Postprzez dzo » 31 maja 2011, o 15:44

agusnysa napisał(a):laski podajcie konkretny adres alboi jak macie telefon moze wyskocze na weekend na wakacjach bo marzy mi sie cos takiego:)



wpisz sobie w google Tatralandia Słowacja i znajdziesz na pewno ;) ;)

wujek google zawsze pomoże ;) ;)
dzo
 

Re: Tatralandia, wellness, masaże - co myślicie?

Postprzez agusnysa » 31 maja 2011, o 16:12

tak wujek google nie zawodny w kazdej sytuacji:)
agusnysa
 

Re: Tatralandia, wellness, masaże - co myślicie?

Postprzez Agnieszka_ » 8 cze 2011, o 10:06

Hej,
byłam na weekend, dziewczynom podobało się strasznie, mi zresztą też. Polecam wyjazd z noclegiem, my pogrillowałyśmy trochę wieczorem przy piwku i winku, rewelacja. Zabiegi super, sauny też. Super, szczerze polecam, ralaks jak się patrzy a i daleko nie jest
Agnieszka_
 

Re: Tatralandia, wellness, masaże - co myślicie?

Postprzez dzo » 8 cze 2011, o 15:03

Agnieszka_ napisał(a):Hej,
a i daleko nie jest


to zależy skąd kto jedzie ;)
dzo
 

Re: Tatralandia, wellness, masaże - co myślicie?

Postprzez Agnieszka_ » 13 cze 2011, o 20:47

Ja zamawiałam ze strony www.tatralandia.com.pl i byłam zadowolona, ceny jak na miejscu, a tu wszysko załatwiłam pio polsku, choć tam też mówią po polsku, nie ma problemu, ale zawsze to lepiej miejsce mieć już pewne:)
Agnieszka_
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]