Ulubione sklepy internetowe

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

Re: zakupy w sieci

Postprzez kukilka » 31 mar 2012, o 17:52

Ja nie bardzo lubię kupować kosmetyki on-line. Uwielbiam wleźć do drogerii porównać opakowania, składy, zapachy... przez internet o to trudno ;)
kukilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 31 mar 2012, o 17:34

Re: Internetowe Sklepy?

Postprzez Sklep.Sambora_pl » 4 kwi 2012, o 09:46

Szczerze mówiąc to do tej pory nie słyszałam o takim sklepie,pewnie jest od niedawna i to dlatego. Taniość to jedno,ale liczy się także solidność i uczciwość danej firmy,prawda? Tak więc im więcej pozytywnych komentarzy,tym lepiej.
Sklep.Sambora_pl
 

Re: zakupy w sieci

Postprzez Sklep.Sambora_pl » 4 kwi 2012, o 09:59

Ja także preferuję ten rodzaj zakupów. Jest bardzo wygodny i przede wszystkim tańszy. Nie musimy stać w kolejce i przepychać się,tylko wszystko oglądamy na spokojnie w domu i zamawiamy.
Sklep.Sambora_pl
 

Re: zakupy w sieci

Postprzez zakupocholiczka » 5 kwi 2012, o 11:03

Ja w interniecie kupuje prawie wszystko. Zaczynając od ubrań po sprzęt AGD dużego formatu jak np lodówka :) Meble do pokoju, tabletki ( suplementy) z aptek intenetowych itd. Nie mam swoich ulubionych stron, ale zawsze kupuje ze sklepów internetowych, nie od prywatnych osób. Można bardzo dużo zaoszczędzić.Czytam dokładnie regulamin sklepu odnośnie zwrotów itd. Na razie żadnych złych przygód nie miałam.
zakupocholiczka
 

Re: Internetowe Sklepy?

Postprzez cloud » 25 kwi 2012, o 09:55

Internetowe sklepy czasem mają przewagę, bo mają w ofercie dobre polskie firmy, które jeszcze nie mają swoich salonów w centrach handlowych, a jakościowo wcale nie odbiegają od zachodnich marek. Moje ulubione to deezee.pl z butami (ehh, piękne są) i swiatbielizny.pl gdzie można dostać każdą bielzinę od babcinej po mega seksowną, poza tym mają spory wybór fajnych ciuchów :) :swing
cloud
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 13:32

Re: Internetowe Sklepy?

Postprzez Jola123 » 5 maja 2012, o 22:20

Ja ostatnio znalazłam zupełnie przez przypadek fajny sklepik z ubraniami. Jak chcecie kupić coś eleganckiego i w dużym rozmiarze to tam na pewno coś znajdziecie. No i dodatkowy plus to, dostawa zawsze gratis ( przynajmniej narazie widnieje tam taka informacja ). Strona ......... : ) Ja kupiłam sobie tam super sukienkę na wesele i jestem zadowolona ogólnie mówiąc :)

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Jola123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 5 maja 2012, o 22:17

Re: Internetowe Sklepy?

Postprzez aaga15 » 14 maja 2012, o 10:32

Atrakcyjne ceny, szybka wysyłka, wysoka jakość świeczek, rabat na pierwsze zakupy ( e-kalia )
aaga15
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9 maja 2012, o 10:27

Re: zakupy w sieci

Postprzez aaga15 » 14 maja 2012, o 10:35

Ja kupuję głównie świeczki bo je uwielbiam, tam znajdziecie ciekawą ofertę, rabat na pierwsze zakupy, i co najważniejsze świece dobrej jakości ( e-kalia)
aaga15
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9 maja 2012, o 10:27

Re: Internetowe Sklepy?

Postprzez Spragga » 15 maja 2012, o 15:26

ja ostatnio odkryłam sklep.nife.pl. Postanowiłam zmienić styl na bardziej formalny i w tym sklepie można znaleźć sporo ubrań, do takiego właśnie formalnego stylu.
Spragga
 

Re: Macie ulubiony sklep on line ?

