Terapia dla par

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Terapia dla par

Postprzez dominikaka » 16 gru 2020, o 19:02

Witam. Jakiś czas temu zauważyłam, że wraz z mężem oddalamy się od siebie, właściwie wpadliśmy w rutynę i żyjemy obok. Próbowałam rozmawiać z partnerem, jednak nie rozumiemy się tak jak dawniej. Postanowiliśmy ratować małżeństwo i znaleźć godną polecenia klinikę na terenie Warszawy, zajmującą się tego typu terapią.
dominikaka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 15 cze 2018, o 16:08

Re: Terapia dla par

Postprzez celine » 17 gru 2020, o 23:26

Jest to częsty problem, którym zmaga się wiele par. Nie można jednak go bagatelizować. Według mnie warto udać się na wizytę do kliniki Psychomedic Warszawa, z własnego doświadczenia mogę polecić to miejsce. Zatrudnia ona świetnych specjalistów, którzy w swojej karierze zawodowej spotkali się z wieloma problemami. W samej klinice panuje przyjazna atmosfera, wszyscy służą pomocą i wsparciem. Jeśli chce Pani uzyskać więcej informacji, warto skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 22 253 88 88 :)
celine
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 15 cze 2018, o 16:12

Re: Terapia dla par

Postprzez kidsaczx » 21 paź 2021, o 12:34

Takie rzeczy zdarzają się podczas róznych szarościach dnia codziennego. Nic nie jest straconego, musicie się przyzwyczaić, że tak to też będzie wyglądać.
kidsaczx
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21 paź 2021, o 12:22

Re: Terapia dla par

Postprzez beataka » 28 paź 2021, o 20:41

Obecnie nie trzeba się ograniczać w wyborze terapeuty do miejsca zamieszkania. Wielu z nich prowadzi także psychoterapię on-line, wystarczy tylko wcześniej umówić się na konkretny termin i połączyć przez Skype. Jeśli chodzi o terapię małżeńską ta metoda świetnie sprawdza się także, gdy partner przebywa np. za granicą. Polecam!
beataka
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 16 paź 2013, o 21:58
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Terapia dla par

Postprzez Luubaa » 30 paź 2021, o 21:44

Tylko czy partner też tego chce czy Ci się tylko tak wydaje? Bo jak pójdzie na siłę to nie wiele z tego może wyjść
Luubaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 30 paź 2021, o 21:42
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], filitra40tabsss, Google [Bot], Gua7, Wakowaha