Ulubione perfumy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Ulubione perfumy

Postprzez mstuv » 4 wrz 2012, o 21:33

Moje dwa ulubione zapachy stojące na mojej półeczce, które dostałlam od Ukochanego to -
VERSACE- bright crystal i ESCADA- ocean lounge :)

Śliczne, dostałam je całkiem niedawno, a już połowy buteleczki nie ma :roll:
Versace używam na specjalne okazje ( kino, spacer, kolacja, romantyczny wieczór) a Escad używałam częściej w wakacje, taki wiosenny zapach :))
Na co dzień do szkoły używam perfumy Love Dance i też je bardzo chwalę ;)
mstuv
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez Katy_C » 5 wrz 2012, o 15:17

Ja po prostu kocham Guess by Marciano <3 Niedrogi, a robi ogromne wrażenie na facetach :) Któraś z was używała go kiedyś?
Katy_C
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez lia23 » 6 wrz 2012, o 13:32

zdecydowanie little black dress oraz różowy adidas:)
lia23
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez athi » 10 wrz 2012, o 15:26

Ja uwielbiam Hypnoze Lancome, Dolce Gabanna Light Blue, a na lato - Elizabeth Arden Green Tea :)

athi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 31 sie 2012, o 08:32

Re: Ulubione perfumy

Postprzez taka-Ja » 11 wrz 2012, o 15:48

Moje ulubione to Euphoria Calvina Kleina :)
taka-Ja
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 15:20

Re: Ulubione perfumy

Postprzez ladycarmen » 12 wrz 2012, o 15:41

Kenzo Jungle
ladycarmen
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 wrz 2012, o 15:34

Re: Ulubione perfumy

Postprzez brunecia » 16 wrz 2012, o 12:10

Little black dress
christina aguilera by night
halle berry
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Ulubione perfumy

Postprzez MonikaKosmyk » 15 lis 2012, o 01:13

Mój ulubiony http://www.dolce.pl/chanel/allure/129.php5
Polecam, ma delikatny zapach i długo trzyma.

Szydełkowe prace babci Asi http://tnij.org/5etm
Avatar użytkownika
MonikaKosmyk
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 13 lis 2012, o 19:20

Re: Ulubione perfumy

Postprzez a_gatka » 24 lis 2012, o 18:40

Mademoiselle..
a_gatka
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez WaitForMe » 24 lis 2012, o 20:39

a_gatka napisał(a):Mademoiselle..

Kocham :serca
Dorzucę jeszcze D&G Light Blue, Halloween Kiss Sexy i ostatnio zachwyciły mnie Gucci Premiere - uzbieram i kiedyś sobie kupię :lol:

"Któregoś dnia nad życiem swym, zamyślę się przez dłuższą chwilę..."
Avatar użytkownika
WaitForMe
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 24 lis 2012, o 19:34

Re: Ulubione perfumy

Postprzez Sharlot » 25 lis 2012, o 00:42

moje ulubione to sparkle in paris. Mam je od niedawna, a juz zdobyly moje serce :D
Sharlot
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez bam0 » 26 lis 2012, o 00:16

Femme Hugo Bossa, będące prawdziwie intensywną mieszanką kwiatowo-owocową. Jest to zapach delikatny i wyrafinowany. :serca
bam0
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez ladyD22 » 14 gru 2012, o 11:23

Ulubionych zapachow mam duzo :D sama posiadam kazdy zapach z mojej ulubionej kolekcji :d a wiec CK euphoria, Bruno Banani rozowe, Versace Bright Crystal, Armani code badz daimond, Mohino lov lov niesbieskie,Halle Berry ,ostatnio nawet kupilam Lady gage i powiem wam ze sa sliczne :D a wiec to perfumy ktorych uzywam praktycznie codziennie :D jestem maniaczka dobrych i orginalnych perfum :d tak ze polecam wszystkie :D
ladyD22
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 31 lip 2012, o 10:20

Re: Ulubione perfumy

Postprzez Kimma » 15 gru 2012, o 13:38

Mam wiele zapachów,które mnie urzekają.Obecnie obficie skrapiam się Blv Notte i Heidi Klum Shine Rose.Obydwa zapachy są dość intensywne,słodkawe,aczkolwiek nie mdlące. :)
Kimma
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez Sharlot » 19 gru 2012, o 20:45

a gdyby ktoras z was zainteresowaly moje sparkle in paris to teraz sa jeszcze tansze niz wczesniej. Az chyba zrobie sobie ich zapas! :)
Sharlot
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez Kammilia » 13 sty 2013, o 17:57

Moje ulubione na Naomi Campbell różowe. Latem lubię używać perfum Adidasa (jakieś owocowe, czerwone). Ładne zapachy to też Bruno Bannani niebieskie i różwe.
Kammilia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 7 sty 2013, o 22:54

Re: Ulubione perfumy

Postprzez zmora90 » 13 sty 2013, o 21:20

KOCHAM MEXX BLACK!! Coś pięknego.. mogłabym go wąchać bez przerwy :serca zapacu można używać zarowno latem jak i zimą... Armani Diamonds też powalajacy ale raczej na wieczór... Wiosną lubie Percive Dew z Avonu... jeszcze jeden godny polecenia zapach tej firmy to Today... naprawde ślicznie pachnie... lubie też C-THRU charms i wiele innych... jednak te które wymienłam są moimi ulubionymi;p
zmora90
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 11 sty 2013, o 00:41

