torby, torebki;)

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Re: torby, torebki;)

Postprzez Misiaczek1412 » 17 mar 2011, o 14:25

dzo napisał(a):Dla mnie również najważniejsze jest to aby torebka była pojemna i funkcjonalna 8-)
i preferuję raczej stonowane kolory ;)


Ja również muszę mieć dużą torebkę :) Zawsze mam w niej milion rzeczy :) Większość torebek mam czarnych, bo do wszystkiego pasują :) Bez torebki nie ruszam się z domu :) Mam ich ze 30 :) Takie moje małe uzależnienie :)
Misiaczek1412
 

Re: torby, torebki;)

Postprzez ruda » 18 mar 2011, o 14:23

Chociaż bardzo podobają mi się małe torebeczki, to jednak wolę te większe bo są bardziej praktyczne jak dla mnie. Zawsze muszę mieć ze sobą dużo rzeczy, więc wybieram duża torebkę. Chociaż zdarzyło mi się nieść taką torbę, w której miałam zaledwie portfel i perfumy, więc to chyba kwestia przyzwyczajenia.
ruda
 

Re: torby, torebki;)

Postprzez dzo » 18 mar 2011, o 16:56

ruda napisał(a): Chociaż zdarzyło mi się nieść taką torbę, w której miałam zaledwie portfel i perfumy, więc to chyba kwestia przyzwyczajenia.


to zależy gdzie z tą torebką szłaś ;) ;) więc to raczej nie kwestia przyzwyczajenia a potrzeby ;)

bo na co dzień nie wyobrażam sobie mieć w torebce tylko perfumy i portfel
dzo
 

Re: torby, torebki;)

Postprzez paula25 » 21 mar 2011, o 16:24

Wszystkim fankom toreb, torebek i torebeczek polecam sklep internetowy:
treść zmieniona przez moderatora
można tam znaleźć wiele modeli toreb w bardzo przystępnej cenie:D
każda z Was znajdzie tam coś dla siebie:p
wszytskim serdecznie polecam :)

proszę nie spamować
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
paula25
 

Re: torebki w Warszawie

Postprzez Olka » 28 mar 2011, o 15:13

ja kupuje torebki w tk maxx w centrum handlowym blue city, a jak tam nic nie znajdę to jest w tym centrum mnóstwo sklepów i zawsze coś ciekawego namierzę
Olka
 

Re: torebki w Warszawie

Postprzez ferula » 29 mar 2011, o 11:01

Poszukaj w sklepach internetowych. Często można coś fajnego znaleźć w przystępnej cenie. Ja ostatnio w torbi widziałam torby skórzane za coś ok 100 pln :shock: .
ferula
 

Re: torby, torebki;)

Postprzez ferula » 29 mar 2011, o 11:07

Im większe tym lepiej. Noszę cały swój dobytek ze sobą. No i warto żeby jakieś kieszenie w środku miała, żeby cały ten chaos choć trochę uporządkować. Ostatnio w torbi zakupiłam coś takiego
140.jpg

i póki co mieści mi się w niej wszystko. Małe torebki też lubię. Zwłaszcza jak są takie śliczniutkie. Teraz chyba są modne takie malutkie z motywem kwiatowym?
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
ferula
 

Re: torby, torebki;)

Postprzez femina55 » 5 kwi 2011, o 10:34

Witajcie dziewczyny!
Na nadchodzące lato polecam super torebki marki BREMI. Są stylowe, kolorowe i wygodne. Podzrucam wam stronkę: treść zmieniona prze moderatora

Obrazek

Obrazek

proszę nie spamować
femina55
 

Re: torby, torebki;)

Postprzez Maurelia » 5 kwi 2011, o 19:10

Ja noszę duże i małe torebki. Bardzo lubię z naturalnej skóry w różnych kolorach.
Maurelia
 

Re: torebki w Warszawie

Postprzez Laalaa » 9 kwi 2011, o 20:12

Ja ostatnio zachwycilam sie torebkami na trendseterka.com :-)
Ze stacjonarnych sklepow niewiele moge polecic bo wszystkie wydają sie byc jednakowo nijakie i podobne. Mozesz sie ewentualnie wybrac do Centrum Maximus bo tam jest sporo sklepów z torebkami :-)
Laalaa
 

Re: torebki w Warszawie

Postprzez ABCbielizny » 20 kwi 2011, o 13:11

Ja z doświadczenia mogę polecić zakupy w sklepach internetowych,są bardzo wygodne i w zasadzie mamy wszystko czego potrzebujemy. W samej Warszawie też napewno są takie sklepy z torebkami,ale niestety nie wiem gdzie ich szukać...
ABCbielizny
 

Re: torby, torebki;)

