torby, torebki;)

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Re: Skórzane torebki

Postprzez puderniczkaaa » 10 lut 2012, o 16:59

Powiem tak: jestem ogromną fanką torebek, i niemało ich mam w swojej szafie. Jedno jest pewne i potwierdzone, skórzana torebka jest świetną inwestycją. Testowałam już wiele sklepów, od e-torebki, przez drogie butiki po mebags, w sumie wszystkie mogę polecić, ale jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny to polecam desirebutik, dział galanteryjny. Torebki są ładne, w przyzwoitych cenach a co najważniejsze są bardzo trwałe :) Co prawda tak jak powiedziałaś - wydasz trochę więcej (choć w niektórych sklepach można spotkać dobrą skórę za małe pieniądze) ale torebka żyje dłużej niż wszystkie skóropodobne razem wzięte.
puderniczkaaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 10 lut 2012, o 16:49

Re: Skórzane torebki

Postprzez frykadelka » 10 lut 2012, o 17:26

Zgadzam się z poprzednią wypowiedzią.Skórzane torebki są drogie ale są to dobrze wydane pieniądze.Mam dwie skórzane i są praktycznie niezniszczalne.Apropo desirebutik to zaglądnełam tam i muszę powiedzieć, że mają świetne modele.Strasznie mi się podobają te duże karmelowe torebki, które są w teraz bardzo modne (jedną mają za 199zł i chyba na nią się skuszę, w przyszłym miesiącu mam urodziny więc będzie pretekst :mrgreen: )
frykadelka
 

Re: Skórzane torebki

Postprzez dzo » 10 lut 2012, o 18:41

bez spamu proszę ;)
dzo
 

Re: Skórzane torebki

Postprzez fifa66 » 10 lut 2012, o 20:48

dzo napisał(a):
fifa66 napisał(a):Ja kiedyś też kupowałam zwykłe skóropodobne torebki i ciągle ten sam problem: albo pasek odpadł, albo torebka cała pozdzierana, że aż wstyd. Zaczęłam kupować prawdziwe skórzana. Prawda wydatek dużo większy ale na prawdę warto. Torebka po całym sezonie noszenia wygląda jak nowa, nic się z nią nie dzieje. Więc jeśli tylko możesz pozwolić sobie na kupno porządnej torebki to ruszaj na zakupy :)


cały sezon to znaczy ile ?


Źle się wyraziłam :) chodziło mi tu bardziej o rok szkolny :P więc sezon to nie zbyt trafne określenie :) ale tak jak pisałam, torebki wciąż są w stanie idealnym i noszę je nieraz w zależności od sytuacji czy kreacji jaką mam na sobie. Ale moja mama nosi jedną skórzaną torebkę ponad dwa lata i też jest w porządku. Więc myślę, że warto w nie zainwestować. Jeśli chodzi o sklepy to kupuję w Kazar lub przez internet w desirebutik. Te sklepy mam już sprawdzone, torebki są nie do zdarcia.
fifa66
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 10 lut 2012, o 16:36

Re: Skórzane torebki

Postprzez witaminka » 13 lut 2012, o 15:12

Bardzo lubię skórzane torebki, zwłaszcza z takiej twardej brązowej skórki, ajajaja :)
witaminka
 

Którą TOREBKĘ wybrać ? Pomóżcie !

Postprzez Kajaa » 29 lut 2012, o 23:00

Kajaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 lut 2012, o 22:00

Re: Którą TOREBKĘ wybrać ? Pomóżcie !

Postprzez Nala » 29 lut 2012, o 23:04

Mnie najbardziej podoba się ta pierwsza, ewentualnie ta ostatnia :) Ale pierwsza to mój faworyt!
Nala
 

Re: Którą TOREBKĘ wybrać ? Pomóżcie !

Postprzez WeselneZaplecze » 1 mar 2012, o 13:08

Kup pierwszą i nawet nie ma się nad czym zastanawiać :D
WeselneZaplecze
 

Re: Którą TOREBKĘ wybrać ? Pomóżcie !

Postprzez imloco » 3 mar 2012, o 11:26

Mi tez sie najbardziej podoba pierwsza.

Obrazek
Avatar użytkownika
imloco
Extra Kobietka
 
Posty: 252
Dołączył(a): 17 lut 2012, o 17:51

Re: Którą TOREBKĘ wybrać ? Pomóżcie !

Postprzez Dawid2003_pl » 7 mar 2012, o 14:32

Zgodnie z obowiązującymi trendami modne są jasne kolory oraz kilka soczystych błękitów oraz zieleni.
Dawid2003_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 6 mar 2012, o 20:08

Re: Skórzane torebki

Postprzez Dawid2003_pl » 7 mar 2012, o 14:40

Torebka jest najważniejszym dodatkiem danej stylizacji. Warto zainwestować w skórzaną, piękną torebkę. Nie musi być najmodniejsza, bo podążanie za modą nie zawsze jest zdrowe. Klasyczna duża torebka, którą ostatnio promują gwiazdy myślę, że jest strzałem w dziesiątkę.
Dawid2003_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 6 mar 2012, o 20:08

Re: torby, torebki;)