Postprzez aaga15 » 16 maja 2012, o 19:32

Mój ulubiony e-kalia.pl :)
aaga15
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9 maja 2012, o 10:27

Re: zakupy w sieci

Postprzez mirellapsw » 20 maja 2012, o 15:18

Taki rodzaj zakupów jest o wiele wygodniejszy niż bieganie po sklepach, w krótszym czasie zobaczysz w sieci dużo więcej niż w fizycznych sklepach - tylko klikanie ;) Wiadomo, że głównym nimusem jest brak możliwości spasowania ubrania, no ale coś kosztem czegoś.

http://www.lestyle.pl - fajna i tania odzież dla każdej z nas :)
Avatar użytkownika
mirellapsw
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 18 maja 2012, o 11:04
Lokalizacja: Śląsk

Re: Jaki sklep z bielizną?

Postprzez Basia » 23 maja 2012, o 10:12

puderniczka polecam serwis szmalback. Mają tam dużo dobrych sklepów z bielizną, gdzie dodatkowo możesz otrzymać rabat za zakupy. Szczególnie polecam intymna.pl gdzie jest rabat aż 6,5%.
Basia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 maja 2012, o 10:09

Re: Jaki sklep z bielizną?

Postprzez Martii » 24 maja 2012, o 12:58

Jeśli kupujesz przez internet to po pierwsze dokładnie się wymierz. Jesli nie jestes pewna swojego rozmiaru to zamów 2 staniki o różnych rozmiarach - niepasujący możesz odesłać w ciągu chyba 10 dni. Ze sklepów internetowych polecam Ci Kris Line .... , mają tam szeroką rozmiarówkę (mam b. duży biust więc dla mnie ten sklep jest jedynym ratunkiem :) ). Nie ma problemu z przesyłkami, a bieliznę mają dobrej jakości.


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Martii
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 24 maja 2012, o 12:53

Re: Internetowe Sklepy?

Postprzez mimi2012 » 31 maja 2012, o 20:41

Fajne nieoklepane ciuszki maja tez w Ekostile.Ogromny wybór sukienek aż nie mogę się zdecydować a wy jakie lubicie sukienki najbardziej?
mimi2012
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 mar 2012, o 17:02

Re: Internetowe Sklepy?

Postprzez beti » 1 cze 2012, o 14:13

A widziałyście chyba nowopowstały sklep 4desire.pl ?
Wygląda na całkiem fajny,można wszystko znaleźć obuwie, odzież czy buty. Ceny myślę że są porównywalne do innych sklepów.
Czy ktoś już kupował i może polecić? bo znalazłam sobie fajny ciuszek, ale zawsze lepiej zapytać
Pozdrawiam:)
beti
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 14:08

Re: Jaki sklep z bielizną?

Postprzez Arowana14 » 4 cze 2012, o 12:58

Ja bieliznę zawszę kupuję w sklepie internetowym - LeStyle.pl A wynika to z tego, że po pierwsze mam mało wolnego czasu, a po drugie w żadnym sklepie w mojej okolicy nie mogę dopasować odpowiedniego rozmiaru! Horror po prostu, a jeśli już coś znajdę odpowiedniego to za taką cenę, że oczy mi wychodzą... Jednak na szczęście są sklepy internetowe. I chwała im za to :D A to mój najnowszy zakup: http://lestyle.pl/product.php?id_product=4882 Ładny, prawda? :)
Arowana14
 

Re: Jaki sklep z bielizną?

Postprzez mila89 » 5 cze 2012, o 00:11

Arowana14 napisał(a):Ja bieliznę zawszę kupuję w sklepie internetowym - LeStyle.pl A wynika to z tego, że po pierwsze mam mało wolnego czasu, a po drugie w żadnym sklepie w mojej okolicy nie mogę dopasować odpowiedniego rozmiaru! Horror po prostu, a jeśli już coś znajdę odpowiedniego to za taką cenę, że oczy mi wychodzą... Jednak na szczęście są sklepy internetowe. I chwała im za to :D A to mój najnowszy zakup: http://lestyle.pl/product.php?id_product=4882 Ładny, prawda? :)



całkiem fajny przeję tą stronę:)
mila89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 4 cze 2012, o 23:50

