Tipsy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Tipsy

Postprzez evka » 20 lip 2009, o 20:16

Co myslicie o noszeniu tipsow? czy paznokcie nasze sie niszcza i jak sie je potem sciaga ? i czy one musza byc takie drogie ? i na jak dlugo wytrzymuja? Nosicie czy nie ? Ja sie wciaz wacham :mrgreen:
evka
 

Re: Tipsy

Postprzez hanka32 » 20 lip 2009, o 21:46

TIPSY BARDZO ŁADNIE WYGLĄDAJĄ ALE JA OSOBIŚCIE BYM SOBIE NIE ZAŁOŻYŁA BO ONE NAPEWNO NISZCZĄ PAZNOKCIE.SWOJE PAZNOKCIE TEŻ MOŻNA ŁADNIE POMALOWAĆ UDEKOROWAĆ JAKIMIŚ OZDÓBKAMI I TEŻ BĘDĄ WYGLĄDAĆ ŁADNIE A MOŻE NAWET I LEPIEJ BO WYKONANE WŁASNORĘCZNIE :P
hanka32
 

Re: Tipsy

Postprzez hanka32 » 20 lip 2009, o 22:59

MOŻE TO NIE ARCYDZIEŁO ALE WYKONANE PRZEZEMNIE WŁASNORĘCZNIE :P
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
hanka32
 

Re: Tipsy

Postprzez evka » 20 lip 2009, o 23:05

No i super liczy sie ze zrobione samodzielnie Brawo mnie sie podobaja jak zawsze :)
evka
 

Re: Tipsy

Postprzez meredith » 20 lip 2009, o 23:15

evka no przecież ja miałam tipsy, pamiętasz? Były super i szczerze Wam powiem-tęsknie za nimi :( ale teraz to już tylko na wyjątkowe okoliczności. No trzeba przyznać się bez bicia ( :D ), że jednak się paznokcie niszczą po tipsach, ja byłam załamana wyglądem moich paznokci po ściągnięciu, ale musiałam... Paznokcie są miękkie, cały czas się łamią... Jak się je ściąga? Jest wiele sposobów, każda kosmetyczka robi to inaczej, można spiłować, ale wtedy jest masakra ze swoimi paznokciami,bo masz calkowicie spiłowaną płytkę paznokcia-ja tak właśnie miałam, ale jest też specjalny płyn, który niestety rozpuszcza płytkę naturalnego paznokcia. Jaki z tego wniosek? Jeśli się chce tipsy, trzeba pocierpieć i niestety poświęcić swoje paznokcie o które tak dbasz. Evka , ale po co Ci? To jest ok, ale przede wszystkim na specjalne okazje, wakacje-o tak jak teraz,żeby się pokazać i ładnie wyglądać, ale nie na codzień przy dzieciach, domowych obowiązkach... No i jak zwykle się rozpisałam a ta moja EVKA juz sobie poszła echhhhh :cry:
meredith
 

Re: Tipsy

Postprzez evka » 21 lip 2009, o 10:05

No poszlam se bo usypialam na klawiatuze ale zato ja jestem a ciebie niema pamietaj jak mialas piekne tipsy ale po tipsach juz nie ale bylam ciekawa co inni tez mysla na ten temat i czy nosza inne dziewczyny ja moich niemam kiedy nawet wymalowac a co dopiero tipsy zalozyc choc kusi mnie jak cholera ale sie boje moich zdrowych paznokci bo niemam z nimi zadnych problemow ani sie nie lamia ani nie rozdwajaja wiec poco mi? niewiem hihihih piszcie dziewczyny piszcie bo cos tu cicho :kiss2
evka
 

Re: Tipsy

Postprzez hanka32 » 21 lip 2009, o 11:58

MASZ RACJĘ EVKA JEŻELI MASZ ZDROWE PAZNOKCIE TO PO CO JE NISZCZYC TIPSAMI ;)
hanka32
 

Re: Tipsy

Postprzez molly » 21 lip 2009, o 13:18

Owszem niektore delikatne sa ladne, ale ja stawiam na naturalne paznokcie
Nie masz ladnych paznokci? obetnij na krotkie pomaluj ladnie i będzie...
Lepsze swoje niz sztuczne;)
molly
 