Postprzez Klaris » 20 kwi 2011, o 20:45

Póki mam niewielki staż na forum i niewiele postów nie pokuszę się o rekomendacje moich toreb. A co powiecie o torebkach Sabriny Pilewicz?
Klaris
 

Re: torebki w Warszawie

Postprzez Klaris » 20 kwi 2011, o 20:49

Ja uwielbiam Pola la - studio jest na Solcu, właściwie tuż pod mostem Poniatowskiego. Ale to drogie torby. W moim przekonaniu warto.
Klaris
 

Re: torby, torebki;)

Postprzez YYFashion » 21 kwi 2011, o 09:55

Torebke wybieram adekwatnie do sytuacji. Na weselę mała, elegancka. Na miasto dużą pakowną, z dużą ilością kieszonek. Liczy sie także materiał z którego jest wykonana. Na zimę skóra, a na lato materiał.
YYFashion
 

Re: torby, torebki;)

Postprzez Klaris » 21 kwi 2011, o 12:55

Byle nie ekoskóra, która nie ma nic wspólnego z ekologią- ten materiał nie rozkłada się i obciąża środowisko naturalne. Po pół roku taka szmata wygląda jak papier toaletowy.

Dziewczyny, zachęcam do inwestowania w klasyczne, porządne torby na kilka sezonów.
Klaris
 

Re: torby, torebki;)

Postprzez ola22 » 14 maja 2011, o 19:05

ola22
 

Re: torby, torebki;)

Postprzez catrina85 » 17 maja 2011, o 15:19

Wynalazlam stronke z torebeczkami - amiche.pl.
Przejrzalam i musze powiedziec ze maja super torebeczki, fajne fasony i kolorki. Warto obejrzec:) Zapewne znajdziecie cos w swoim guscie:)
catrina85
 

Re: torebki w Warszawie

Postprzez catrina85 » 17 maja 2011, o 15:24

Lepiej kupic torebeczki przez internet - polecam sklepik amiche.pl.
Znajdziesz tam cos dla siebie i zdecydowanie nie zaplacisz tak duzo jak w Warszawskim sklepie. Sprawdz sama a sie przekonasz. Szybka dostawa wiec nie bedziesz musiala dlugo czekac na swoja torebeczke:)
catrina85
 

Re: torebki w Warszawie

Postprzez Camille » 26 maja 2011, o 18:46

A może torebka Zara? Ładna prawda? Ja jestem w niej zakochana :)


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Camille
 

Re: torby, torebki;)

Postprzez karolinat » 6 cze 2011, o 10:50

uwielbiam torebki:D i te małe i te duże, te na ramię, do ręki... heh... nic tylko ciągle bym kupowała nowe;p
karolinat
 

Re: torby, torebki;)

Postprzez Japaneczka » 11 lip 2011, o 21:23

Torebki na dobrą sprawę nie trzeba przymierzać, nie będzie więc za duża ani za mała więc jeśli kupować torebkę to tylko przez internet ;p na Allegro za 20zł kupicie już dobrą torebkę.
Zapraszam też do sklepu z torebkami , który prowadzi mój mąż, można też wpisać na google sklep z torebkami i znajdziecie setki modeli, dla każdego coś fajnego :)
Japaneczka
 

Re: torby, torebki;)

Postprzez Sklep.Sambora_pl » 13 paź 2011, o 10:05

Ja też mam lekkiego bzika na punkcie torebek,musze mieć wszystko idealnie dopasowane,a torebkę w szczególności:) Poza tym pamiętajmy,że musi ona pasować także do butów oraz biżuterii jaką nosimy.
Sklep.Sambora_pl
 

Re: torby, torebki;)

Postprzez Hakiruono » 13 paź 2011, o 12:45

Bardzo lubię duże torebki. Fakt, że czasami trudno w nich coś znaleźć, ale zdecydowanie wolę to niż taskanie np. reklamówek.
Hakiruono
 

Re: torby, torebki;)

Postprzez gazela27 » 14 paź 2011, o 16:02

Przez bardzo długi czas szukałam torebki na laptopa do biura ktora bylaby dobrej jakosci i zarazem dosc kobieca. znalazlam oferte firmy sushi - i chce powiedziec ze po paru miesiacach uzytkowania torebki http://www.mobilefashion.pl/torba-na-la ... do-17.html moge ja tylko chwalic - wytrzymuje nawet moje uzytkowanie a i design bardzo fajny ;)
gazela27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 15:18

Re: torby, torebki;)

Postprzez kleo.giecz@onet.pl » 18 paź 2011, o 14:40

Również je uwielbiam:) Mam ich całą kolekcję i choć niektórzy uważają to za bzdurę, aby kupować tyle torebek, wiele razy dzięki nim moglam pokombinowac ze swoim ubiorem:)
kleo.giecz@onet.pl
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]