Ulubione perfumy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Ulubione perfumy

Postprzez asiakozłowska » 21 mar 2011, o 21:09

Ja uwielbiam zapachy owocowe i kwiatowe. Moje ulubione to nowe Escada Taj Sunset, i Moschino I Love Love a tańsze wersje to perfumy FM . Firma ta ma sporo tańszych odpowiedników drogich perfum.
Pozdrawiam Asia treść zmieniona przez moderatora


proszę nie spamować
asiakozłowska
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez Ossa » 22 mar 2011, o 12:38

Mi teraz się kończą Lady Million od Paco Rabanne i poluję na Boss Orange :)
Ossa
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez malgoska267 » 29 mar 2011, o 14:27

Mam kilka których używam równoległe.I dlatego starczają mi na bardzo długo.Lubię zapachy cięższe,mniej te świeże.Ulubione to Crystal Noir Versace, Wish Choparda, Rose Ives Rocher.Od zapachów które mi nie pasują od razu boli mnie głowa.To taki mój wyznacznik ;)
malgoska267
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez emila23 » 8 kwi 2011, o 14:34

Jesteśmy studentkami drugiego roku psychologii. Na potrzeby pracy empiryczne przeprowadzamy badanie. Ankieta i pozostałe informację znajdują się pod adresem: http://badania.webd.pl/swps/
emila23
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez iza_bella » 11 kwi 2011, o 11:49

Paco Rabanne - Black XS
Perfect!
iza_bella
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez superpiekara » 12 kwi 2011, o 14:52

moja koleżanka sobie kupiła te: ........ są bardzo ładne ale moim zdaniem za drogie jak na tą firmę !


treść zmieniona prze moderatora

proszę nie spamować
superpiekara
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez apollo » 27 kwi 2011, o 17:15

Zdecydowanie i bezdyskusyjnie --> ....
To dopiero zapach! Minus jeden - cena, ale raz na jakiś czas mogę sobie na to pozwolić. yDe 5 lux to genialny zapach ;-)



treść zmieniona prze moderatora

proszę nie spamować
apollo
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez nikozja83 » 29 kwi 2011, o 15:38

Generalnie uwielbiam większość perfum Niny Ricci i Lolity Lempickiej - no i mają takie genialne flakoniki :D!


treść zmieniona prze moderatora

proszę nie spamować

Ostatnio edytowano 16 maja 2011, o 14:38 przez nikozja83, łącznie edytowano 1 raz
nikozja83
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez Tusia » 13 maja 2011, o 13:18

nikozja83 napisał(a):Generalnie uwielbiam większość perfum Niny Ricci i Lolity Lempickiej - no i mają takie genialne flakoniki :D!

potwierdzam !!!! ;D
Tusia
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez rokusan » 29 cze 2011, o 19:54

Ja ostatnio kupiłam perfumy Avril Lavigne - Black Star i sa świetne. Jak mi się skończą to na pewno znowu je kupię :) A z innych ulubionych to Celebre z Avonu, Celine Dion Chic... lubię też perfumy z Bi-Es, są tanie a bardzo ładnie pachną i nawet długo się utrzymują.

Z męskich to Black XS od Paco Rabanne :) Są świetne ! ^^
rokusan
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez marzycielka » 11 lip 2011, o 10:06

jagoda napisał(a):przepadam za zapachem celebre i tressele z avonu ;) a z ytm parisienne hmmm pomyślimy zapowiada się nieźle


tressle sa super ale bardzie na zime na lato uwielbiam pur blanca
marzycielka
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez Big-Brands.pl » 23 paź 2011, o 19:49

