Uczucie bez wzajemności....

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Uczucie bez wzajemności....

Postprzez karmela89 » 7 mar 2013, o 14:10

Od jakiegos czasu intensywnie chodzę na siłownie, i poznałam tam chłopaka który bardzo mi się spodobał jest odemnie starszy ja mam 22 lata on 25 wiem o tym ze niedawno rozstał się z dziewczyną z którą był bardzo długo. Ja też nadal jestem w związku choć czuję , pomału ze to koniec mieszkamy w innych miastach dzieli nas 160 km. Żyjemy w takim związku od ponad 5 lat. Spodobał mi się bardzo ten chłopak z siłowni ale boję się zaryzykować , skoro on pewnie uważa mnie za kogoś normalnego. Czasem rozmawiamy , staram się do niego uśmiechać ostatnio spotkaliśmy się na imprezie na której pocałował mnie w policzek i powiedział , że cieszy się że przyszłam , było to dla mnie na prawde bardzo ważne. Proszę doradźcie co robić bo jestem w kropce. Z góry dziękuję za odpowiedzi :cry:
karmela89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 mar 2013, o 14:07

Re: Uczucie bez wzajemności....

Postprzez Lilianka 15 » 7 mar 2013, o 21:06

Skoro nadal jesteś w związku to dlaczego szukasz nowego chłopaka?może najpierw zakończ stary?żeby było jak należy a potem cokolwiek rób.
Lilianka 15
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 19 sty 2013, o 15:25

Re: Uczucie bez wzajemności....

Postprzez sylwia1991 » 7 mar 2013, o 21:59

Zastanow sie dobrze co jest wasniejsze dla ciebie. Moze to tylko chwilowe zauroczenie. Jestes 5 lat w zwiazku macie jakies plany? Zareczyny, zamieszkanie razem cokolwiek??? 5 lat to jest troche, warto to zmarnowac? Zebys nie zalowala. Zadaj sobie wazne pytania.
Avatar użytkownika
sylwia1991
Fajna Kobietka
 
Posty: 193
Dołączył(a): 26 sty 2012, o 20:16
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]