Re: Ulubione perfumy

Postprzez sat107 » 21 sty 2013, o 21:44

amor amor cacharel i to cały rok na okrągło!!! A co do zakupów markowych perfum, to chciałabym was się dziewczyny poradzić, czy urządzacie sobie zakupy grupowe?? i czy korzystacie z serwisu www.mergeto.pl/auctions/13/kosmetyki-i-uroda, gdzie takie można robić?
sat107
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 21:02

Re: Ulubione perfumy

Postprzez maggy2013 » 23 sty 2013, o 16:14

ja lubię zmieniać zapachy, ale preferuję świeże nuty takie, jak Cool Water albo coś bardziej orientalnego w stylu Armani Mania.

Olejek kokosowy do włosów
maggy2013
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 22 sty 2013, o 13:59

Re: Ulubione perfumy

Postprzez sabcia56 » 23 sty 2013, o 17:19

Dziewczyny nie wiem czy słyszałyście o tym portalu www.mergeto.pl Rany jakie mają oni promki na perfumy, to normalnie szok. Ja sama jestem wierna mojemu LACOSTE touch of pink:) I to niezaleznie od pory roku. Mimo że mój chłopak twierdzi, że to taki latowy- wakacyjny zapach.
sabcia56
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 22 sty 2013, o 23:39

Re: Ulubione perfumy

Postprzez NatiNail » 29 sty 2013, o 13:55

Ja uwielbiam i używam Chanel Coco Mademoiselle
NatiNail
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez anika » 31 sty 2013, o 20:02

Zmysłowe, kobiece...Kate Moss "Velvet Hour"...uwielbiam

Kobiety górą! Kup/załóż firmę i Zostań Bizneswomen :
http://sprzedambiznes.pl
Avatar użytkownika
anika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 31 sty 2013, o 19:41

Re: Ulubione perfumy

Postprzez rejestracja.oriflame » 2 lut 2013, o 04:57

Witajcie Drogie Panie :)

Bardzo dużą gamę zapachów posiada Oriflame :) a teraz z okazji swojego jubileuszu Oriflame stworzyło super ofertę dla nowych Pań które zechcą nawiązać z nami współpracę Oriflame przygotowało kilka prezentów :

nr 1 Zestaw Silk Beauty
Podaruj ciału pielęgnację godną prawdziwej gwiazdy! Kosmetyki wzbogacone proteinami jedwabiu i ekstraktem z orchidei cudownie nawilżają i zmiękczają skórę, nadając jej piękny zapach. Zestaw zawiera krem pod prysznic (200 ml) i krem do ciała (200 ml).
Obrazek
nr 2 Woda toaletowa dla pań Enigma
Niezwykle kobiecy zapach zachwycający nutami róży, jaśminu i paczuli. Dzięki niemu poczujesz się pięknie i zmysłowo jak gwiazda filmowa! 50 ml
Obrazek
nr 3 Kuferek na kosmetyki Power Red
Modny, pikowany kuferek na kosmetyki. Zachwyca nowoczesnym stylem i kolorem. Posiada praktyczne przegródki. Ozdobiony eleganckim logo Oriflame. Wymiary: 25 x 18 x 19,5 cm.
Obrazek
Wszystko MOŻE BYĆ TWOJE !!!

wystarczy podpisać wniosek uiścić opłatę wpisową która doliczona zostanie do pierwszej Twojej faktury a wynosi ona symboliczną złotóweczkę.

Jak się do tego wszystkiego zabrać? Należy napisać maila na adres : rejestracja.oriflame@wp.pl - pod tym adresem mailowym otrzymacie odpowiedzi na wszystkie pytania.

W ORIFLAME NIC NIE MUSISZ ROBISZ TO CO CHCESZ Z KIM CHCESZ I KIEDY CHCESZ : [videoyoutube=]http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... frN7JLtgpI[/videoyoutube]

w Oriflame nigdy nie zostaniesz Sama zawsze służę pomocą bez względu na odległość (przecież istnieje internet i telefon )
jeżeli któraś z Pań zechciałaby juz teraz dołączyć do Oriflame może to uczynić za pomocą formularza (po wypełnieniu jego skontaktuję się z Panią w celu powitania Pani w Klubie Oriflame i ustalenia szczegółów współpracy ) : http://pl.oriflame.com/recruits/online- ... id=1027244

pozdrawiam i czekam na pytania
rejestracja.oriflame
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2 lut 2013, o 04:05

Re: Ulubione perfumy

Postprzez Maxter » 11 mar 2013, o 12:06

Nr 1 dla mnie to z całą pewnością Lacoste Touch of pink :serca Świeży, lekko pomarańczowy i subtelny zapach, który naprawdę dodaje kobiecości i uroku :) Mi osobiście bardzo kojarzy się z wiosną, a więc coś w sam raz na nadchodzące dni ;)
Maxter
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 09:57

Re: Ulubione perfumy

Postprzez baba » 13 mar 2013, o 14:00

Czy ktoś już z Was wąchał Lacoste Eau de Lacoste Femme? Wąchałam próbkę i nawet mi się spodobała, pytanie jak z trwałością tych perfum?
Jest taki delikatny i uwodzicielski... idealny dla :woman:
baba
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]