Zapach od Lolity Lempickiej - mimo faktycznie fantazyjnego flakonika - nie zachwycił mnie. Nietrafiony prezent. Uwielbiam za to zmysłowe, kobiece nuty zapachowe od Gucciego :) Guilty i Flowers to ostatnie hity. Super kompletem jest tradycyjny flakon, a do tego lotion oraz flakonik w wersji do torebki.
Big-Brands.pl
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez anioł12345 » 27 paź 2011, o 09:51

moje ulubione to te body spray avon o owocowym zapachu jak i równiez britney sears , różane i in love
anioł12345
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 19 paź 2011, o 17:08

Re: Ulubione perfumy

Postprzez Hakiruono » 27 paź 2011, o 11:55

Outspoken z avonu
Hakiruono
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez natusia3003 » 27 paź 2011, o 12:27

CK - Euphoria
coco chanel - mademoiselle

:)
natusia3003
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 17 paź 2011, o 19:16

Re: Ulubione perfumy

Postprzez selena » 25 lis 2011, o 13:16

Mi niestety perfumy szybko się nudzą, także bardzo często je zmieniam. Teraz używam pret-a-porter, wcześniej było to gucci rush, a następnym razem zapewne będzie to jeszcze inny zapach.
selena
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez Paulla » 28 lis 2011, o 23:45

perfumy giorgio armani acqua di gioia, davidoff cool water
Paulla
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 23:11

Re: Ulubione perfumy

Postprzez E-lejdis » 2 gru 2011, o 11:40

Mi bardzo podoba się zapach Mexx Ice Touch,w sam raz na zimę i do tego nie jest drogi.
E-lejdis
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez magdaj » 6 gru 2011, o 14:20

Chciałabym sprawić chłopakowi jakiś miły prezent i pomyślałam własnie o perfumach. Mam na nie do wydania (tylko?) ok. 100zł, czy możecie polecić jakiś zapach, taki który w miarę łatwo dostać? Może jakieś perfumy męskie z rossmanna?
magdaj
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 11 paź 2011, o 14:08

Re: Ulubione perfumy

Postprzez sweete » 6 gru 2011, o 15:21

Ja bardzo lubię DKNY wszystkie zapachy , ostatnio zakochałam się w Masaki - Masaki i Flu
Na zimę lubię DKNY new york.
Jeśli chodzi o męskie w tej cenie to może str8, mój facet bardzo lubi biały , jest taki męski a teraz są piękne zestawy za około 70zł. Możesz też zobaczyć z FM , tam jest duzy wybór odpowiedników perfum oryginalnych , bardzo trwałe i w pięknych flakonach ;)
sweete
 

Wasze ulubione zapachy perfum

Postprzez opelka27 » 12 gru 2011, o 13:58

Napiszcie coś o waszych ulubionych zapachach.
opelka27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 25 lis 2011, o 14:29

Re: Ulubione perfumy

Postprzez dzo » 13 gru 2011, o 17:15

opelka27 jest już taki temat

zanim założysz nowy wątek użyj opcji szukaj ;)
dzo
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez Cukiereczek19 » 14 gru 2011, o 16:22

sweete napisał(a):Ja bardzo lubię DKNY wszystkie zapachy , ostatnio zakochałam się w Masaki - Masaki i Flu
Na zimę lubię DKNY new york.
Jeśli chodzi o męskie w tej cenie to może str8, mój facet bardzo lubi biały , jest taki męski a teraz są piękne zestawy za około 70zł. Możesz też zobaczyć z FM , tam jest duzy wybór odpowiedników perfum oryginalnych , bardzo trwałe i w pięknych flakonach ;)


Polecam FM ;)Perfumy są jak oryginalne, mają ładne zgrabne i ciekawe buteleczki i długo się utrzymują na ciele ;)
Cukiereczek19
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez Tusia » 26 gru 2011, o 21:14

sprawdzalam perfumy fm group sa rzeczywiście ok, jak dodadzą do listy lolitę lempicką (zielone opakowanie ) to mogą mieć we mnie dozgonnego klienta :D
Tusia
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez a_gatka » 27 gru 2011, o 16:31

ostatnio Mademoiselle Chanel
a_gatka
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]