Postprzez Dawid2003_pl » 7 mar 2012, o 14:47

Torebka jest niezbędnym dodatkiem, który wykańcza cały twój wygląd. Ma ona bardzo duże znaczenie – odpowiednio dobrana może udoskonalić twój strój, a źle dopasowana całkowicie go zepsuć. Zatem bądź ostrożna wybierając torebkę i pamiętaj, że twoim celem jest podkreślenie tego, co w tobie najlepsze
Dawid2003_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 6 mar 2012, o 20:08

Re: torby, torebki;)

Postprzez pomcia » 14 mar 2012, o 23:12

Ja sobie ostatnio zamówiłam wiosenną torebcię z Pracowni Magenta. Jak dojdzie to się pochwalę. Ha!!!
pomcia
 

Re: Skórzane torebki

Postprzez pomcia » 14 mar 2012, o 23:14

Przez przekonania i poglądy nie kupię skórzanej.
pomcia
 

Re: Skórzane torebki

Postprzez mika537 » 15 mar 2012, o 00:19

uwazam, ze skorzane torebki jak i pozostale częsci garderoby to nie jest zaden MUST HAVE. Niektorym ludziom ich poglądy nie pozwalają na uzywanie skory naturalnej jako dodatku, mysle ze skoropodobna tez sie rewelacyjnie sprawdzi:) tymbardziej ze torebki nie ubieramy na siebie:)
mika537
 

Re: torby, torebki;)

Postprzez Sklep.Sambora_pl » 4 kwi 2012, o 09:54

Pochwal się koniecznie,ja również jestem bardzo ciekawa jak prezentuje się taka torebka. Może na wiosnę skuszę się na listonoszkę lub coś bardziej praktycznego,no zobaczymy. Do torebki fajnie jest dobrać też odpowiednią i stylową biżuterię.
Sklep.Sambora_pl
 

Re: torby, torebki;)

Postprzez Alkakot » 13 kwi 2012, o 09:45

A ja ostatnio zakupiłam sobie śliczną torebeczkę nie mogę po prostu oderwać od niej oczu ;)Znalazłam ja w nowej kolekcji diverse ciekawa jestem jakie jest Wasz zdanie na jej temat dla mnie to nr 1 ;)http://www.diversesystem.com/kolekcja-d ... html#szary
Alkakot
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 19 mar 2012, o 13:26

Re: torby, torebki;)

Postprzez corinn » 13 kwi 2012, o 16:23

Kurcze ja już powoli nie mam miejsca w domu na torebki :) zawsze się znajdzie taka, którą akurat potrzebuję i muszę mieć:) Niesamowita jest ta Prady z najnowszej kolekcji - > ........ i te torebki -portfele, które można zabierać na imprezy:)

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
corinn
 

Re: torby, torebki;)

Postprzez no.nie.wiem » 13 kwi 2012, o 20:26

Oj, cóż za temat przecudowny :D
Uwielbiam torby, torebki, torebeczki. Czasem, jak gdzieś wychodzę to mam ochotę przewiesić przez ramię 3 na raz.
Łażę za nimi po second hand-ach :) to prawdziwe wykopalisko toreb różnego kalibru :) Ostatnio wyszperałam czarną wielką torbę Victoria's Secret :D . Jesteśmy nierozłączne :lol:
Co do sklepów, lubię 'Ollie & Nic' , Acesorize albo Nica. Ceny dużawe, ale warto bo niektóre torebki tych firm służą mi już 4 rok.
no.nie.wiem
 

Re: torby, torebki;)

Postprzez migdałek » 14 kwi 2012, o 21:16

Ja też uwielbiam torebki tak samo jak ten temat :D
Lubię i małe i duże, zależy kiedy jest potrzebna :P
W dużej noszę mnóstwo rzeczy: dokumenty, pilniczki, plastry opatrunkowe, pomadkę, chusteczki, krem do rąk, gumy do żucia itd.
Mój ostatni nabytek (DIVERSE), bardzo praktyczny :
thumb215_torba_volonta_1.png
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
migdałek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 3 lis 2011, o 22:48

Re: torby, torebki;)

Postprzez no.nie.wiem » 14 kwi 2012, o 21:54

Może zwariowałam ale wiosenna pogoda niesamowicie na mnie wpłynęła :)
Tak niesamowicie, że kupiłam to :D Wydaje mi się taka... smakowita :D
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
no.nie.wiem
 

Re: torby, torebki;)

Postprzez mycha25 » 15 kwi 2012, o 11:01

O jeju!!! Ależ cudeńko :) !

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: torby, torebki;)

Postprzez dzo » 15 kwi 2012, o 18:31

o matko jakie jabłucho :lol: :lol:

zupełnie nie mój gust :?
dzo
 

Re: Którą TOREBKĘ wybrać ? Pomóżcie !

Postprzez nightlife » 18 kwi 2012, o 16:03

druga albo ostatnia:D

Obrazek
Mężczyźni wolą kobiety ładne niż mądre, ponieważ łatwiej im przychodzi patrzenie niż myślenie.
Avatar użytkownika
nightlife
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 1 kwi 2012, o 09:53
Lokalizacja: Łódzkie

Re: torby, torebki;)

Postprzez urszula5555 » 19 cze 2012, o 10:00

torebka powinna nie zaduża, ale pojemna.
urszula5555
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 cze 2012, o 09:42
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Alosaq, Bing [Bot], Google [Bot]