Re: Tipsy

Postprzez Luśka » 21 lip 2009, o 21:15

ja miałam tipsy już nie raz, i powiem szczerze że są plusy i minusy,
do plusów zaliczam:
-piękny wygląd dłoni,
-można wszystko w nich robić jeżeli są odpowiednio dopasowane (długość)
-faceci lubią ładne,zadbane dłonie ;)
-nie trzeba bać się że odpadnie lakier,bo wzorek trzyma się aż do następnej zmiany tipsa(chyba że robimy je bez wzoru i same malujemy)
a do minusów:
-troszkę kaski kosztują( od 60-150zł)
-trzeba chodzić na uzupełnianie (30-60zł)
-im dłuższe tym bardziej przeszkadzają,
-może podchodzić pod nie powietrze,a następnie same odpadają,
-płytka paznokcia po zdjęciu tipsa jest tragiczna(trzeba zaopatrzyć się w dobre kremy i lakiery do paznokci zniszczonych żeby je zregenerować), łamie się, jest cieniutka.

a więc trzeba rozważyć za i przeciw:)ja teraz jestem na etapie odbudowy płytki paznokcia..ale i tak za miesiąc idę na ślub kolezanki i sobie zrobię tipsy:)
Luśka
 

Re: Tipsy

Postprzez kinius33 » 31 lip 2009, o 19:33

jestem stylistką paznokci, co nieco mogę na ten temat powiedzieć ;)
Pobieżnie przeczytałam kilka Waszych postów i muszę sprostować:
- prawidłowo przedłużone i zdjęte tzw. tipsy nie niszczą paznokci
- jeżeli podchodzi pod masę powietrze wniosek jest jeden- zrobione są źle
- żaden płyn nie rozpuszcza płytki paznokciowej, a "zjechana" płytka po ściągnięciu masy to wina stylistki.
- "specjalny płyn" to zwykły aceton, ale jest on stosowany jedynie do metody akrylowej i nie rozpuszcza on całkowicie akrylu, a jedynie zmiękcza go.
- drugi "eliksir" to płyn do żeli tzw. easy off. Ale to zazwyczaj żele kolorowe, bądź do naturalnej płytki.
A to pazurki po zdjęciu masy ;)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
kinius33
 

Re: Tipsy

Postprzez renata.w » 30 lis 2009, o 16:22

a co lepiej zrobić, akryle czy żele, będę nie długo właśnie chciała zrobić ładne paznokietki, ale nie bardzo jestem zorientowana które są lepsze, ładniejsze? i na jaki okres czasu zakłada się takie tipsy?
renata.w
 

Re: Tipsy

Postprzez pstro » 8 gru 2009, o 03:57

U mnie tipsy odpadają. przeszkadzają mi, kiedy piszę na klawiaturze;)
pstro
 

Re: Tipsy

Postprzez kinius33 » 18 gru 2009, o 21:27

pstro napisał(a):U mnie tipsy odpadają. przeszkadzają mi, kiedy piszę na klawiaturze;)

Tzn., że są źle zrobione.

renata.w napisał(a):a co lepiej zrobić, akryle czy żele, będę nie długo właśnie chciała zrobić ładne paznokietki, ale nie bardzo jestem zorientowana które są lepsze, ładniejsze? i na jaki okres czasu zakłada się takie tipsy?


To co lepiej pasuje do Twojej płytki może określić stylistka, po przygotowaniu płytki.
Nie ma różnicy w "ładności".
Paznokcie przedłuża się do uzupełnienia lub zdjęcia. Ok 3 tygodni.
kinius33
 

