Teść

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Teść

Postprzez gohan87 » 18 kwi 2012, o 16:53

Witam:)
Chciałbym przedstawić mój problem.
Ojciec mojej dziewczyny(lat20) nadużywa % wiedziałem o tym od dawna i było mi to obojętne, aż do jednej wizyty. Nakreśle sytuacje.
Jestem u niej siedzimy we dwoje(mieszkanie w bloku). Do mieszkania wchodzi ojciec odskoczył z pracy(wstawiony) tylko po to żeby ona naszykowała mu jedzenie nie potrafił poczekać 15 minut musiałem potem mu to jedzenie z nią zawieź. Przyjechaliśmy do mieszkania nie minęło 30 minut przyszedł znowu teraz chciał żeby mu poszukała swetrów bo te mu śmierdzą fajkami(wcześniej pił z kolegami i jakoś fajki mu nie przeszkadzały)
Teraz do sedna. Ja sobie siedzie oglądam TV (godzina 23 z groszami) w tym czasie jak ona szuka mu swetrów przeszukuje 2 półki każda po 3 razy na moich oczach nic mu nie znalazła, a on dalej twierdzi, że tam musi być. To wtedy nie wytrzymałem i powiedziałem, że mając ręce poszukałbym sobie sam, a nie wysługiwał sie innymi wstąpiła w niego furia, doszło do rękoczynów, zostałem wyrzucony z mieszkania. Jestem z nią dalej ale strasznie mnie to gryzie nawet z nim porozmawiałem to w trakcie rozmowy powiedział mi, że na przyszłośc mam uważać bo on tak ma po alkoholu.
gohan87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 kwi 2012, o 16:23

Re: Teść

Postprzez Lily of the Valley » 20 kwi 2012, o 20:05

Gdzie w tym wszystkim jest matka dziewczyny?
Lily of the Valley
 

Re: Teść

Postprzez Nana27 » 25 lis 2021, o 10:01

Wiejcie od niego jak najdalej.
Nana27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 25 lis 2021, o 08:58
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]