Re: zakupy w sieci

Postprzez Lumena » 6 cze 2012, o 16:45

Ja zazwyczaj kupuję perfumy (i nie tylko) w sklepie www.ambras.pl Mają tam baaaardzo szeroki wybór :) Początkowo miałam opory przed zamawianiem produktów w ten sposób, ale raz się odważyłam nie żałuję :) Płacę taniej niż w tradycyjnym sklepie, mam dostawę do domu- czego chcieć więcej? :)
Lumena
 

Re: Jaki sklep z bielizną?

Postprzez jolantadomosik » 13 cze 2012, o 09:12

Cześć dziewczyny,
Od jakiegoś czasu i ja za namową koleżanki postanowiłam zaryzykować i kupić bieliznę przez internet. Jestem bardzo zadowolona z
http://www.bellafonte.pl/

Jakościowo super -nie tylko rajstopy, ale bielizna bezszwowa, bardzo miękka i delikatna -= wszytko perfumowane. Maja śliczne opakowania, na dzień matki kupiłam mamie na prezent i tez jest bardzo zadowolona..
jolantadomosik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 31 maja 2012, o 12:44

Re: Jaki sklep z bielizną?

Postprzez zuza.maj » 13 cze 2012, o 09:20

hej, korzystałam i ja z bellefonte- świetne, po prostu świetne - poza tym wiecie, że te rajstopy nie puszczają oczek?????? rewelacja - jak sie zrobi dziurka to juz tak zostanie, nie ma wyjścia - ale nie pójdzie przez całą nogę
a i miałam stanik sportowy bezszwowy, bardzo przyjemny dla ciała. polecam
zuza.maj
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13 cze 2012, o 09:16

Re: Jaki sklep z bielizną?

Postprzez zuza.maj » 13 cze 2012, o 09:23

jola jesteś jeszcze??? skąd masz namiar na ta stronę? szukałam kiedyś w necie i nie znalazłam zbyt dużo, kupiłam bellafonte przez przypadek w sklepie w Lublinie, Pani mi powiedziała tej firmie ze taka dobra
Dzięki teraz sobie stronkę zapisze w ulubionych i jakby coś zamówię
pozdrawiam
zuza.maj
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13 cze 2012, o 09:16

Re: zakupy w sieci

Postprzez Wizaz_waw_pl » 13 cze 2012, o 19:39

Sporo jest takich sklepów internetowych. Można znalesc na prawę fajne ofery nie raz dużo tańsze niż w normalnym sklepie. Trzeba poszukac;)
Wizaz_waw_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 13 cze 2012, o 19:14

Re: Jaki sklep z bielizną?

Postprzez jolantadomosik » 19 cze 2012, o 12:55

wiesz co zuza, koleżanka mi poleciła firmę, a ja tak szukałam w necie i znalazłam, że maja stronę - nie trudno było na nią trafić,
Moim ostatnim nabytkiem jest stanik minervwa z bellafonte, polecam ten beżowy- jest delikatnie złoty, dzisiaj jest tak gorąco, wiec dodatkowo mogę powiedzieć , że jest super przewiewny
jolantadomosik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 31 maja 2012, o 12:44

Re: Jaki sklep z bielizną?

Postprzez k-a-pi » 19 cze 2012, o 13:08

cześć powiem Wam, że kiedyś postawiłam sobie za cel znaleźć porządne rajstopy, bo wykańczało mnie wyrzucanie każdej pary po jednym "założeniu" i też trafiłam na bellafonte - od tej pory żadnych innych nie kupuję, bo nie dość, że są w normalnych cenach, to jeszcze niektóre mam prawi rok, z czystym sumieniem polecam. Bielizny wprawdzie nie próbowałam, ale na pewno obejrzę stronkę.
k-a-pi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 cze 2012, o 13:00

Re: Jaki sklep z bielizną?

Postprzez ciasteczko » 19 cze 2012, o 16:26

ciasteczko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 kwi 2012, o 16:14
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]