ulubione kosmetyki

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez genna » 18 maja 2010, o 15:18

Ostatnio zabrakło mi balsamu do golenia.Użyczyłam sobie od taty Hydra Sensitive L'Oreala.Naprawdę dobry. :o
A tak na poważnie to bardzo lubię kosmetyki włoskich firm.
Zakochana jestem w czekoladzie.
Płyn do kąpieli czekoladowy ...sama słodycz i co za zapach :):)
genna
 

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Lusiek276 » 22 cze 2010, o 23:12

Ulubionych mam mnóstwo :) Mogę polecić całą serię kosmetyków do pielęgnacji stóp Dr.Stopa Flosleku :) Tak dobrych jeszcze nie widziałam. Stópki mam teraz piekne i gładkie, tak że mogę je ubrać w sandałki czy klapki ;)
Lusiek276
 

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Paulina13 » 29 cze 2010, o 20:36

podobnie jak poprzedniczka stawiam na firmę Floslek, polską zresztą i na ich żel ze świetlikiem. Nadaje się idealnie dla osób o wrażliwych oczach bądź pracujących dużo przed komputerem. Odkąd zaczęłam używać moje oczy jakby "odżyły" :)
Paulina13
 

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Lusiek276 » 2 lip 2010, o 21:28

Apropo pianek do golenia, to lubię melonową Venus :) Tyle, że na tyle bab co u mnie w domu jest, to szybko schodzi xD Ale jest super, spełnia swoją rolę i ładnie pachnie :)
Lusiek276
 

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez milanogirl » 5 lip 2010, o 09:04

a ja uwielbiam markę

Ostatnio edytowano 5 cze 2013, o 14:34 przez milanogirl, łącznie edytowano 1 raz
milanogirl
 

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez akjam89 » 21 lip 2010, o 16:23

Nantes! To taka nowa firma, ale produkują bardzo fajne kosmetyki:D Kiedyś dostałam próbki i niedawno zakupiłam kilka rzeczy od nich. Kremiki i Balsamy mają super;D Polecam serdecznie;)
akjam89
 

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Małgosiaa » 20 sie 2010, o 22:01

Tabletki Agelimit wspomagające działanie kremów przeciwzmarszczkowych! Co prawda to suplement dostępny w aptece a nie w drogerii ale efekty są super:) Do tego krem Vichy i nie potrzeba botoksu ;)
Małgosiaa
 

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez wiczek » 29 sie 2010, o 21:23

ja ostatnio odkryłam masło do ciała o zapachu opuncji i białej herbaty- NATURAL BODY flosleku, ma przepiękny zapach, fajną konsystencję i świetnie się sprawdziło przy opalonej i wysuszonej słonkiem skórze :) to ostatnio mój ulubiony kosmetyk :woman
wiczek
 

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez kika75 » 31 sie 2010, o 14:41

balsam posłoneczny mary cohr super działa na mocno opaloną cerę łagodzi podrażnienia utrzymuje i pogłębia opaleniznę.
kika75
 

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez kropelka » 8 wrz 2010, o 23:09

ulubione to z ziaji ostatnio do skory, do makijazu rimmel a do wlosow loreal;]
kropelka
 

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Anushka » 13 wrz 2010, o 15:26

Uwielbiam masło do ciała o zapachu kiwi Farmony:) Używałam całe lato i teraz ten zapach kojarzy mi się z wakacjami, słońcem i wieloma miłymi chwilami:) Niedawno odkryłam fantastyczne kosmetyki na bazie zielonej oliwki Olive Oil - są genialne! Skóra jest po nich gładziutka, odżywiona i ładnie pachnie:)
Anushka
 

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez aura » 8 lis 2010, o 11:50

Ja ostatnio zostałam fanką kosmetyków Diamond Cosmetics. Moim ulubionym jest kremowy peeling do rąk..ładnie pachnie i jest bardzo skuteczny, w sumie jak wszystkie kosmetyki z tej firmy. Plusem jest również ich cena. Jak na tak dobre kosmetyki, cena jest naprawdę zaskakująco niska.
aura
 

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez maKiKi » 16 lis 2010, o 19:01

Firma
Oriflame została założona w Szwecji w 1967 roku. Oriflame to naturalne, szwedzkie kosmetyki. ORIFLAME- to dary natury dla naturalnego piękna. Naszym celem jest zaproponowanie produktu dla każdej kobiety a jego skuteczność ma być widoczna nie w cenie
ale na twarzy.

zainteresowanych kosmetykami Oriflame zapraszam na stronę
:

http://www.maniana.mojeori.pl

pozdrawiam serdecznie
maKiKi
 

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez miszka » 19 lis 2010, o 16:29

Ostatnio do moich ulubionych kosmetyków dołączył melonowe maselko do ciała Mariza. Ma przecudny zapach:) oprócz tego postanowiłam zadbac lepiej o żeby niż samo szczotkowanie i kupiła nić oral b i płyn do płukania ust aquafresh, wiec to taki najnowszy obowiazkowy zestaw ;)
miszka
 

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez wioloo » 27 gru 2010, o 14:25

Lubię pasty do zębów z aminofluorkami adent. Dużo lepiej zapobiegają próchnicy niż zwykłe fluorki sodu.
wioloo
 

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez nikozja83 » 18 maja 2011, o 14:32

Ja też nie mogę obyć się bez kosmetyków Ziai: są genialne! Przede wszystkim balsamy do ciała (uwielbiam ten z oliwką, obłędnie nawilża skórę), dwufazowy płyn do demakijażu oczu (w tej cenie?!? obłęd!) i pomarańczowy balsam do ust (smakuje naprawdę jak pomarańcza, a nie sztuczny barwnik o smaku i zapachu pomarańczowym E-ileśtam). Możemy być dumni z tej polskiej marki!!
nikozja83
 

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez JoannaDarca » 30 maja 2011, o 22:10

Ja odkąd zaczęłam używać Siquens do cery przeuszonej, wiem, że nie będę chciała z niego zrezygnować, Świetnie się wchłania, dobrze spełnia swoje zadanie, jest idealną bazą pod makijaż.
JoannaDarca
 

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez agusnysa » 31 maja 2011, o 10:41

Oliwka do ciała dla dzieci bambino superrr:)
agusnysa
 

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez gosik » 18 cze 2011, o 18:27

Uzywam tylko polskich kosmetykow.Uwielbiam dobre kremy np.miraculum,ziaja czy flos-lek,dr.eris.Jestem fanka kremow do rak...ciagle smaruje dlonie...to obsesja juz.
No i balsamy i kremy do ciala...rozne stosuje...ale najbardziej uwielbiam oliwkowe.
gosik
 

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez apollo » 19 sie 2011, o 19:00

Długo można by wypisywać ;-) Mam sporą listę.
Na pewno będzie to:
pojędrniający peeling do ciała GUAM ALGASCRUB
wyszczuplający żel pod prysznic GUAM BAGNO MARE "NORTH EAST"
maseczka oczyszczająca LEROSETT Mineral deep cleanser
i naprawdę długo jeszcze można tak wymieniać...
apollo
 

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Japaneczka » 23 sie 2011, o 11:47

Nivea jeśli chodzi o pielęgnację ciała i dla dorosłych i dla maluchów.
Japaneczka
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]