Re: Tipsy

Postprzez Luśka » 27 gru 2009, o 21:16

ja osobiście wolę żele..bardziej naturalnie moim zdaniem wyglądają:)
Luśka
 

Re: Tipsy

Postprzez kinius33 » 2 sty 2010, o 15:26

Hm... A umiesz rozpoznać :) ?
kinius33
 

Re: Tipsy

Postprzez wiczek » 18 lut 2010, o 22:50

Zrobiłam sobie tipsy na swój ślub, owszem wyglądały bardzo ładnie, ale z racji tego że mam miękkie paznokcie to poodklejały mi sie te tipsy po 3 tyg i to co zobaczyłam po nimi mnie przeraziło!! Moje paznokcie były bardzo zniszczone! długo musiałam je reanimować aby znów wyglądały ładnie i zdrowo!
wiczek
 

Re: Tipsy

Postprzez dzo » 11 mar 2011, o 19:30

Posiadam swój własny zestaw do paznokci i robię sobie od czasu do czasu tipsy 8-)
dzo
 

Re: Tipsy

Postprzez superpiekara » 14 mar 2011, o 12:24

ja tez już kilka razy robiłam sobie tipsy, owszem i ich zdjęciu paznokcie są zniszczone ale ja mam taki problem że obgryzam swoje i nie mogę się oduczyć! teraz mam zamiar znowu sobie zrobić ale nie wiem gdzie, bo moja znajoma, która mi zawsze robiła pazurki wyjechała, po za tym chciałam sobie zrobić już w kolorze. może znacie kogoś z Łodzi kto się tym zajmuje?
superpiekara
 

Re: Tipsy

Postprzez kinius33 » 22 mar 2011, o 23:47

Poszukaj na forum SPN. Tam dużo dziewczyn jest z Łodzi, i zdecydowana większość godna polecenia.
Jeśli macie zniszczone paznokcie po zdjęciu PRZEZ STYLISTKĘ, a nie samoistnym odklejeniu masy (poprzez zaniedbanie noszącej) czy też po zerwaniu (bez komentarza), to znaczy, że należy zmienić usługodawcę.
kinius33
 

Re: Tipsy

Postprzez superpiekara » 4 kwi 2011, o 14:20

haha... moja bardzo bliska koleżanka zakupiła sobie sprzęt i wypróbowała go .. na mnie:) jak na pierwszy raz jest super:) są mocne, bez pęcherzyków, a do tego są w kolorze szarym! za jakiś czas poproszę ją o frencza :) jak już zdejmę te pierwsze (szare) to powiem dokładnie o "stratach" czy w ogóle jakieś będą;>
superpiekara
 

Re: Tipsy

Postprzez dzo » 4 kwi 2011, o 16:07

superpiekara pokaż fote ;)
dzo
 

Re: Tipsy

Postprzez superpiekara » 11 kwi 2011, o 15:10

nie zrobiłam zdjęcia a już je zdjęłam, ale będę miała w tym tygodniu robione ponownie, także obiecuję, że tym razem zrobię zdjęcie i je szybko tu umieszczę:D
superpiekara
 

Re: Tipsy

Postprzez iza_bella » 21 kwi 2011, o 15:57

wiele razy przedłuzałam paznokcie metodą żelową i nigdy nie zauważyłam żeby ich stan na tym ucierpiał.
A co do estetyki.... nigdy nie zdecydowałam się na jakieś kiczowate zdobienia, wybierałam wyłącznie zwykły french i rzadko kto orientował się że nie są one naturalne. Zasługa utalentowanej manicurzystki :))
iza_bella
 

Re: Tipsy

Postprzez aura » 28 kwi 2011, o 17:05

Ja na szczęście mam mocne swoje paznokcie, także nie muszę sobie ich przedłużać, ani kombinować w inny sposób. Chociaż nie widzę w tym nic złego. Gdyby nie podobały mi się moje naturalne, to akryle bym sobie na pewno zrobiła.
aura
 

Kicz czy moze nie?

Postprzez swallow » 17 maja 2011, o 12:40

Co myslicie o tipsach? Bardzo mi sie podobają długie i bardzo wyraziste, ale spotkałam sie z okresleniem ze jest to juz bardzo kiczowate i nie modne ( jak sie upre to i tak zrobię, bo nie kieruję sie az tak modą) ale niechciała bym słuchac ze jestem przereklamowana ...
A wy co o tym sądzicie???
swallow
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników