Ubranka dla dzieci

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Ubranka dla dzieci

Postprzez golden_eye » 8 maja 2014, o 11:04

Na co zwracacie uwagę przy wyborze ubranek dla swoich maluszków? Kupujecie najtaniej, wychodząc z założenia, ze dzieci i tak szybko niszczą i zaraz trzeba kupić nowe? Czy stawiacie na jakość, mając nadzieję, że posłużą dłużej? A może macie jakieś swoje ulubione marki, sklepy, gdzie można kupić ubranka niedrogo, nie tracąc na jakości?
golden_eye
 

Re: Ubranka dla dzieci

Postprzez kotlinka » 10 maja 2014, o 11:56

Ja stawiam na jakość, wolę kupić ubranko, które posłuży jednemu dziecku,a potem rodzeństwu. A jak nie będzie rodzeństwa to zawsze można podarować sąsiadce albo wydać w rodzinie. Nie liczy się dla mnie cena tylko materiał, zawsze dokładnie patrze na skład materiału, bo czasem te tanie ubranka mają o wiele lepszą jakość niż drogie z sieciówek.
kotlinka
 

Re: Ubranka dla dzieci

Postprzez a_gatka » 10 maja 2014, o 12:23

Ja kupowałam to, co mi się podobało. Nie nastawiałam się na drogie, bo dziecko - zwłaszcza maleństwo - wyrasta błyskawicznie.
a_gatka
 

Re: Ubranka dla dzieci

Postprzez Carina » 10 maja 2014, o 13:18

Jak kupowalam to powiem szczerze ze nie zastanawialam sie nad marka.Dla dziecka to i tak nie ma znaczenia...
Poza tym jak dla mnie to glupota kupowac dziecku np firmowke, wiedzac zaraz z niej wyrosnie badz zedrze w piasku.

"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Avatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
 
Posty: 2942
Dołączył(a): 14 cze 2013, o 09:19

Re: Ubranka dla dzieci

Postprzez kotlinka » 11 maja 2014, o 20:41

no dokładnie, malucha nie obchodzi w jakim ciuszku jest. Tylko my dorośli patrzymy na markowe i niemarkowe ubranka i na tej podstawie oceniamy. Kilka bluzeczek zamówiłam z SPAM po 20 zł i byłam mile zaskoczona. Nie spodziewałam się tak dobrych jakościowo rzeczy za taką niską cenę, ale widocznie można;)

Ostatnio edytowano 11 maja 2014, o 20:59 przez kotlinka, łącznie edytowano 1 raz
Powód: prosimy, bez SPAMowania forum
kotlinka
 

Re: Ubranka dla dzieci

Postprzez Justii2612 » 13 maja 2014, o 22:03

W sktepie te*co są swietne ubranka i bardzo często są promocje :-) ja zwykle patrze najpierw na cene i jesli jest ok to wtedy na jakosc ;-)
Justii2612
 

Re: Ubranka dla dzieci

Postprzez marekwisniewski0 » 16 maja 2014, o 10:36

Moim zdaniem nie warto kupować drogich ubrań dziecku, bo łatwo może je zniszczyć.
I oczywście szybko z nich wyrośnie i trzeba kupić nowe.

Duże wesele odbyło się na wsi.
marekwisniewski0
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 16 maja 2014, o 10:13

Re: Ubranka dla dzieci

Postprzez a... » 17 maja 2014, o 09:27

Przede wszystkim jakość i cena. Sama nie lubię sztucznych ciuchow, to i dziecku takich nie kupuję.
a...
 

Re: Ubranka dla dzieci

Postprzez kulka23 » 18 maja 2014, o 17:26

ja nie kupowalam jakis firmowek, wazny bylo tylko by byly z dobrego materialu, a mozna takie ubranka znalezc w dobrej cenie np w marketach...
kulka23
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 19:50

Re: Ubranka dla dzieci

Postprzez myszka28 » 19 maja 2014, o 07:57

ja zawsze patrze na jakosc no na cene oczywiscie tez poki dziecko male bylo kupowalam czesto w ciucholandach bardzo dobrej jakosci ciuszki za naprawde niewielkie pieniadze,a dzieci tak szybko rosna ze uwazam ze szkoda wydac 50-100zl na raz w sklepie .
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Ubranka dla dzieci

Postprzez MariannaUmba » 20 maja 2014, o 17:01

ja kupując ubranka jeszcze w ciąży to zwracałam uwagę by były niedrażniące i co tu dużo gadać, ładne, kolorowe i fajne. Teraz jak syn jest już na swiecie, powiem tak: kupujcie takie ciuszki, które łatwo się nakłada i zapina, czyli np. pajacyki zapinane z przodu a nie gdzieś z tyłu, bo czasem na prawde mozna się zapętlić, a tu mały płacze, ze chce jeść hehehe
MariannaUmba
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 11:34

Re: Ubranka dla dzieci

Postprzez golden_eye » 24 maja 2014, o 20:40

A czy ktoś kupował może ubranka w sklepie internetowym ancymonki.pl? Ubranka są dość tanie a podobno wykonane z czystej bawełny i posiadają certyfikat jakości. Ktoś coś wie?
golden_eye
 

Re: Ubranka dla dzieci

Postprzez Basienka » 25 maja 2014, o 11:31

niestety ubranka dziecięce są niesamowicie drogie,ale jak już się trafią tanie to często nie są bawełniane;/ja zwracam uwagę na materiał i jego skład
Basienka
Miła Kobietka
 
Posty: 67
Dołączył(a): 30 lip 2013, o 18:34

Re: Ubranka dla dzieci

Postprzez lexie » 25 maja 2014, o 21:00

Ja też jak kupuję, to zwracam uwagę na skład. No i cenę też:). Mi się podobają ubranka z Tesco- są dobrej jakości, tanie i dobrze się je dziecku nosi (przynajmniej moje nie marudzi).
lexie
 

Re: Ubranka dla dzieci

Postprzez MariannaUmba » 27 maja 2014, o 21:14

często są tam też przecenione, można kupować komplety co tanio wychodzą, ja mam też dużo ciuszków od siostry po dzieciach
MariannaUmba
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 11:34

Re: Ubranka dla dzieci

Postprzez mamamuminka » 25 wrz 2014, o 14:00

ja zwracam uwage na sklad- bawelna, czy cos z domieszka welny na zimę. na niektorych rzeczach mozna przyoszczedzic, ale np. kurtki zimowe czy buty to cos co moze sluzyc latami
mamamuminka
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 6 lip 2014, o 16:30

Re: Ubranka dla dzieci

Postprzez MariannaUmba » 25 wrz 2014, o 19:51

u mnie latami nie posluza bo moj ma 5 miesiecy, ale np. kombinezon na zimę kupilam w promocji w tesco f&f bardzo ladny i porzadny, bly przeceny do -70% i zaplacilam za niego tylko 30zł, ciuchy po synu wyslalam kolezance, ktora spodziewa sie teraz dziecka
MariannaUmba
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 11:34

Re: Ubranka dla dzieci

Postprzez Natka92 » 29 wrz 2014, o 01:24

Ja tez zdecydowanie patrzę na skład, często zamawiam jakieś ubranka przez internet bo jest taniej. Jak są złe to nie ma problemu ze zwrotem. Dużo ubranek też dostaliśmy z mężem od znajomych, ale wiadomo że dzieci tak szybko wyrastają... Często kupuję też w zwykłych markowych sklepach, ale poluję na wyprzedaże :)
Natka92
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 25 cze 2014, o 02:46

Re: Ubranka dla dzieci

Postprzez dirrosz » 22 paź 2014, o 17:49

Od kilku miesięcy kupuje ubranka w internetowym lumpeksie. Jestem bardzo zadowolona z ich jakości oraz ceny. Polecam wszystkim mamom takie zakupy od czasu do czasu. Najłatwiej jest gdy maluszek jest naprawdę mały.

dirrosz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 paź 2014, o 17:46

Re: Ubranka dla dzieci

Postprzez Armigor » 10 lis 2014, o 13:02

Ja zwracam uwagę na materjał czy jest przyjemny w dotyku,młodszym kupuje to co mi się podoba a starszy sam mówi co by chciał.
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Ubranka dla dzieci

Postprzez lunka20 » 18 lis 2014, o 10:45

Ja stawiam na jakość, wolę kupić ubranko, które posłuży innym dzieciom. Nie liczy się dla mnie cena tylko materiał, zawsze dokładnie patrze na skład materiału- przeważnie 100% bawełny.
lunka20
Miła Kobietka
 
Posty: 100
Dołączył(a): 4 lis 2014, o 10:25

Re: Ubranka dla dzieci

Postprzez krac82 » 18 lis 2014, o 17:34

ja tez przedewszysktkim na jakosc materialu, ale nie powiem ze cena jest dla mnie wazna, takze kupuje w komisach z dziecieca odzieza, bardzo fajny pomysl, polecam zajrzec do takiego, jesli macie jakis w okolicy:)
krac82
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 15:01

Re: Ubranka dla dzieci

Postprzez lunka20 » 23 lis 2014, o 18:58

Ostatnio byłam z siostrą w lumpeksie kupiłam dobre gatunkowe ubranka dla dzieciątka :ok: Jak i dla siebie a kupiłam za grosze.Może czasem warto się przejść po ubraniach używanych przez innych,czasem są zniszczone ubranka :D
lunka20
Miła Kobietka
 
Posty: 100
Dołączył(a): 4 lis 2014, o 10:25

Re: Ubranka dla dzieci

Postprzez mróweczka » 28 lis 2014, o 11:29

wg mnie najważniejsza jest jakość i wygoda. dlatego zawsze wybieram takie ubranka, tak naprawdę w sieciówkach te ubranka też nie są tanie, aa jakość taka sobie. Ostatnio kupiłam 2 bluzeczki w sklepie wildkids.eu i bardzo pozytywnie jestem zaskoczona.
mróweczka
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 7 lip 2014, o 13:39

Re: Ubranka dla dzieci

Postprzez Theila » 30 lis 2014, o 15:45

Ostatnio kupowałam dla dziewczynki rocznej sukienke to zakochałam sie we wszystkich tych rzeczach. Dobrze ze mam chłopca, który jakoś mniej ciuchów używa, bo przy corce chyba bym zbankrutowala.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]