TRUDNA SYTUACJA

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

TRUDNA SYTUACJA

Postprzez AAA » 26 mar 2022, o 18:14

Kilka miesięcy temu zaczęłam kurs prawa jazdy. Od samego początku mega mi się gadało z moim instruktorem. Jest młody, starszy ode mnie tylko 2 lata, ja mam 24. To był taki "klik". Czułam się jakbym rozmawiała z kolegą, którego znam przynajmniej kilka lat. Nie wiem jak to się stało i co we mnie wstąpiło, ale bardzo szybo zaczęłam go uwodzić.... poddał się, był zapatrzony we mnie. Zaczął do mnie pisać po nocach, ciągle flirtowaliśmy, mówiliśmy sobie podteksty seksualne. W końcu pewnej nocy to się stało. Przespałam się z nim. Powiedział mi wtedy, że strasznie go podniecam na tych jazdach i, że teraz jeszcze trudniej mu będzie ze mną jeździć...Wróciłam do siebie po tej nocy, a on do mnie napisał kilka godzin później, byłam mega zadowolona, pytał co robię i wgl..i nagle dzieje się coś DZIWNEGO! Ja go pytam o co samo, co on robi i NIC!!! CISZA!!! NIE ODPISAŁ!!! Na drugi dzień miałam z nim jazdy i był dla mnie okropny!!! Nie mogłam tego zrozumieć. To był koszmar. Wyobraźcie sobie, wszystko było super, flirt, podryw, łóżko i dzień po tym on jest zimny i chamski... Potem znowu zaczął ze mną flirtować. Mogę powiedzieć, że w sumie na każdych jazdach mówił jakiś podtekst seksualny i zauważyłam, że jak coś mówię, to on ciągle patrzy mi na usta. Jemu się chyba wszystko kojarzy z jednym, jak mu powiedziałam, że jakiś znak jest dla mnie za mały i dlatego go nie zauważyła to odpowiedział na to "wolisz takie duże....?". Ostatnio były teksty o "pukaniu", "ssaniu" (oczywiście musiał coś takiego powiedzieć jak brałam tabletki na gardło) i najlepsze na koniec - podpisał mi się na karcie z jazd i mówi "włożę bo lubię wkładać", po czym włożył moją kartę do koszulki i do teczki. Zupełnie nie roumiem jego zachowania. Zrozumiałabym jakby po tym do czego doszło był między nami dystans. Wtedy byłoby jasne, że zupełnie nie jest zainteresowany, ale po co w takim razie mówi te teksty i zachowuje się tak uwodzicielsko cały czas, te jego uśmieszki i spojrzenia, praktycznie cały czas czuje się bardzo skrępowana jak tak na mnie patrzy. Zaraz już kończę ten kurs, zostało mi kilka dodatkowych jazd...
AAA
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 mar 2022, o 18:01
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Gua7, Polad